Moda i Uroda

    Ma 38 lat i siwe włosy od 16. roku życia. Jej naturalna, ślubna fryzura robi ogromne wrażenie, a nagranie stało się hitem. "Zapiera dech w piersiach", "Ona jest piękna" - zachwycają się użytkownicy TikToka.

    Corocznie zwiększa się zainteresowanie branżą kosmetyczną i kosmetologią jako dziedziną nauki. Intensywny rozwój branży beauty powoduje, że coraz częściej zainteresowania zawodowe młodych osób - zwłaszcza absolwentek szkół średnich i maturzystek - wiążą się z sektorem usług kosmetycznych. By świadczyć tego rodzaju usługi w sposób profesjonalny, warto zapoznać się z ofertami szkół kosmetycznych. W poniższym artykule podpowiadamy, jaką szkołę technika usług kosmetycznych wybrać, by zostać profesjonalnym specjalistą w zakresie kosmetyki i kosmetologii.

    Caroline de Maigret to uznana modelka, producentka muzyczna i autorka bestsellerowych książek. Wszechstronnie utalentowana Francuzka uchodzi za niekwestionowaną ikonę mody, ponieważ perfekcyjnie łączy ponadczasową klasykę z wygodą. Poszczególne elementy jej garderoby stanowią niezastąpioną inspirację dla kobiet, które pragną przemycić do codziennych stylizacji odrobinę nonszalancji i paryskiego szyku. Po jakie ubrania i dodatki sięga gwiazda światowych wybiegów?

    Lato trwa, a część osób już złapała pierwszą opaleniznę. Jak cieszyć się nią jeszcze długo po powrocie z plażowania, wymarzonych wakacji czy też po zwykłym opalaniu się na balkonie? Pamiętaj o tym, by dbać o skórę zarówno przed, jak i po opalaniu. Odpowiednie kosmetyki i profilaktyka będą niezbędne latem i w kolejnych miesiącach.

    14 lipca obchodzony jest nietypowe święto - Dzień Łapania za Pupę. Oczywiście nigdy nie należy tego robić bez pozwolenia! Z tej okazji jednak postanowiliśmy przyjrzeć się fasonom i krojom spodni, które sprawiają, że każde pośladki zawsze prezentują się doskonale. Jak wybrać spodnie podkreślające pośladki? Poznaj kilka trików.