Moda i Uroda

    Moda i Uroda

    Przed nami wakacje, a część osób już złapała pierwszą opaleniznę. Jak cieszyć się nią jeszcze długo po powrocie z plażowania i wymarzonych wakacji? Pamiętaj o tym, by dbać o skórę zarówno przed, jak i po opalaniu. Odpowiednie kosmetyki i profilaktyka będą niezbędne latem i w kolejnych miesiącach.

    Jak sobie pomóc, jeśli przesadzimy z kąpielami słonecznymi? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z dr Agnieszką Bliżanowską specjalistą dermatologiem, ekspertem medycyny estetycznej.

    Eleganckie klapki damskie warto mieć w swojej szafie, by latem dopełnić miejskie stylizacje na co dzień. Najbardziej szykowne są modele zabudowane, wykonane z drapowanych materiałów zdobionych biżuterią. Klapki w mocnych i nasyconych odcieniach fuksji i musztardy dodadzą charakteru dżinsom i białej koszuli. Kiedy i jak nosić eleganckie klapki?

    Spódniczka kąpielowa jest stosunkowo nowym dodatkiem w modzie plażowej. Z sezonu na sezon zyskuje sobie jednak coraz więcej zwolenniczek. Szczególnie popularna jest wśród młodych dziewcząt, które podczas spacerów na plaży nie wybierają długich spódnic i ciągnącego się pareo. Spódniczka kąpielowa osłania ciało, jednocześnie nie krępując ruchów.