Moda i Uroda

  Moda i Uroda

  Gromadzone przez lata ubrania i akcesoria, także te, które wykorzystujemy do pracy, czy realizacji swojego hobby nie tylko zajmują przestrzeń, ale także blokują pieniądze. Żeby odzyskać część funduszy warto przezwyciężyć naturę zbieracza, przejrzeć szafę i sprzedać wszystko, co w niej zalega, a może ucieszyć innych. Tym razem Ania Dec zajrzy nie tylko do kobiecej, ale także do męskiej garderoby.

  Każdy rodzic wie, że koszty związane z utrzymaniem i wychowaniem dziecka zaczynają się na długo przed jego urodzeniem i właściwie nie mają końca. Maluszki szybko wyrastają z ubranek i zabawek – na ich miejsce szybko pojawiają się kolejne i zajmują przestrzeń. Co można z tym zrobić, żeby nie tylko nie utonąć w morzu dziecięcych akcesoriów, a przy okazji odzyskać część zainwestowanej gotówki?

  Botoks stosowany jest w medycynie estetycznej od końca lat 70. XX wieku. Jego działanie doceniają zwłaszcza osoby, które pragną uporać się z widocznymi oznakami starzenia w postaci zmarszczek. Iniekcja toksyny botulinowej to zabieg bezpieczny i zapewniający zadowalające efekty, jednak powinien być wykonywany zgodnie z zaleceniami lekarza. Nadużywanie czy nieodpowiednie podanie preparatu może skutkować licznymi powikłaniami. Jak ich uniknąć?

  Chociaż procesu starzenia nie da się zatrzymać, poprzez stosowanie odpowiednio dobranych kosmetyków można opóźnić pojawianie się oznak upływającego czasu. Dużą popularnością cieszą się kremy z retinolem, których regularne stosowanie pozwala osiągnąć zadowalające efekty. Dowiedz się, czy faktycznie należy z nich rezygnować w okresie wiosenno-letnim.

  Zmiana miejsca zamieszkania, a co za tym idzie – pakowanie, to idealny moment na przejrzenie i przewietrzenie garderoby. Często zdarza się, że ubrania, mimo, że są w bardzo dobrym stanie, nie będą już noszone: zmieniamy styl, rozmiar, upodobania. Warto jednak dać im drugą szansę w innym domu i do tego właśnie zachęca Anna Dec w programie "Skarby z szafy".

  Gwiazdy światowego formatu niezmiennie dostarczają nam inspiracji dotyczących mody czy urody. Nie inaczej jest w przypadku Jennifer Lopez, która od lat stanowi wzór do naśladowania dla wielu kobiet. Zaręczyny artystki wywołały nie lada poruszenie w sieci. Uwagę wielu osób zwrócił wyjątkowy pierścionek, ale także nienaganny manicure gwiazdy.

  Katarzyna Galus popadła w depresję po tym, gdy w 15. tygodniu ciąży urodziła martwą córeczkę. Ostatnio jednak postanowiła zawalczyć o siebie. Zgłosiła się więc do cyklu Dzień Dobry TVN "1, 2, 3… Piękna Ty!". Pod okiem Marty Gąski, Pauliny Mikulskiej i Dobrawy Piękos-Szymańskiej przeszła spektakularną metamorfozę. Zobaczcie sami.