Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" świętują pierwszą rocznicę ślubu

Aktualizacja:
Ślub od pierwszego wejrzenia. Anita i Adrian świętują pierwszą rocznicę ślubu!

Anita i Adrian świętują pierwszą rocznicę ślubu! Trudno w to uwierzyć, ale mija już rok od tego ważnego dla nich dnia. Od tamtej pory wiele zmieniło się w ich życiu. Anita jest w ciąży, już niebawem na świecie powitają synka!

Anita i Adrian są już rok po ślubie

Anita i Adrian są już rok po ślubie - są małżeństwem od 17 marca 2018 roku. Anita i Adrian wzięli udział w trzeciej polskiej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Anita jest z Krakowa, a Adrian ze Szczecina. Para poznała się dopiero na własnym ślubie!
W związku z ich rocznicą dla nich dniem para postanowiła świętować ten dzień w Międzyzdrojach.

Jest już 24, a więc nasza pierwsza rocznica szalonego ślubu! Niedzielę spędzamy na wspomnieniach i cofaniu się w czasie, natomiast znaleźliśmy chwilę aby na chwilę zatrzymać się w końcu w biegu i po roku skorzystać z jednego z naszych ślubnych prezentów od Świadka i odwiedzić nie tak dalekie Międzyzdroje, nie sądziłam że nasze Polskie morze jest aż tak piękne o tej porze roku! - napisała Anita na Instagramie.

To nie koniec pięknych słów Anity. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podziękowała Adrianowi za to, że przy nie jej jest - zawsze - bez względu na okoliczności:

Mężu, Ty znasz moje wszystkie życzenia dla Ciebie, dziękuję Ci że się zgłosiłeś do tego projektu, za każdy dzień razem.. Wiem, że przetrwaliśmy w tym roku bardzo dużo - dobrego i złego, i że będziemy się wspierać w każdej sytuacji.. los chciał nas postawić na swoich drogach, a my wybraliśmy już świadomie że idziemy dalej razem! Nie jesteśmy eksperymentem, jesteśmy prawdziwą rodziną. Jeżeli dzieci biorą się z prawdziwej miłości, to nasz Junior jest najlepszym dowodem na naszą szczerość...

Anita i Adrian zostaną rodzicami

Przypomnijmy, Anita i Adrian spodziewają się dziecka. Wyznali to na antenie Dzień Dobry TVN.

Tak będziemy mieli dziecko, to chłopiec. Urodzi się niebawem, całkiem długo udawało się nam to utrzymać w tajemnicy - powiedziała Anita.

Fot. Instagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia" - na czym polega program?

Program jest eksperymentem, gdzie dwoje ludzi poznaje się w Urzędzie Stanu Cywilnego. Wcześniej ich profile są badane wnikliwie przez ekspertów (psychologów, seksuologa) i na tej podstawie uczestnicy dobierani są w pary. Po miesiącu wspólnego życia para decyduje, czy chce nadal pozostać małżeństwem, czy decyduje się na rozwód.
Anita i Adrian jako jedyni z trzech dobranych przez ekspertów par zdecydowali się pozostać w związku.
Zobacz też:

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości