Gwiazdy

To najpiękniejsza ciążowa sukienka Joanny Krupy, jaką widzieliście: "Bogini, piękna i słodka!"

Joanna Krupa

Fot. Instagram / Joanna Krupa

Gwiazdy

To najpiękniejsza ciążowa sukienka Joanny Krupy, jaką widzieliście: "Bogini, piękna i słodka!"

Joanna Krupa

Fot. Instagram / Joanna Krupa

Joanna Krupa odlicza tygodnie do porodu! Jej maleństwo już niebawem przyjdzie na świat, mimo to Krupa nie oszczędza się. Nadal działa na planie Top Model oraz cały czas dodaje nowe zdjęcia na Instagramie. Jej ostatnie zdjęcie, a szczególnie stylizacja Joanny Krupy, zrobiła na nas największe wrażenie. Dlaczego? Sami zobaczcie!

Więcej: Joanna Krupa w ciąży! Zna płeć dziecka? Czy widać już brzuszek? [GALERIA]


Joanna Krupa już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Razem z mężem Douglasem Nunesem nie mogą się doczekać dnia porodu. Krupa ma już naprawdę duży brzuszek i z chęcią go eksponuje. Nic dziwnego! Ciąża służy Joannie - sami spójrzcie.

Najpiękniejsza ciążowa stylizacja Joanny Krupy - to styl boho!

Gwiazda dodała nowe zdjęcie na Instagram, na którym pozuje w długiej, zwiewnej, koronkowej sukience w stylu boho. Na głowie ma brązową opaskę. Joanna w tej stylizacji wygląda niezwykle dziewczęco!


Więcej: Sukienki ciążowe na różne okazje

Douglas Nunes - jak poznał Joannę Krupę?

Przypomnijmy, Joanna Krupa i Douglas Nunes są małżeństwem pobrali się ponad rok temu. Co ciekawe, para poznała się w parku dla psów! Joanna słynie z miłości do zwierząt - okazało się, że Nunes również adoptował psa.

Pierwszy raz mnie zobaczył, gdy mój piesek go oszczekał. Ale nie podszedł wtedy, bo rozmawiałam przez telefon. Kilka tygodni później podszedł do mnie i zapytał, gdzie jest reszta moich psów. Zdziwiłam się, skąd on wie, ile ja mam psów. Zaczęliśmy rozmawiać. O tym, że ma psa ze schroniska, że jego przyjaciele działają w akcjach charytatywnych dla zwierząt - opowiadała Joanna Krupa w rozmowie z magazynem VIVA!
Wziął mój e-mail. Telefonu mu nie dałam. Wieczorem napisał, że miło mu było mnie poznać, że jakbym w niedzielę chciała przyjść do drugiego parku z psami, to mnie zaprasza. Potem zaprosił mnie na kolację. Poszliśmy na sushi i tak się zaczęło.

Douglas Nunes przez wiele lat zajmował się inwestycjami w różnych biznesach. Obecnie zajmuje się firmą, która drukuje komiksy i produkuje filmy animowane.


Więcej tutaj: Joanna Krupa pochwaliła się zdjęciem USG. Fani dopytują: "To bliźniaki?"


Zobacz film: Joanna Krupa o mężu, zazdrości i polskich wakacjach, źródło: Dzień Dobry TVN

Co sądzisz o tym artykule?
69
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0