Związki i seks

Samotne wyjazdy. Czy są zdrowe dla związku?

Związki i seks

Samotne wyjazdy. Czy są zdrowe dla związku?

Davina Reeves-Ciara poinformowała na swoim instagramie, że zostaje sama z czwórką dzieci, ponieważ jej mąż wyjeżdża na 10 dni, żeby się wyciszyć. O tym jak na związek wpływają samotne wyjazdy partnerów rozmawialiśmy z Viktorią Skrobotun-Pawelską - żoną Kamila Pawelskiego - Eksluzywnego Menela, Damianem Michałowskim dziennikarzem Radia Zet i Pauliną Biernat - psychologiem. Czy taka chwila dla siebie, od czasu do czasu, jest dobrym pomysłem?

Nie zabraniajmy sobie realizować marzenia

Zdaniem Pauliny Biernat nie powinniśmy w związku zabraniać partnerowi realizacji jego marzeń. Dlatego też, jej zdaniem takie samotne wyjazdy i chwila wyciszenia dobrze wpływają na obopólne relacje.

Paulina Biernat:

Nikt nie lubi ograniczeń i żadna para nie funkcjonuje dobrze ,jeśli są zakazy i nakazy. Szczególnie mężczyźni nie lubią jak im się mówi w jaki sposób mają żyć. Jak im czegoś zabronimy to pragną tego jeszcze bardziej.

Pozwólmy się sobie stęsknić za sobą

Jeżeli pozwolimy mu się za sobą stęsknić i jeszcze namiętnie przywitać, to może taki wyjazd wyjść na dobre

dodaje Paulina Biernat.

Davina Reeves Ciara o wyjeździe męża

No więc, ten gość wyjeżdża dziś na medytację. Jeszcze parę lat temu byłam matką męczennicą, która telefonicznie psioczy do koleżanki, jak jest jej ciężko. Nie tym razem. Zostaję z dziećmi sama na 10 dni, a on w tym czasie będzie cieszyć się ciszą i spokojem i wiem, że warto

Co sądzisz o tym artykule?
84
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0