Porady

Sadzenie pomidorów w donicach

Porady

Sadzenie pomidorów w donicach

Sadzimy pomidory. To ostatni dzwonek dla tych, którzy marzą o domowym warzywniku. Zanim to jednak zrobimy, powinniśmy zająć się donicą, w której te pomidory zasadzimy. Jeśli chcemy trzymać ją na zewnątrz, należałoby odpowiednio ją zabezpieczyć, ze względu na warunki atmosferyczne jakim zostanie ona poddana.

Jeśli mamy donicę wykonaną z surowego drewna wówczas trzeba je dokładnie wyrównać, odpylić i oczyścić, następnie zaimpregnować głęboko penetrującym Impregnatem Gruntem marki Drewnochron, który zwiększy przyczepność i wydajność preparatu nawierzchniowego oraz zapewni pełną ochronę przed grzybami, sinizną i szkodnikami.

Następnie przechodzimy do kolejnego kroku jakim jest naniesienie kolorowej i super wydajnej Lakierobejcy Extra marki Drewnochron. Zabezpieczy ona drewno na wiele lat dzięki elastycznej powłoce z filtrami UV oraz w duecie z Impregnatem Gruntem ochroni przed biodegradacją. Półmatowe, satynowe wykończenie zachowa przy tym naturalny wygląd drzewa i dodatkowo ochroni je na wiele lat.

Jeśli donica została już wcześniej zagruntowana przez producenta, możemy pominąć ten etap prac i nanieść od razu produkt nawierzchniowy.

Więcej informacji o produkcie znajdziesz pod linkiem


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
69
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0