Zdrowy styl życia

Shake z pokrzywy, mleko ajurwedyjskie, i... pozycja "trupa"! Szaciłłowie radzą, jak efektywnie wypoczywać

Zdrowy styl życia

Shake z pokrzywy, mleko ajurwedyjskie, i... pozycja "trupa"! Szaciłłowie radzą, jak efektywnie wypoczywać

Czujesz się zmęczony? Nie masz na nic siły? Szaciłłowie przedstawili w Dzień Dobry TVN kilka sposobów na efektywny wypoczynek na łonie przyrody. Medytacja, przytulanie drzew, shake z pokrzywy - co działa najlepiej?

Zobacz też: Schudła 27 kilogramów w zgodzie ze swoją naturą! Oto dieta polecana przez Szaciłłów


Co robić, żeby wypocząć? Ale tak naprawdę wypocząć! Szaciłłowie w materiale Dzień Dobry TVN pokazali, jak efektywnie wypoczywać na łonie natury. Oto ich sposoby:

  1. Przytulanie drzew obniża poziom stresu, uspokaja.
  2. Pokrzywa - zbierać pokrzywę w lesie, nie zbieraj pokrzywy przy drodze! Możesz z pokrzywy zrobić shake'a! Jak? Potrzebne będą dwa jabłka, sok z pomarańczy i oczywiście pokrzywa. 
  3. Pij mleko ajurwedyjskie - naturalnie uspokaja - przygotuj je z migdałów, ciepłego mleka owsianego, suszonego imbiru, gałki muszkatołowej, szafranu. Wypijaj szklankę tego napoju, nie więcej!
  4. Medytacja. Oddychaj i medytuj! Zamknij oczy, zacznij miarowo i głęboko oddychaj. Rób to przez 5-10 minut. Po upływie tego czasu, nie wstawaj od razu. Maciej Szaciłło poleca pozycję... "trupa"! Kładziesz się na plecach na trawie, zamykasz oczy, uspokajasz się i wyciszasz. To działa!


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
64
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0