Związki i seks

Domowe randkowanie podczas pandemii. Magdalena Lamparska: „Usypiamy naszego synka i mamy czas na seriale”

"Magda Lamparska o tym, jak po prostu być", reporterka: Katarzyna Olubińska-Godlewska

Związki i seks

Domowe randkowanie podczas pandemii. Magdalena Lamparska: „Usypiamy naszego synka i mamy czas na seriale”

"Magda Lamparska o tym, jak po prostu być", reporterka: Katarzyna Olubińska-Godlewska

Randkowanie podczas pandemii jest utrudnione – w tym czasie musimy bowiem zostać w domu, by nie narażać siebie i innych na zarażenie. Nie znaczy jednak, że romantycznego rendez-vous nie można zorganizować w miejscu zamieszkania partnerów. Jak to wygląda u Magdaleny Lamparskiej i jej męża oraz Aliny Wajdy-Lamparskiej i Andrzeja Lamparskiego?

Odejście od rutyny

Magdalena Lamparska i jej mąż starają się urozmaicać swoją codzienność i gdy tylko uda im się ułożyć dziecko do snu, organizują randki na kanapie. Aktorka przekonuje, że takie drobne inicjatywy są potrzebne zwłaszcza teraz. Jak dokładnie to wygląda u niej?

Nasze randki są takim momentem, kiedy usypiamy naszego synka i mamy czas na seriale, na poczytanie książek. Można się poznać

- opowiedziała w rozmowie z Katarzyną Olubińską-Godlewską.

Magdalena Lamparska stara się też przygotować na tę chwilę, co pokazała na swoim Instagramie:

Czas dla rodziny

Czas, jaki zyskali dzięki pozostaniu w domu, Magdalena Lamparska i jej rodzina wykorzystują na zacieśnianie więzi. Razem gotują i wykonują pozostałe czynności, a wszystko to organizują za pomocą harmonogramu. Aktorka nie ukrywa też, że życie z 2,5-latkiem nie jest nudne i nieustannie szuka pomysłów na kreatywne zabawy. Magdalena Lamparska kontaktuje się również ze swoją matką.

Mama zaproponowała taką pomoc, że przyjedzie i pomoże z Tymkiem, ale wiem, że to nie jest rozsądne. (…) Bardzo będzie trudne to dla wszystkich, że będziemy spędzać święta oddzielnie, ale w danej sytuacji jest to konieczność.

- wytłumaczyła.

Jak przetrwać ciężkie chwile?

Pandemia dla nikogo nie jest łatwym czasem. Magdalena Lamparska przyznaje jednak, że stara się brać siłę z codzienności ze spędzanej swoimi najbliższymi, rozkoszując się każdą chwilą. Co jej samej pomaga?

Bardzo małe, drobne rzeczy. Spacery po lesie, kiedy wyjeżdżamy w naturę i jesteśmy w odosobnieniu, wspólne śniadanie, rozmowa z mężem

- wymieniała z rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN.

Kontaktuje się także z przyjaciółmi i wyobraża sobie momenty, kiedy już po wszystkim będzie mogła stanąć znowu nad deskach teatru.

Domowe randki Aliny Wajdy-Lamparskiej i Andrzeja Lamparskiego

O pielęgnowaniu związku w czasie pandemii opowiedzieli Alina Wajda-Lamparska i Andrzej Lamparski. Oboje starają się czerpać radość i dostrzegać piękno w tak zwyczajnych chwilach, jak poranne picie kawy, a nawet z wyciągania prania z pralki. Dają im one szansę na rozmowę i naprawdę pomagają ich małżeństwu.

Mąż mnie nie może nigdzie zabrać, a jednak dzieje się dobrze

- powiedziała kobieta.

Jak przyznają, oboje są silnymi osobowościami, przez co czasami dochodzi do starć między nimi. Jednak nawet w nich potrafią dostrzec pozytywy.

Jeżeli dwoje ludzi darzy się przyjaźnią prawdziwą w związku (…), nawet taka kłótnia konkretna, ale konstruktywna też może być randką

- stwierdził Andrzej Lamparski.

Przyznał też, że mimo ciągłego przebywania ze sobą, starają się wygospodarować czas dla siebie w pojedynkę. Chwilowa samotność bywa bowiem czymś potrzebnym dla relacji. Nieustannie również się zaskakują i dowiadują nowych rzeczy na swój temat. 

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
67
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0