Księżna Mette-Marit, żona następcy norweskiego tronu, księcia koronnego Haakona rezygnuje z życia publicznego. W komunikacie Norweskiego Domu Królewskiego przekazano, że "musiała rozpocząć natychmiastowe leczenie włóknienia płuc". Przewlekłą chorobę u pacjentki zdiagnozowano już w 2018 roku.
Trzykrotnie ubiegała się o urząd prezydenta Francji.
Co o nim wiemy?
Etyka zawodowa to zespół norm o charakterze moralnym i społecznym, z których bezpośrednio wynikają obowiązki pracowników zatrudnionych na danych stanowiskach pracy.
Iza i Jose Torres są małżeństwem od ponad 30 lat, a od 20 łączy ich także życie zawodowe. Muzyka jest dla nich jak platforma, na której mogą ścierać się ich charaktery, temperamenty i pomysły. Jak przez tyle czasu udało im się wytrwać w związku, który spaja nie tylko miłość, ale i praca? O tym artystyczna para opowiadała w Dzień Dobry TVN.
Niedawno na rynku pojawiła się książka "Boniek – mecze mojego życia". 10 najważniejszych spotkań w karierze Zbigniewa Bońka spisał Janusz Basałaj. Z tej okazji porozmawialiśmy z prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej o karierze i życiu rodzinnym.
Tajemnicą poliszynela jest, że osoby pochodzące z zamożniejszych rodzin mają lepszy życiowy start, a co za tym idzie - większe szanse na sukces. Jakie jeszcze czynniki wpływają na rozwój kariery? Czy wystarczy ciężka praca i automotywacja? Na pytanie: czy istnieje równanie na sukces odpowiedział w Dzień Dobry TVN socjolog Tomasz Sobierajski, który dowiedział się na studiach, że "biedę się dziedziczy".
Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Bianka Mikołajewska, dziennikarka śledcza i Robert Socha, dziennikarz „Superwizjera” TVN. Według naszych gości obraz dziennikarstwa śledczego, jaki poznajemy w filmach, między innymi w nagrodzonym Oscarem "Spotlight", ma się nijak do rzeczywistości. Dlaczego? Jak naprawdę wygląda ich praca? Czy bywa niebezpieczna? I dlaczego jest to coraz rzadziej wybierany kierunek przez młodych dziennikarzy?
W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Stanisława Drzewieckiego, pianistę, a do tego pilota i właściciela firmy produkującej scenerie do symulatorów lotów oraz Ałbenę Grabowską, doktor nauk medycznych, neurolog, specjalistkę od epilepsji i wziętą pisarkę, której książki cieszą się popularnością i zdobywają nagrody czytelnicze. Jak pracując w zawodzie udaje im się znaleźć czas na dodatkową pasję? Po co to robią?