tatuaż

  tatuaż

  Kiedy nasz wymarzony tatuaż przestaje nam się podobać lub zmieniła nam się sytuacja życiowa, sprawa zaczyna się komplikować...Czy da się całkowicie usunąć niechciany tatuaż? Jakich tatuaży klienci żałują najbardziej? I czym się kierować wybierając studio tatuażu? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Sebastiana Jaryszka "Juniora", tatuażystę.

  Choć ekstremalne modyfikacje ciała wywołują negatywne komentarze, to jednak coraz więcej osób poddaje się zabiegom polegającym na wszczepianiu pod skórę implantów magnetycznych, rozcięciu końcówki języka, rozciąganiu dziurek w uszach, czy przebijaniu policzków ostrymi metalowymi prętami. Dlaczego to robią? Czy takie postępowanie można zaliczyć do zaburzeń osobowości? zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN psychiatrę Rodryga Reszczyńskiego.

  Co skłoniło Adama Curlykale i Veronicę „Miss xRonix” Blades do tak ekstremalnych modyfikacji ciała? Jak odbierają ich spotykani ludzie? Czy mają problem ze znalezieniem pracy i ... co najbardziej nurtowało Marcina Prokopa, czy Adam się opala? :)

  "Nie chcę nikogo naśladować, bo to nie ma sensu" - powiedziała w Dzień Dobry TVN Aleksandra Sadowska. Dlaczego postanowiła wytatuować sobie gałki oczne? Jak szukała osoby, która to zrobi? Czy zdawała sobie sprawę, że z takim zabiegiem łączy się wielkie ryzyko? I czy tatuator, który podjął się jego wykonania zadania stanie przed sądem? Pani Aleksandra odwiedziła Dzień Dobry TVN ze sowimi pełnomocnikami: Pawłem Jagielskim i Igorem Sikorskim, którzy powiedzieli o jej obecnym stanie zdrowia oraz zarzutach, które zostały postawione tatuatorowi.

  Gość Dzień Dobry TVN Aman Durga to ikona tatuażu etnicznego na świecie. Gdzie uczył się tej sztuki? Obok niego na naszych kanapach usiadła prekursorka tatuażu etnicznego w Polsce Karolina Czaja. Jak wykonuje się taki tatuaż? Jaką ma symbolikę?

  Najnowsze badania dowodzą, że tatuaż może być niebezpieczny dla zdrowia ze względu na toksyczne składniki farb, które wprowadza się pod skórę. Na przykład zielony tusz ma wysoką zawartość kancerogennego kadmu. O komentarz do tych informacji poprosiliśmy gościa Dzień Dobry TVN dermatologa dra Łukasza Preibisza. Po jakim czasie mogą wystąpić skutki uboczne związane z użyciem barwnika, który zawiera toksyczne związki? Jak powinny kontrolować się osoby, które mają już tatuaże?

  Atmosfera wakacyjnego luzu i szaleństwa często sprawia, że pochopnie podejmujemy nieprzemyślane decyzje. Jedną z nich może być zrobienie tatuażu. Czy taką nieudaną wakacyjną pamiątkę można usunąć? Czym kierować się przy wyborze studia, jeśli już zdecydujemy się na tatuaż? W których miejscach tatuowanie boli najbardziej? I jak dbać o gojący się tatuaż? O to wszystko spytaliśmy w Dzień Dobry TVN artystę tatuażystę i posiadacza kiltu rysunków na ciele Sebastiana Juniora.

  W kolejnym odcinku „Rozmów w Toku” Ewa Drzyzga spotka się z człowiekiem, który ma wytatuowane i zakolczykowane całe ciało. Dlaczego to sobie robi? Jak na jego wygląd reagują bliscy? Czy jego synowi to nie przeszkadza?

  Agnieszka Woźniak-Starak chwilę po tym, jak zaczęła spotykać się z Piotrem, zrobiła sobie tatuaż. Ukrywała go aż do teraz. Okazuje się, że Agnieszka wytatuowała sobie inicjały swojego przyszłego męża, ale nie tylko. Co oznaczają dwa pistolety? Zdradziła to dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Michał Piróg słynie z tego, że lubi ozdabiać swoje ciało tatuażami. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską pochwalił się najnowszym malunkiem i już zapowiedział, że ma w planach zrobić kolejny. Co sobie wytatuuje?

  Wiele kobiet lubi ozdabiać swoje ciało kolorowymi i dużymi tatuażami. Niektóre z nich decydują się na wytatuowanie podobizn swoich dzieci. Zobaczcie, z jakimi uwagami spotykają się na co dzień kolorowe mamy.

  Dzięki zabiegowi mikropigmentacji brodawki sutkowej kobiety, które przeszły mastektomię piersi odzyskują swoją kobiecość. Na czym on polega? Ile kosztuje? Czy zabieg trzeba powtarzać? Kto - oprócz Amazonek - może z niego skorzystać? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN specjalistkę makijażu permanentnego, linergistkę Agnieszkę Zapałę.

  Wiele osób przyozdabia swoje ciało tatuażami. Czy robią to tylko ludzie szaleni? Które miejsca najbardziej bolą przy tatuowaniu? Czy tatuaż może przeszkodzić w karierze? O tym w Dzień Dobry TVN nauczycielka, wicedyrektor w młodzieżowym ośrodku socjoterapii Daria Chmiel i mistrz tatuażu Sebastian Jaryszek.

  Piotr Szot znalazł sposób, jak połączyć swoje dwie największe życiowe pasje, czyli podróżowanie i tatuowanie. Podczas wypraw na krańce świata zdarza mu się tatuować poznane w drodze osoby. Skąd czerpie inspiracje, czy wiele osób decyduje się na tatuaż w egzotycznych miejscach i, czy "dziaranie" w lesie jest bezpieczne?

  Naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN był Przemek Kossakowski - człowiek od zadań, specjalnych, który przemierza świat w poszukiwaniu kolejnych wyzwań. Czym zaskoczył go Bangkok? Czego doświadczył w Paryżu i na Majorce? Czym jest tatuaż dla Tajów? Czy Przemek Kossakowski zrobił sobie tatuaż? Przekonacie się o tym już dziś o 22:00 w telewizji TTV!

  Postrzega się przede wszystkim jako człowiek piszący. Dotyka ludzi i ich poglądy do żywego. Czasem nawet jego znajomi odsądzają go od czci i wiary. Nie oszczędza Terlikowskiego i Chazana. Mówi, że nie jest człowiek partyjnym. Jak daleko mu jest do kościoła i wartości chrześcijańskich? W studiu Dzień Dobry TVN Andrzej Saramonowicz opowiedział o filozofii, wierze, polityce, muzyce, sztuce, literaturze, czyli o fundamentalnych wartościach każdego inteligentnego człowieka.

  Fascynuje ich świat bajek, iluzji, fantastyki. Postanowili ziścić swoją pasję i zabawili się w demiurga - stworzyli porcelanową lalkę. Tak powstał niezwykły projekt, dzięki któremu do naszego studia przyszła prawdziwa porcelanowa lalka wraz ze swoimi stwórcami. Widać fascynację Timem Burtonem, anime i mangą oraz japońskimi lolitami. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Marcin Paczesny, Diana Błażków, Aneta Stanclik.

  Organizatorka ślubów Weronika Mazurkiewicz jest protestantką i bohaterką kolejnego odcinka cyklu "Kobiety w religiach świata". Co takiego wydarzyło się w jej życiu, że - jak mówi - nawróciła się? Jak wygląda nabożeństwo w kościele protestanckim? Czego brakowało jej w kościele katolickim? Czy jej bliscy zaakceptowali to, że stała się protestantką? Czym różni się kościół protestancki od katolickiego? Co sygnalizuje kotwica wytatuowana na jej ciele?

  Dziś odwiedziliśmy turystyczną dzielnicę Katmandu - Thamel. Wszechobecny smog zmusił Jolantę Pieńkowską do zwiedzania stolicy Nepalu "po pekińsku", czyli w maseczce! Czy prowadząca Dzień Dobry TVN rzeczywiście zrobiła sobie tatuaż?

  Emil Rau to łowca fotoradarów, nazywany „Polskim Zorro”, prywatnie właściciel firmy transportowej. Na antenie TVN Turbo poprowadzi program „Emil łowca fotoradarów”. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział, skąd wzięło się jego zainteresowanie fotoradarami.

  Filip Chajzer wybrał się na targi tatuażu, by zrozumieć tych, którzy tatuaże mają, bo tatuaż ma wyrażać to, co ma w środku jego właściciel. Co o właścicielu mówi tatuaż w postaci: orchidei, smoka, diabła czy symboli religijnych? Czy babcie lubią tatuaże? :) Jaki tatuaż byłby najlepszy dla Chajzera? Co na to jego mama? Jeżeli chcecie mieć tatuaż, wybierzecie dobrze, bo tatuaż zostaje z jego właścicielem na całe życie.

  Miss Rose, Dominik Azazel oraz Sebastian Junior to mistrzowie w sztuce tatuażu. Do Warszawy przyjechali najlepsi tatuatorzy z całego świata. Czy tatuaż to moda czy forma sztuki?

  Czy tatuaż może przeszkodzić w karierze zawodowej? Dlaczego osoby z tatuażem są stereotypowo, negatywnie, postrzegane? Dlaczego najpierw patrzymy na tatuaż, a dopiero później na osobę, która go posiada? Czy nasz gość, Karolina Opolska - wydawca radiowym, spotkał się z krytyką i negatywnym odbiorem przez pracodawcę i kolegów z pracy? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy Izabelę Kielczyk, psychologa biznesu.

  Michał Piróg zaczyna, ale ma problemy ze skończeniem. Dla niego tatuaże muszą mieć znaczenie. Kiedy Michał Piróg zrobił sobie pierwszy tatuaż? Czy tatuaże i percing szpecą czy ozdabiają? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Michał Piróg, Bartek Krasuski oraz Sebastian „Junior”. Dlaczego ozdabiają swoje ciało?

  W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Chylińska wyznała, że chciałaby mieć jeszcze jednego syna, a w rękach trzymała swoje literackie dziecko - Zezię i Gilera. Wokalistka opowiedziała także o swoich byłych miłościach, swojej transformacji i miłości do tatuaży. Ile jest Chylińskiej w Chylińskiej?

  Bartek Jędrzejak miał okazję podpatrzeć, jak wygląda prawdziwy masaż tajski. Dowiedział się także, co działo się w Salonie grzechu na Krakowskim Przedmieściu i, ile lat miała kobieta, która kazała wytatuować swoje ciało?

  Nie masz pomysłu, jak spędzić wolny czas? Postaw na zakupy grupowe. Salony grzechu – to nowe, niezwykłe miejsca na mapie Warszawy, które od dziś do soboty będą z pewnością najgorętszymi i najbardziej grzesznymi punktami stolicy. Planujesz zmienić fryzurę, potrzebujesz masażu lub marzysz o tatuażu czy piercingu? Salony Grzechu są właśnie dla Ciebie. Zobacz relację Bartka Jędrzejaka.