sylwetka

    sylwetka

    Katarzyna Krzeszowska w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polski. Z kolei w 2015 roku, w konkursie Miss Grand International 2015 w Polsce, przyznano wyróżnienie za najlepszą figurę. Jak góralka dba o sylwetkę? Co dały jej oba tytuły? Jakie wiążą się z tym obowiązki? I czy miss ma jeszcze jakiekolwiek kompleksy?

    Skakanie na trampolinie zapewnia wszechstronny trening całego ciała. Podobno jest też dziesięć razy skuteczniejsze niż bieganie. Ile można spalić kalorii w czasie godzinnych zajęć i dla kogo jest tego typu trening? W Dzień Dobry TVN o popularnej formie fitnessu opowiedziała Milena Krawczyńska. Ćwiczenia zaprezentowały: Agnieszka Szaniawska, Adrianna Mańko i Marysia Taras.

    Po zeszłotygodniowych interwałach przyszła pora na kolejny trening, który pomoże nam wymodelować sylwetkę. Tym razem ekspert Dzień Dobry TVN trener personalny Tomek Choiński skupił się na górnych partiach mięśni. Było ciężko, ale będzie efektownie. Jakie ćwiczenia wybrał Marcin Prokop? :)

    Choć może to być zaskakujące, mężczyźni też tanczą na rurze. Wicemistrz świata w Pole Dance, Partyk Rybarski, opowiada Dzień Dobry TVN o drodze "od tańca do rury". Jak powstał ich związek "na stałe"? Taniec na rurze może zastąpić ćwiczenia fizyczne i siłownie. Może to sport także dla Waszych mężczyzn? Co o tym myślicie?