metamorfoza

  metamorfoza

  Małgorzata Rozenek-Majdan na początku czerwca urodziła trzeciego syna, Henryka. Zaledwie kilka tygodni po porodzie gwiazda zachwycała fanów nienaganną figurą i olśniewającym wyglądem. "Perfekcyjna" na Instagramie pochwaliła się także nową fryzurą. Czyżby świeżo upieczona mama chciała zostać brunetką?

  Dorota Gardias skończyła właśnie 40 lat. Z okazji okrągłych urodzin pogodynka opublikowała w mediach społecznościowych okolicznościowy post. Z uśmiechem przyznała, że jedyne, czego sobie dziś życzy, to zdrowie. Trzeba przyznać, że czas służy dziennikarce, która nieustannie zachwyca niesamowitą figurą i olśniewający wyglądem. Jak przez lata zmieniała się nasza gwiazda? Zobaczcie sami.

  Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a właściciele przyczep mają powody do zadowolenia. Szczęśliwcy w bezpieczny sposób, nie martwiąc się o nocleg i środki transportu mogą podróżować i korzystać z pięknej pogody. Przed sezonem letnim warto jednak przygotować nasz przenośny domek. Jak to zrobić? Pokazała nam to Katarzyna Jaroszyńska.

  Viki Gabor to młoda artystka, której znakiem rozpoznawczym jest charakterystyczna, prosta grzywka. Niedawno wokalistka zaskoczyła swoich fanów i w mediach społecznościowych pokazała się w nieco innej fryzurze. Czyżby 12-latka postanowiła zrobić pierwszy krok w kierunku zmiany wizerunku?

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Karolina, która zgłosiła się do programu ponieważ chciałaby wyglądać bardziej kobieco. Adam Chowański przygotował dla Karoliny trzy stylizacje oraz podpowiedział, w jakich krojach i kolorach będzie wyglądać najlepiej.

  Kolejną bohaterką cyklu "W stroju Adama" jest Adrianna Błaszczyńska, która zgłosiła się do programu ponieważ chciałaby wyglądać bardziej kobieco. Adam Chowański przygotował dla niej trzy wyjątkowe stylizacje oraz podpowiedział w jakich fasonach i kolorach Ada będzie wyglądać najlepiej.

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Kinga Ostrowska, która zgłosiła się do programu ponieważ jest bardzo drobną osobą i ciężko jej znaleźć kobiece ubrania. Adam Chowański przygotował dla Kingi trzy stylizacje oraz podpowiedział, w jakich kolorach i fasonach będzie jej najlepiej.

  Kolejną bohaterką cyklu "W stroju Adama" jest Dorota Nasiłowska Paczuska, która zgłosiła się do programu, ponieważ chciałaby wprowadzić do swojej szafy trochę koloru. Adam Chowański przygotował dla Pani Doroty trzy stylizacje oraz podpowiedział, w jakich kolorach i w jakim fasonie ubrań nasza bohaterka będzie prezentować się najlepiej. Jak Pani Dorota czuje się w nowej odsłonie?

  Kolejną uczestniczką cyklu "Pogotowie fryzjerskie" jest Monika Makrocka, która zgłosiła się do programu, ponieważ chciałaby odmienić swój wizerunek. Filip Galas zaproponował Monice nowoczesne cięcie. Czy efekt końcowy spodobał się naszej bohaterce?

  Kolejną bohaterką Pogotowia Fryzjerskiego była Anna Dudek - właścicielka cienkich i delikatnych włosów, która marzyła o tym, by wyglądać bardziej zmysłowo. Jaką metamorfozę zaproponowała jej fryzjerka Dobrawa Piękos-Szymańska?

  Kiedy Mariola Wajda zaszła w ciążę, jej zęby zaczęły się psuć i wypadać. Z powodu ich utraty kobieta załamała się i zaczęła unikać ludzi. Dentyści, do których zwracała się o pomoc nie chcieli się podjąć leczenia z powodu zaniku kości. W końcu Pani Mariola zgłosiła się do specjalistów z Malo Clinic. Zobaczcie, jaką przeszła u nich metamorfozę. Na czym polegał zabieg, który sprawił, że Pani Mariola ma teraz piękny uśmiech?

  Kolejną osobą, która zgłosiła się do Pogotowia fryzjerskiego była młoda mama Izabela Zielińska. Jej problemem były długie, plączące się włosy. Co zaproponował jej fryzjer Filip Galas? Zmiana była radykalna? Czy metamorfoza przypadła do gustu Izie? Zobaczcie!

  W nowej odsłonie cyklu "W stroju Adama" nasz stylista Adam Chowański odwiedził Paulinę Marzecką. Nasza bohaterka, która na co dzień pracuje w urzędzie, nie wiedziała do tej pory, jakie kroje i kolory służą jej sylwetce. Dzięki Adamowi dowiedziała się, że dobrze wygląda pastelach, a przy sylwetce typu "T" należy podkreślać biodra i optycznie zwężać ramiona. Czego jeszcze nauczył ją Adam? I czy Paulina była zadowolona z finalnego efektu metamorfozy?

  Drugą bohaterką naszego nowego cyklu "Pogotowie fryzjerskie" jest Wioletta Idzik, która poddała się metamorfozie Dobrawie Piękos-Szymańskiej. Zobaczcie, efekt końcowy jej przemiany.

  Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu "W stroju Adama", w którym stylista Adam Chowański poddaje metamorfozie i zmienia wizerunek uczestniczkom, które się do nas zgłosiły. Bohaterką dzisiejszego odcinka jest Katarzyna Namysł, która - jak mówi - jest na etapie zmian w życiu, chce wyjść ze spodni i che, by jest styl był bardziej kobiecy. Nasz stylista przygotował dla niej stylizację codzienną i na tzw. wielkie wyjście. Zobaczcie, jak wygląda odmieniona Pani Kasi.

  W Dzień Dobry TVN rusza nowy cykl zatytułowany Pogotowie fryzjerskie. W pierwszym odcinku fryzjer stylista Filip Galas zajął się metamorfozą Kasi. Co zrobił z jej ciemnymi, długimi włosami? Czy Kasia była zadowolona ze zmiany? Zobaczcie!

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Angelina Ziembińska, 35-letnia mama, edukatorka diabetologiczna, która na co dzień zmaga się z cukrzycą. Do Adama zgłosiła się ponieważ odczuwa dyskomfort z powodu swojej wagi, a choroba utrudnia jej odchudzanie. Adam przygotował dla naszej bohaterki trzy bardzo kobiece stylizacje. Czy Pani Angelina czuła się w nich komfortowo? Stylista zdradził również stylizacyjne triki, które optycznie wyszczuplają sylwetkę.

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Anna Bach, która zgłosiła się do programu, ponieważ chciałaby wyglądać bardziej kobieco. Adam Chowański przygotował dla naszej bohaterki trzy stylizacje. Początkowo nie wszystkie sety spodobały się Pani Ani, jednak efekt finalny bardzo ją zaskoczył. Zobaczcie sami!

  Magdalena Lubacz to jedna z uczestniczek programu "Projekt Lady", która w programie przeszła metamorfozę. Dlaczego Magda bała się metamorfozy? I komu chciała się podobać? O tym, dlaczego często widzimy się w krzywym zwierciadle zapytaliśmy Tatianę Mindewicz-Puacz, mentorkę z programu "Projekt Lady".

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Patrycja Antczak. Całe jej życie to wieczna walka o szczuplszejszą sylwetkę. W tym roku Patrycja kończy 30 lat i postanowiła dietom powiedzieć "dość!". W letniej modzie czuje się totalnie zagubiona. Adam Chowański przygotował dla naszej bohaterki trzy stylizacje. Która z nich spodobała sie Patrycji najbardziej? Stylista podpowiedział również, które fasony będą dla sylwetki Patrycji najbardziej odpowiednie.

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Monika Izdebska, rock'n'rollowa mama. Z powodu blizn pooperacyjnych, jak ognia unika eksponowania nóg. Do programu zgłosiła się, bo chciałaby wyglądać bardziej kobieco. Jednak, zastrzega, że strój musi być przede wszystkim wygodny. Czy Pani Monice spodobały się propozycje Adama Chowańskiego?

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Magdalena, która w zeszłym roku straciła radość życia i pewność siebie. Pani Magda borykała się z depresją. Przez leki, które brała zmieniła się jej sylwetka. Nasz stylista przygotował trzy kobiece, klasyczne stylizacje. Która z nich spodobała się naszej bohaterce najbardziej?