Metamorfoza Dominiki. "Wyglądam pięknie i czuję się pięknie"

Metamorfoza Dominiki
Źródło: Dzień Dobry TVN
1,2,3… Piękna Ty! - metamorfoza Dominiki
1,2,3… Piękna Ty! - metamorfoza Dominiki
Metamorfoza Dominiki
Metamorfoza Dominiki
Nowy rok – nowy look
Nowy rok – nowy look
Jaki sylwester, taki cały rok
Jaki sylwester, taki cały rok
Dominika Kruszka mieszka na obrzeżach Krakowa, jest żoną Jakuba i mamą 3-letniego Frania. Po ciąży zostało jej 10 kg. To właśnie dlatego postanowiła przejść metamorfozę w programie Dzień Dobry TVN.

Zmiana stylu życia

Dominika przyznała, że przed ciążą była bardzo aktywna, miała bardzo wysportowaną sylwetkę, a nawet prowadziła zajęcia w klubie fitness.

- Byłam wtedy bardzo zadowolona przede wszystkim ze swojego brzucha. Potem przyszedł taki moment, kiedy bardziej skupiłam się na pracy zawodowej. Zaczął się siedzący tryb życia, zaszłam w ciążę. Po ciąży był ten czas, kiedy zaczęła się pandemia, więc te nawet dłuższe spacery z dzieckiem były bardzo ograniczone - powiedziała.

DD_20230609_Metamorfoza_rep_REP
Metamorfoza Dominiki
Źródło: Dzień Dobry TVN

- Największa moja frustracja pojawiła się wtedy, kiedy moje koleżanki, które rodziły kilka miesięcy wcześniej niż ja, bardzo szybko dochodziły do figur sprzed ciąży. Okazało się, że dla mnie nie jest to takie łatwe. Minęły 3 lata od porodu, a ja wciąż mam te dodatkowe 10 kg - dodała.

Metamorfoza Dominiki

Mąż naszej bohaterki przygotował dla niej urodzinową niespodziankę. Ona sama pokazała się w studiu Dzień Dobry TVN w zupełnie nowej odsłonie.

- Było cięcie przed chwilą za kulisami. Już rozumiem tę niespodziankę. Wow. (...) Nigdy w życiu nie miałam takich włosów. Zdecydowanie inaczej, zdecydowanie nowa ja. Całe zamierzenie tej metamorfozy teraz tak "pykło". Wyglądam pięknie i czuję się pięknie - powiedziała Dominika.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Agnieszka Mrozińska

Reporter: A. Reczek, B. Zalewska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?