metamorfoza

  metamorfoza

  Ma 32 lata i odkąd pamięta, lubiła jeść niezdrowo. Tymczasem jeden impuls wystarczył, by całkowicie odmieniła swoje życie. Ola Studzińska wykazała się hartem ducha, silną wolą i motywacją. Wszystko to sprawiło, że udało jej się zrzucić prawie 63 kg i całkowicie zmienić swoją codzienność. Jak się odchudzać zdrowo? Wyjaśniła to Anna Radowicka, dietetyk.

  Powinnaś być taka i taka, nie za chuda, nie za krągła, z dużym, ale i nie za dużym biustem - ileż to razy kobiety były wciskane w jeden konkretny kanon piękna? Przecież każda z nas jest inna. Tymczasem z krytyką i bezustannym ocenianiem spotykamy się codziennie. Czy nie lepiej po prostu być sobą? Najnowszy post Joanny Koroniewskiej to zadane wprost (choć z humorem) pytanie: jaka wersja siebie jest najlepsza? Ta naturalna - czy ta "poprawiona" zgodnie z opinią innych?

  A Ty kim zostaniesz, gdy dorośniesz? - takie pytanie niejednokrotnie zadawano nam w przeszłości. Pamiętasz swoją odpowiedź? Gdy patrzymy na to zdjęcie Izabeli Kuny, zastanawiamy się, czy już wówczas mogła przeczuwać, jaką ścieżką kariery podąży. Spójrzcie tylko - ciekawe, czy rozpoznacie na nim aktorkę.

  Olaf Lubaszenko w ostatnim czasie przeszedł ogromną metamorfozę. Aktor schudł kilkadziesiąt kilo. Wiadomo, że przez lata borykał się z cukrzycą oraz innymi poważnymi problemami, takimi jak otyłość i depresja. W ubiegłym roku zadziwił fanów nagłą zmianą wyglądu. Teraz pokazał pierwsze zdjęcie po przebytej niedawno operacji, które zaprezentowała widzom Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk.

  Choć dla nas pewnie na zawsze pozostanie chłopcem, który w brawurowy sposób poradził sobie z rabusiami, to Macaulay Culkin nie jest wyjątkiem odpornym na upływ czasu. To już przeszło 40-letni mężczyzna. Od premiery hitu lat 90-tych na ekranie występował co najwyżej gościnnie. Teraz świat obeszła wieść, że dołączył do obsady amerykańskiego serialu - rodem z horroru.

  Ewa Farna zmieniła się nie do poznania. W przeciągu ostatnich kilku miesięcy gwieździe udało się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Na opublikowanym niedawno w mediach społecznościowych zdjęciu artystka promienieje. Nową figurą pochwaliła się w odważnej stylizacji. Wyjawiła też, co udało jej się w ostatnim czasie osiągnąć.