licytacja

  licytacja

  Poznały się na planie filmu "Lejdis" ponad 10 lat temu. Przyjaźń przetrwała. Dziś Magdalena Różczka, Anna Dereszowska, Edyta Olszówka i Izabela Kuna spotykają się w słusznej sprawie, by pomagać małym dzieciom z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Z aktorkami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  W Dzień Dobry TVN mieliśmy wyjątkowych gości. Byli nimi: Zuzia, Kamil, Anna i Piotr Drzewieccy, którzy w ramach tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowali udział w naszym programie. Jak im się podobało u nas? Co ich zaskoczyło?

  Na aukcji WOŚP Filip Chajzer wylicytował lekcję jazdy konnej z Dagmarą Kaczmarek-Szałkow! Na początek, cennych rad udzielili mu Kinga Rusin i Piotr Kraśko, później pozostał mu już tylko... galop! Zobaczcie jak, na końskim grzbiecie, poradził sobie nieustraszony reporter Dzień Dobry TVN!

  Milena i Marta Tyczyńskie w ramach wspierania WOŚP wylicytowały wizytę w studiu Dzień Dobry TVN. Szybko okazało się, że trafili nam się niezwykli goście - Marta zajmuje się upcyklingiem, czyli ponownym wykorzystaniem rzeczy, które każdy zwyczajny człowiek wyrzuciłby do śmietnika. Zobaczcie, co wyczarowała ze starych felg samochodowych.

  Staszek Karpiel-Bułecka postanowił włączyć się w tegoroczną akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcji można wylicytować "dzień ze Staszkiem na ski-tourach". Na czym to polega i czy jest to sport dla każdego? Wyjątkową atrakcję przygotował dla licytujących Andrzej Bargiel. Co? Zobaczcie sami!

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska wsparła WOŚP i na aukcję przekazała wieczorową suknię, słynny "Batman", zaprojektowaną przez Łukasza Jemioła, w której wystąpiła w ubiegłym roku podczas 17. Balu Dziennikarzy. Wesprzyj Orkiestrę i wylicytuj tę jedyną w swoim rodzaju kreację!

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin wsparła WOŚP i na aukcję przekazała suknię balową, w której wystąpiła na Balu Fundacji TVN. Ta wyjątkowa suknia stworzona przez duet Paprocki&Brzozowski została okrzyknięta kreacją wieczoru i kreacją roku! O tej sukni Kinga Rusin mówi, że to "prawdziwe dzieło sztuki" i zachęca do udziału w licytacji. My też zachęcamy do licytowania i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

  Zobaczcie, jak wygląda nasze studio i, jak powstaje najpopularniejszy poranny program w Polsce. Być może poprowadzicie wspólnie z naszymi prowadzącymi program. Weźcie udział w licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Bądźcie szczodrzy! Zwycięzca aukcji będzie mógł zobaczyć na żywo to, czego na co dzień nie widać. Bartek Jędrzejak pokaże każdy zakamarek studia, a Mateusz Hładki opowie o naszej pracy i oprowadzi po redakcji Dzień Dobry TVN. Zachęcamy do udziału w aukcji i serdecznie dziękujemy za każdą złotówkę przekazaną na WOŚP!

  Już w przyszłą niedzielę odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O przygotowaniach do tego dnia rozmawialiśmy z gościem Dzień Dobry TVN Jurkiem Owsiakiem. Czym ta edycja będzie się różniła od poprzednich? Jak Jurek Owsiak podchodzi do krytyki?

  Przejechała tysiące kilometrów. Odwiedziła setki miejsc. Towarzyszyła w najtrudniejszych i najśmieszniejszych momentach podczas prognoz pogody. Teraz odchodzi na zasłużoną emeryturę. Będzie pomagała najbardziej potrzebującym. Podpisana przez wszystkich przez prowadzących Dzień Dobry TVN i prezentera pogody Bartka Jędrzejaka mapa pogodowa zostanie zlicytowana podczas III Balu Charytatywnym "Serce otwarte dzieciom" w Solcu Kujawskim, który odbędzie się 22 października tego roku. Dochód z aukcji zasili Stowarzyszenie na rzecz rodzin. A mapę-emerytkę już zastąpiła nowa, choć jeszcze nie tak doświadczona, mapa. :-)

  W dzisiejszym losowaniu loterii "Kasa na dzień dobry" los uśmiechnął się do Pani Darii z Wrocławia, która wygrała 1.900 złotych. Gratulujemy! Dołączcie do naszej zabawy, wysyłajcie SMS-y i wygrywajcie. Jutro w naszej loterii możecie wygrać - uwaga - 15.140 złotych!!! To świetna wiadomość, prawda?

  Pamiętacie przygodę wydmuszek ze strusich jaj, które - z powodu roztargnienia Bartka Jędrzejaka - zostały same, samiusieńkie na lotnisku we Wrocławiu, a potem leciały do Warszawy w kokpicie pilota? Otóż ta historia ma ciąg dalszy. Wydmuszki zostały przepięknymi i dostojnymi pisankami. Tak jak Bartek obiecał, podpisali się na nich wszyscy prowadzący Dzień Dobry TVN. Pisanki odesłaliśmy do wrocławskiego zoo. Teraz trwa licytacja. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na ratowanie pingwinów.

  Studio i redakcję Dzień Dobry TVN odwiedzili: Aneta, Marek i Jagoda Ziółkowscy. Pierwszą stacją na trasie ich wycieczki była "stacja Meteorologiczna". Spotkali się tam z szefem departamentu przewodników "DzieńDobrowych" Bartkiem Jędrzejakiem. Zobaczcie, co zrobili, aby się u nas znaleźć. Bardzo nam było miło gościć ich u siebie :)

  10 stycznia odbędzie się 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ty razem wolontariusze Orkiestry będą zbierać pieniądze na pediatrię oraz opiekę nad seniorami. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Jurka Owsiaka, a także Annę Lewandowską, Magdalenę Różczkę i Wojtka Łuszczykiewicza. Gwiazdy opowiedziały o przedmiotach, które przekażą na licytację WOŚP. Dlaczego są dla nich tak cenne? A czy Wy będziecie grać z Jurkiem? :-)

  To już kolejna licytacja zapomnianych bagaży na Okęciu. Po jakim czasie nieodebrany bagaż zostaje oddany na licytację i kto licytuje? Dlaczego te licytacje cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Ile warta była najdroższa walizka? Z rzecznikiem Polskich Linii Lotniczych Adrianem Kubickim rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Andrzej Kompiel wylicytował śniadanie z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem. Dlaczego to zrobił? Na co trafiły pieniadze z licytacji? Dlaczego jego widok tak bardzo zaskoczył dziennikarzy Dzień Dobry TVN? Jak przebiegło ich spotkanie? I jak Dorota i Marcin oceniają Pana Andrzeja Kompiela?

  Pani Lidia Rajewska-Idzikiewicz przekazała Fundacji TVN swoją kolekcję obrazów, które zbierała przez całe życie. Prace zostały wystawione na aukcję, a dochód z licytacji przeznaczony będzie na podopiecznych fundacji TVN "Nie jesteś sam". Czy to częsty gest w Polsce? Jaką wartość ma zbiór obrazów przekazanych przez Panią Lidię? Gdzie i kiedy odbędzie się aukcja? W Zielonych Drzwiach Anna Maruszeczko gościła znawcę sztuki i prezesa dużego domu aukcyjnego Juliusza Windorbskiego.

  Bal Dziennikarzy nie jest typową imprezą branżową. Służy przede wszystkim temu, by dziennikarze - bez względu na poglądy - łączyli siły i pomagali dzieciom. Jakim fundacjom dziennikarze będą pomagać w tym roku? Jakie rzeczy można wylicytować na aukcji? Kto bywał na balu w poprzednich latach? Który z premierów nigdy nie pojawił się na tej imprezie? Czy Monika Olejnik wybrała już suknię na bal? Dziennikarka gościła w Dzień Dobry TVN.

  Joanna Krupa znana jest ze swojej miłości do zwierząt. Zawsze chętnie pomaga i wspiera instytucje działające na ich rzecz. Tym razem jest podobnie. Możesz doświadczyć wyjątkowych wrażeń i niezapomnianych emocji wygrywając licytację, której przedmiotem jest wejście dla 2 (dwóch) osób na FINAŁ programu TVN „TOP MODEL”oraz ekscytujące spotkanie ze światowej sławy modelką i aktorką Joanną Krupą!

  Ile razy można pobrać się z tą samą osobą, nie rozwodząc się przy tym wcześniej? Jak się okazuje bardzo wiele... Ania Wendzikowska rozmawiała z parą, która uczyniła z ceremonii ślubnych swoje hobby. Ich życie nie może być nudne, prawda? Sprawdźcie, czy brali ślub w Polsce i, czy rzeczywiście są małżeństwem.

  Aparat fotograficzny i telewizor za 10 groszy? To możliwe! Irek Bieleninik na stoku w Białce Tatrzańskiej wyjaśnił prezenterce pogody Omenie Mensah, co zrobić, by tak cenne przedmioty wylicytować za grosze.

  By pomóc chorej na raka koleżance, wystawił się na aukcji. Udało się zdobyć połowę kwoty potrzebnej na leki. Mateusz nie poddaje się łatwo, zobacz jak planuje zebrać brakujące pieniądze!

  Marzena, na walkę z nowotworem, potrzebuje 200 tysięcy złotych. Mateusz postanowił jej pomóc ... wystawił się na aukcję! Co oferuje osobie, która wylicytuje jego towarzystwo? Skąd wziął się pomysł na taką licytację? Ile, już w tej chwili, kosztują "usługi" Mateusza?

  Najdroższe i najoryginalniejsze potrawy - jaskółcze gniazdo, złoto i langusta. Tym raczyli się goście na uroczystej kolacji zorganizowanej przez fundację Orimari. Wykwintne potrawy poddano także licytacji. Relacje z tego wydarzenia przekazała nam dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Akcja "Spełniamy Marzenia" to nowa inicjatywa fundacji Mateusza Kusznierewicza, której celem jest pomoc dzieciom z domów dziecka i ośrodków opiekuńczo-wychowawczych. Jak zrodził się pomysł na założenie fundacji i komu zdołali już pomóc? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Mateusza Kusznierewicza.