Podróże

Wakacje ze znajomymi, z całą rodziną czy z samym partnerem? Sposób Marty Gąski działa!

Podróże

Czy wyjazd ze znajomymi na wakacje to dobry pomysł? Naszych gości spytaliśmy: Co zrobić, by wspólny urlop nie stał się koszmarem? Jak zaplanować wypoczynek? Wypoczywać tylko we dwoje? Z dziećmi? A może zabrać jeszcze znajomych? Jaka forma urlopu będzie najlepsza, aby wypocząć?

Zobacz też:

SONDA: Podróże z dziećmi

Obiecujemy sobie, że w czasie wakacji nadrobimy wreszcie wszelkie zaległości, również te w związku. Czy to możliwe? Sylwia Gliwa, Marta Gąska i Marzena Mawricz były gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN i odpowiedziały na te pytania.

Jeśli mamy jechać do domku wielorodzinnego na dwa tygodnie i jest zła pogoda, nie jechać! Wszyscy wyjadą pokłóceni. Mała łódka? Też chyba nie - powiedziała Sylwia Gliwa.

Żeby zdecydować się na takie wakacje i żeby na tę łódkę jechać, trzeba dobrać odpowiednio towarzystwo - dodała Marzena Mawricz.

Więcej: Co zrobić, żeby nie zabić partnera na urlopie?

Wakacje ze znajomymi, z całą rodziną czy z samym partnerem?

Marta Gąska za to proponuje inne rozwiązanie:

Ja zaczęłam rozkładać sobie wyjazdy, wakacje na części. Jest pięć dni ze znajomymi - nie zdążymy się pokłócić, potem jest pięć dni z mężem - to jest czas dla nas , tydzień z dzieciakami i jeszcze rezerwuję sobie pięć dni na wyjazd z koleżanką. Tak postanowiłam, tak robię i to naprawdę się udaje! - powiedziała Marta Gąska.

Więcej:

Najpopularniejsze kierunki wakacyjne w 2019 roku

W wakacje można popracować nad relacjami z partnerem.

Wakacje mogą być przecudowne, jest morze, szum, kolor niebieski (...) jeśli na tych wakacjach jest źle, nieprzyjemnie, to trzeba to skończyć - zakończyła taką myślą Sylwia Gliwa.

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości