Elżbieta Zającówna - aktorka znana m.in. z roli w serialu "Matki, żony i kochanki" - odeszła niespodziewanie w wieku 66 lat. Sprawą śmierci artystki zajmie się teraz prokuratura. Skąd taka decyzja?
W Świdwinie (woj. zachodniopomorskie) stacjonować będą samoloty F-35. Kiedy to się stanie? Co to oznacza dla mieszkańców? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN Arkadiusz Gdula.
Robert Więckiewicz w żałobie. Nie żyje mama aktora. Informację o jej śmierci przekazano za pośrednictwem internetowego nekrologu, który zamieścili w sieci koledzy artysty z planu filmowego. Aktor, który bardzo dba o swoją prywatność, nie skomentował tego wydarzenia publicznie.
Mateusz z 9. edycji "Hotelu Paradise" otworzył się na temat swojej relacji z Karoliną i Sandrą. W wywiadzie dla naszego portalu, mężczyzna zdradził, co kierowało jego wyborami. Dlaczego rozważał zmianę pary?
Leon, uczestnik 9. edycji "Hotelu Paradise", podzielił się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z wyzwaniem, w którym musiał przebrać się za kobietę. Tego dnia nie tylko ubrał różowe ciuchy, ale również przyjął rolę Leosi, co rozbawiło wielu uczestników. Czy Leon dobrze czuł się w nowej roli?