Konturowanie twarzy za pomocą widelca? Ta metoda podbiła TikToka. Jak ją wykonać?

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Makijaż

Poszukujesz prostej i skutecznej metody konturowania? Chcesz raz na zawsze pozbyć się problemu plam i nierównych proporcji? Na TikToku pojawiła się nowa metoda, która pozwoli ci osiągnąć wymarzony efekt. Do jej wykonania nie potrzebujesz drogich pędzli, tylko zwykłego widelca.

Trendy z TikToka - konturowanie widelcem

TikTok to źródło najnowszych trendów urodowych. Nic dziwnego, w końcu aplikacja pozwala dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem użytkownikom z całego świata. Niektóre triki są naprawdę zaskakujące, choć należy przyznać, że jednocześnie bardzo skuteczne.

Tak jest m.in. w przypadku konturowania twarzy za pomocą widelca. Choć brzmi to zaskakująco, to właśnie sztuciec jest nowym hitem wśród TikTokerek. Dzięki tej technice nie musimy martwić się już o plamy lub złe proporcje. Okazuje się, że możemy pomalować tak nawet całą buzię.

Jak konturować twarz widelcem?

Jak to zrobić? W tym przypadku należy wykorzystać metodę krzyżową. TikTokerka @Yasmin wykorzystuje do tego bronzer i korektor o kremowej konsystencji. Ten pierwszy nakłada przez widelec na czole, nad linią żuchwy i nosie. Tak samo robi z korektorem, tylko umieszcza go na środku nosa, brodzie czy w okolicy pod oczami.

Konturowanie widelcem Źródło: TikTok

Całość wystarczy wklepać w skórę za pomocą gąbeczki do makijażu. Efekt prezentuje się naprawdę dobrze. Ten trik powinny sprawdzić kobiety, które lubią próbować nowych technik i szukają tej jednej, idealnej dla siebie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Artykuł zawiera lokowanie produktów Douglas

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Netrun78/TikTok/Muendemakeup

Pozostałe wiadomości