Agnieszka Chylińska:"Ja, tak naprawdę, też piszę dla rodziców,..., żeby kobiety w moim wieku poczuły taki czas kiedy myśmy dojrzewali, kiedy nie było komputera, facebooków..." To już trzecia książka dla dzieci autorstwa Agnieszki Chylińskiej. Czym "Labirynt Lukrecji" różni się od wcześniejszych publikacji i na co autorka chciała zwrócić uwagę czytelników?
Na ulicach Paryża Edyta Herbuś pojawiła się z pewnym przystojnym mężczyzną. I nie był to jej życiowy partner. Cała dwuznaczna sytuacja miała mocny związek z Kylie Minogue. Zobaczcie do czego aktorka przyznała się dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.
Na scenie Dzień Dobry TVN, na żywo, Natalia Przybysz z piosenką "Nazywam się niebo", pochodzącą z nowej płyty "Prąd", która od dziś jest już w sprzedaży. Zobaczcie telewizyjną premierę tej piosenki! Podoba się Wam?
Mówi się, że seks sprzedaje wszystko. Czy jest tak rzeczywiście? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Joannę Koroniewską, Natalię Siwiec, Jessicę Mercedes, Katarzynę Warnke, Maję Sablewską, Edytę Herbuś, Darię Widawską, Mariusza Brzozowskiego i Marcina Paprockiego.
Pojawiły się plotki, że Maja Sablewska zdecydowała się na rozbieraną sesję dla jednego z magazynów dla panów. Czy to prawda? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska sprawdziła tę informację u samego źródła.
Kasia Sowińska na co dzień mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Ostatnio przyjechała do Polski. Z jakich powodów? Na jak długo przyjechała? Co będzie porabiała w naszym kraju? Na co czeka z utęsknieniem? Spytała ją o to dziennikarzka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.
Natalia Siwiec na pokazie mody w kocu? Czy wykorzystuje swój seksapil? Do czego zachęca wszystkie Polki? Sprawdziła to dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.
Wojciech Blecharz to jeden z najciekawszych kompozytorów współczesnej muzyki poważnej. Nominowany do Paszportu Polityki. Kompozytor umiejętnie operuje szeptem, szmerem. Jego najpopularniejszy utwór to Airlines. W studiu Dzień Dobry TVN Wojtek był naszym gościem.
Paprocki&Brzozowski, Dawid Woliński, Tomasz Ossoliński, Maciej Zień, Łukasz Jemioł, Gosia Baczyńska, Kasia Sokołowska współpracuje z najlepszymi. Od 18 lat organizuje pokazy mody. Okazuje się, że Kasia ma bardzo oryginalną pasję - ukochała muzykę dawną. Na jakim instrumencie gra Kasia? I nawet czasami śpiewa... W studiu dzień Dobry TVN, w kolejnym odcinku Warsztat Mistrza - Katarzyna Sokołowska.
„Kto tam zerka na Kacperka" to historie i wierszyki, na których wychowali się Marianna i Maciej Stuhrowie - dzieci Jerzego Stuhra. W studiu Dzień Dobry TVN gościem był Jerzy Stuhr i jego córka Marianna Bończa-Stuhr graficzka i mama 2,5-letniej Helenki. Jak powstała ta niezwykła książka? Kto opowiadał bajki dziś już dorosłym Maciejowi i Mariannę?
Paweł Kowalczyk przez znawców muzycznych uznany za „czarny" głos polskiej sceny muzycznej. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór "Freedom”. Zespół wystąpił z perkusistą zespołu Jamiroquai - Derrickiem McKenziem. Podoba Wam się?
Seria filmów: "Igrzyska Śmierci" przyniosły im sławę i pieniądze. Wspólnie dorastali na planie i wspólnie stawiali pierwsze kroki w show-biznesie. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska rozmawiała z Jennifer Lawrence i Liamem Hemsworthem. "On faktycznie jest zdolny, ale przy tym bardzo wredny" - o kim tak powiedziała Jennifer?
Ma dopiero 23 lata i na swoim koncie setki koncertów oraz miliony odsłon swoich klipów w Internecie. Jaki zawód na Margaret wybrali jej rodzice? Czemu nie chcieli, by została piosenkarką? O tym Margaret opowiedziała w TVN Cafe. Kiedyś śpiewała wyłącznie covery. A jak jest teraz?
Fenomen sceny muzycznej. Zostali stworzeni z brytyjskiej edycji programu X Factor. Sprzedali miliony pyt. Grali na największych scenach tego świata. Mają aż 36 milionów fanów na Facebooku. Jak wpłynęła na nich nieoczekiwana sława? Kłócili się o szczegóły. Z powodu testosteronu:). Współpracowali z Dannym DeVito. Czy wszyscy ich fani są z Polski? Zobaczcie wywiad z One Direction w Dzień Dobry TVN!
Jakich mężczyzn lubi aktorka Jennifer Aniston? Jakie momenty zmieniły życie aktora Matthew McConaughey'a? W jakim kraju najwięcej fanek ma aktor Benedict Cumberbatch? Czy powstanie nieautoryzowana biografia Beyonce i Jay Z? Plotki ze światowego show-biznesu przedstawiła dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska. A o kim marzy Dorota Wellman?
Wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia. Magda Gessler zrobiła sobie zdjęcie w jednej z kanadyjskich toalet usytuowanej w ekskluzywnej restauracji. Internauci nie byli zachwyceni. Co było takiego fascynującego w tej kanadyjskiej toalecie? Gdzie Sharon Stone zaprosiła Magdę na koleżeńską pogawędkę? Co powiedział jej Placido Domingo? Z restauratorką spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.
Jack White to gitarzysta i wokalista zespołu The White Stripes. To człowiek orkiestra - muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów, multiinstrumentalista, a także producent muzyczny. Z Jackiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka. Okazuje się, że jego babcia pochodzi z Polski...
"Ósemko" to kolejny singiel promujący album Krzysztofa Zalewskiego: "Zelig", który ukazał się w 2013 r. To najbardziej nastrojowa piosenka z tej płyty. Wokalista zaprezentował ją na scenie Dzień Dobry TVN.
Na ich temat od dawna krążą plotki. Magazyny i portale plotkarskie zastanawiają się, czy lider Blue Cafe Paweł Rurak-Sokal i wokalistka zespołu Dominika Gawęda są parą? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.
Wiele kobiet, dążąc do swojego idealnego rozmiaru, stosowało diety. A jakie sposoby na szczupłą sylwetkę mają gwiazdy? Zapytała je o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.
W książce "Ja nie mogę być modelką?" Dorota Wellman udowadnia, że każda z nas, bez względu na rozmiar, może wyglądać modnie i elegancko. Pokazuje również, jak każda z nas może odnaleźć w sobie piękno. Jak polubić samą siebie? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy, które pojawiły się na premierze książki.
Panuje przekonanie, że w środowisku aktorskim jest trudno o prawdziwą przyjaźń. Czy rzeczywiście tak jest? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę, Leszka Lichotę i Cezarego Żaka.
Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Mahan Moin z utworem "Azizami". Piosenka zawiera elementy skandynawskiego popu i melodię rodem z krajów perskich. Jak Wam się podoba?
Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska spotkała się z Jacqueline Fernandez, gwiazdą bollywoodzkiego kina, która przyjechała do Polski na plan filmu "Bangistan". W tym filmie zagrali także Tomasz Karolak i Bilguun Ariunbaatar. Jaką niespodziankę przygotowała dla niej polska ekipa? Czy serce Jacqueline Fernandez jest wolne?
Pojawiały się pogłoski, że znany i lubiany aktor, który gra w popularnym serialu TVN "Prawo Agaty", nominowanym do Telekamery, oraz w serialu HBO "Wataha" wyjeżdża na stałe do Australii. Ta informacja zelektryzowała fanów jego talentu. Czy to prawda, że Leszek Lichota chce wyemigrować z Polski? Dlaczego akurat do Australii? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.
Iza Miko przyjechała z Los Angeles do Polski na zaproszenie Kuby Wojewódzkiego. Opowiedziała nam, jakie wrażenie zrobił na niej Kuba Wojewódzki i czym ją zaskoczy. Czy bała się tej pierwszej wizyty u Wojewódzkiego? O czym nie chciała z nim rozmawiać? Dlaczego i czym Czesław Mozil wyprowadził Izę Miko z równowagi?
Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Mafia z utworem "To wolny kraj”. To trzeci singiel z jubileuszowego albumu: "Ten świat nie jest zły”. Piosenka porusza temat emigracji młodych Polaków. Podoba Wam się?
Jak to jest być muza projektanta? Na ile wpływ muza na na kreacje projektanta? O tym dziennikarka Agnieszka Jastrzębska na galowo, w Dzień Dobry TVN rozmawiała z Małgorzatą Sochą, muzą Łukasza Jemioła.
Młodość w tych czasach stała się wartością. Nikt nie chce już patrzeć na starość i brzydotę. Dlaczego w Polsce nie ma ról filmowych dla kobiet dojrzałych? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Ewa Wencel, Barbara Bursztynowicz i Ewa Kasprzyk. A może to dojrzałe kobiety odchodzą z branży filmowej?