Polska

Zima lubi dzieci najbardziej na świecie – moc zimowych atrakcji w Białce Tatrzańskiej

Polska

Zima lubi dzieci najbardziej na świecie – moc zimowych atrakcji w Białce Tatrzańskiej

Śnieg zasypał Białkę Tatrzańską. Stoki są idealnie przygotowane, a na trasach panują idealne warunki do białego szaleństwa. Po całym dniu szusowania i zabaw w śniegu - strudzonych narciarzy i snowboardzistów rozgrzeje gorąca czekolada z miasteczka Wedla. 

Zima z Wedlem

Śnieg, narty i zabawa na całego. Tak wygląda zima w Białce Tatrzańskiej. Wszystkich zmarzniętych i zmęczonych zimowym szaleństwem narciarzy i snowboardzistów rozgrzeje gorąca czekolada i atrakcje znajdujące się miasteczku Wedla. Na miejscu można się zrelaksować, osłodzić, posłuchać muzyki, spędzić wspaniale czas z dziećmi i cieszyć się zimą, póki jeszcze trwa. Na dzieci czeka mnóstwo zabaw, malowanie twarzy, lodowa górka i wiele innych niespodzianek.

Kinga Sawczuk na stoku

W miasteczku Wedla spotkaliśmy Kingę Sawczuk, która również wypoczywa w Białce Tatrzańskiej. Młoda blogerka lubi zarówno zimowe szaleństwo, jak i odpoczynek.

Rano lubię sobie pojeździć na nartach, aktywnie spędzić czas, a wieczorem, przy gorącej czekoladzie, w strefie relaksu super spędzić czas 

– wyznała blogerka w rozmowie z Bartkiem Jędrzejakiem.

Już 15 lutego Kinga będzie gościć w Czarnej Górze Resort. To świetna okazja dla fanów blogerki do spotkania z ulubioną gwiazdą.

Zobacz też: 

Świstak Phil zapowiada: wiosna przyjdzie wcześniej!

Wybierasz się na ferie? Zobacz, jak wykonać makijaż na stok 

Śnieg w Polsce będzie można zobaczyć już tylko w wysokich górach?


Artykuł sponsorowany
Co sądzisz o tym artykule?
83
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0