Porady stylistki

Seksi i z klasą! Piżamy dla kobiet plus size

Porady stylistki

Seksi i z klasą! Piżamy dla kobiet plus size

Monika Kołodyńska w studiu Dzień Dobry TVN udowodniła, że kobiety z rozmiarem plus size, także mogą sobie pozwolić na wymarzoną piżamkę w każdym kroju i kolorze! Mogą wyglądać w niej pięknie oraz czuć się komfortowo. Zobacz nasze propozycje.

Zobacz też: Sukienki plus size na wiosnę. Porady stylistki


Bielizna nocna powinna być przede wszystkim wygodna! Głęboki i zdrowy sen jest niezbędny do regeneracji ciała i umysłu. 

Tkanina

Tkanina, z której uszyto piżamę powinna być miękka oraz przyjemna w dotyku. Powinna być również przewiewna i nie przylegać do ciała zbyt mocno. Najlepsze do snu są materiały naturalne, które wręcz aż oddychają ze swoim „właścicielem”. Jak to sprawdzić? Spróbujmy delikatnie rozciągnąć tkaninę. Jeśli natychmiast straci swój kształt, świadczyć to będzie o jej kiepskiej jakości. 

Jaki materiał?

Przed zakupem bielizny nocnej, zapoznaj się z metką! Czysta bawełna, choć zapewne przewiewna i zdrowa, nie posłuży nam najdłużej, ponieważ szybko się skurczy w praniu. Sięgnij raczej po piżamę z dodatkiem poliestru lub nylonu.

Najważniejsza zasada podczas kupna piżamy - PRZYMIERZ!

Przed kupnem piżamy, przymierz ją! Pamiętaj, że to ty jesteś ostatecznym testerem. Zanim oderwiesz metki, przymierz swój zakup. Jeśli materiał okaże się przyjazny dla skóry, a dodatkowe hafty, koronki czy zdobienia nie drażnią ciała, to zdaje się, że trafiłaś na piżamę idealną!


Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
86
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0