Sport i fitness

Robert Stockinger kontra mistrzyni świata Street Workout - Kamila Kubik

Sport i fitness

Robert Stockinger kontra mistrzyni świata Street Workout - Kamila Kubik

Robert Stockinger spotkał się z Kamilą Kubik. Jak poradził sobie nasz reporter w starciu z - mistrzynią świata w Street Workout?

Ćwiczenia na świeżym powietrzu

Street Workout to przede wszystkim ćwiczenia na świeżym powietrzu z wykorzystaniem własnej masy ciała i infrastruktury miejskiej.

Pojedynek z mistrzynią

Robert Stockinger spotkał się w plenerowej siłowni z mistrzynią świata w tej dyscyplinie - Kamilą Kubik. Zobaczcie jak poradził sobie w pojedynku na podciągnięcia.

Pod koniec sierpnia Kamila została mistrzynią świata w Street Workout! GRATULACJE! 

Wyświetl ten post na Instagramie.

MAMY TO! Mistrzostwo Świata! Nadal nie mogę w to uwierzyć, ale pykło 😁 Po kilkunastogodzinnej jezdzie samochodem, małych problemach i wielu wypitych kawach dotarliśmy na miejsce razem z Bartek Kruk i Daniel Lisek Lis 🌸 Od soboty od rana zaczęły się istne igrzyska śmierci. Po każdym wykonanym secie zawodnicy wręcz umierali ze zmęczenia. 🤮 Do niektórych potrzebna była pomoc medyczna 💥 Przystępując do pierwszej rundy nie byłam pewna tego jak wypadne, gdyż zawodniczki, które przybyły na Mistrzostwa prezentowały się znakomicie. Widać było w ich oczach determinację i wole zwycięstwa 😁 wiedziałam, ze może być ciężko osiągnąć swoje 100%, bo moje ostatnie skręcenie kostki dawało się we znaki. Jednak podeszłam do tego zadania z uśmiechem i z głowa bez bałaganu 😊 Udało mi się wykręcić najlepszy czas! I to mi dało jeszcze większa motywacje w rundzie finałowej, w której wystartowałam jako ostatnia. Po skończeniu seta czułam się jakby w moich płucach płonął ogień. Nie mogłam wypowiedzieć alego zdania na raz, bo cały czas brakowało mi oddechu 😂 Finał był dla mnie jeszcze cięższy. W szczególności dla mojej głowy, bo zaczęłam mylić kolejność ćwiczeń do wykonania i liczbę powtórzeń. Jestem mega wdzięczna moim kolegom i sędziom za pomoc w szybkim ogarnięciu prawidłowej kolejności 😝 Mimo wszystko mielismy z tego dużo śmiechu. BEZ STERSU DO SUKCESU! Tutaj tez udało mi się przegonić moje rywalki i dzięki temu stanęłam na pierwszym miejscu na podium. Ciężko w jednym poście wyrazić to, co czuje. Ciężko tez opowiedzieć o całych zawodach. Była to dla mnie wielka przygoda. Mnóstwo emocji. Ogrom przygód. Chłopaki najlepiej wiedza, bo sami tez to przeżyli ❤️ jestem mega wdzięczna za wszystko, co mnie tam spotkało. Wyjazd zaliczam do mega udanych. Gratuluje Bartek Kruk - Street Workout zdobycia czy(3) razy czeciego(3) miejsca. Ziomek, jesteś kotem. Propsuje to, ze chciało Ci się startować w obu kategoriach, bo ja po pierwszej już byłam dętką 😆 Gratulacje dla Daniel Lisek Lis za zdobycie 2 miejsca! Dzięki Wam serdecznie za ogromne wsparcie. Czułam, ze jesteśmy jedna drużyną i dzięki Wam łatwiej mi było osiągnąć to, co osiągnęłam! Jesteście cudowni 🌸 #streetworkout #competition

Post udostępniony przez Kamila Kubik (@sw_milaa)

Co sądzisz o tym artykule?
65
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
1
29.09.2019
Pablo
Mega silna dziewczyna. Szacuneczek dla niej