Związki i seks

Przeraża cię wizja samotnych walentynek? Zapomnij o tym. Marcin z Wildy oferuje pomoc

walentynki

gettyimages.com/ Jenny Dettrick

Związki i seks

Przeraża cię wizja samotnych walentynek? Zapomnij o tym. Marcin z Wildy oferuje pomoc

walentynki

gettyimages.com/ Jenny Dettrick

Walentynki tuż tuż, a ty nadal nie masz ani planów ani partnera? Boisz się, że nie będziesz mogła wstawić zdjęcia z ukochanym (którego nie masz) na Instagrama? To już przeszłość. Marcin z Wildy wpadł na pomysł jak sprawić, że to będzie wyjątkowy dzień. 

Marcin z Wildy - twoja walentynka

Zbliża się święto zakochanych. Gdzie nie wejdziesz, widzisz reklamy walentynkowe. W sklepach zasypuje Cię czerwona bielizna, pluszowe amorki i czekoladki w kształcie serca. A ty? Ty nie masz partnera i zastanawiasz się, jak przetrwać ten dzień. Możesz zapomnieć o swoich obawach. Marcin z Wildy przychodzi na ratunek.

Na facebookowym profilu Spotted: MPK Poznań pojawiło się ciekawe ogłoszenie. Tajemniczy mężczyzna, który podpisuje się jako Marcin z Wildy oferuje wybawienie wszystkim samotnym kobietom, które nie wiedzą jak spędzić 14 lutego. W jaki sposób? Drogie Panie, możecie go wynająć. Nie obawiajcie się, każda znajdzie coś dla siebie. W swojej ofercie Marcin ma wiele pakietów. Pakiet przyjaźni, randkowy, a może Valentine de Luxe? Mężczyzna zapewnia, że za dwa tysiące zł. sprawi, że będziesz szczęśliwie zakochana. A przynajmniej tak wszystkim będzie się wydawało. Zobacz, co oferuje tajemniczy amant i czy skorzystałabyś z takich usług.

  • pakiet przyjaźni 

iść na spacer, max. 2 godziny (50 zł)

  • pakiet randkowy 

idź na spacer, w tym czekoladę  + koktajl  w barze (100 zł)

  •  pakiet romantyczny 

Obiad, kwiaty, czekolada, trzymanie się za ręce, zdjęcie na Facebooku (300 zł)

  • Valentine Special 

Kolacja z rodzicami, róże, czekoladki, trzymając się za ręce + pocałunek w policzek (900 zł)

  • Valentine de Luxe 

Randki, chocolate, czekolada, trzymanie się za ręce, jedzenie z rodziną, zdjęcia dla przyjaciół, status związku na Facebooku przez 2 tygodnie "w związku" (1800 zł)

Alternatywa dla wymagających

Oprócz tradycyjnych form spędzania tego wyjątkowego dnia, Marcin proponuję alternatywę. Dla amatorek spędzania wolnego czasu na łonie natury, mężczyzna przygotował specjalną ofertę. W pakiecie „Specjalnej daty Valentine Assi” znajdzie się wspólne siedzenie na ławce w parku, picie piwa i rzucanie kamieniami w szczęśliwe pary. To wszystko za jedyne 20 złotych. Która pierwsza, ta lepsza!

Oferta cieszy się dużym zainteresowaniem. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Kobiety dopytują o szczegóły. Czy są ukryte opłaty dodatkowe? Czy Marcin oferuje karty stałego klienta? Pojawiają się także pytania o ograniczenia wiekowe.

Czy jest zniżka dla emerytek? Interesuje mnie pakiet de Luxe

- dopytuje się zainteresowana ofertą.

Wiele pytań, które pozostają bez odpowiedzi. Marcin z Wildy na razie milczy. Na pewno jest zajęty układaniem grafiku spotkań. Drogie panie, uzbrójmy się w cierpliwość, dajmy naszemu wybawcy działać. Marcinie, czekamy!

Zobacz też:Co sądzisz o tym artykule?
87
11
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0