Domowe sposoby

#PogodniTVN i ich rodzinne ćwiczenia. "Akrobatyka jest znakomitym, wszechstronnym sportem"  

Domowe sposoby

#PogodniTVN i ich rodzinne ćwiczenia. "Akrobatyka jest znakomitym, wszechstronnym sportem"  

Jacy są nasi widzowie? Pogodni! Od kilku tygodni dostarczają nam sporo energii i uśmiechu, oznaczając swoje filmiki #PogodniTVN. Dzięki temu możemy podejrzeć, co się dzieje w ich w domach i zobaczyć, jak spędzają czas izolacji. Sprawdźcie, jak ćwiczą Marta Poznysz, trenerka akrobatyki, jej partner Piotr oraz dzieci Igor, Maja i Zuzia. 

#PogodniTVN ćwiczą akrobatykę

Marta Poznysz to wybitna akrobatka, 5-krotna Mistrzyni Polski Seniorów, czwarta zawodniczka Mistrzostw Świata. 

Obecnie jest trenerką i szkoleniowcem. Tworzy zajęcia MiniAkro, opracowała innowacyjny program akrobatyki dla dzieci i młodzieży. Dzięki jej osobowości, zaangażowaniu i umiejętnościom trenerskim setki maluchów pokochały sport.

Na czas epidemii wraz z rodziną wyjechała poza Warszawę do domku na wsi. Razem z partnerem Piotrem oraz dziećmi: Igorem (5 lat), Mają (7 lat) i Zuzią (12 lat) zachęca do akrobatycznych ćwiczeń.  

Akrobatyka poza atrakcyjnymi ewolucjami kryje w sobie masę elementów technicznych, kształtujących gibkość i siłę, które nie wymagają super sprzętu

- podkreśla Marta Poznysz. Jej zdaniem, akrobatyka jest znakomitym, wszechstronnym  sportem. 

Pozwala równomiernie rozwijać wszystkie cechy motoryczne, przygotować każdego do uprawiania sportu w przyszłości, a także do bycia zdrowym, sprawnym, pewnym siebie, wyprostowanym człowiekiem

- przekonuje trenerka w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

Marta Poznysz i jej treningi 

Marta Poznysz pracuje m.in. z 15-letnią Alicją Młodzińską, którą przygotowuje do Światowych Igrzysk osób z zespołem Downa. Jest to jedyna reprezentantka Polski w sportach gimnastycznych.

Trenerka wrzuca filmiki z ćwiczeniami do sieci. Jeśli ktoś nie wie, jak trenować z dziećmi, może wejść na jej profil, gdzie z pewnością znajdzie coś dla siebie i rodziny.

#PogodniTVN

Jesteś mistrzem w porannym wstawaniu? Nie dajesz się złej pogodzie i wiesz, jakie są najlepsze sposoby na poprawienie humoru? Znasz miejsca lub ciekawych ludzi, o których powinniśmy powiedzieć? Gdzie nas jeszcze nie było? Opowiedz nam o tym, używając w mediach społecznościowych hashtagu #PogodniTVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
54
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0