Profilaktyka zdrowia

Pan Jan sprzedaje na aukcji "malucha", by pomóc chorej na białaczkę wnuczce! Pomożesz?

Profilaktyka zdrowia

Pan Jan sprzedaje na aukcji "malucha", by pomóc chorej na białaczkę wnuczce! Pomożesz?

11-letnia Nadia w czerwcu tego roku zachorowała na białaczkę limfoblastyczną. Dziadek dziewczynki - Jan Szykowski chce pomóc ukochanej wnuczce i wystawił na aukcję charytatywną swojego czerwonego „malucha”. Zebrane w tej sposób pieniądze mają pokryć koszty leczenia dziewczynki. Do kupna samochodu zachęca sam Krzysztof Hołowczyc.

Dziadek sprzedaje malucha, by pomóc wnuczce

W czerwcu br. Roku u 11-letniej Nadii zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Niestety po zastosowanej chemioterapii poprawa jest niewielka. Dziewczynka jest cały czas w trakcie leczenia. Nadia przebywa w Dziecięcym Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie. Jest to mniej więcej 100 km od miejsca jej zamieszkania. W tej chwili leczenie jest refundowane, ale jeżeli konieczna okaże się hospitalizacja zagraniczna, rodziny chorej dziewczynki na to nie stać.

Jan Szykowski i Małgorzata Ohme

Dzień dobry TVN

Dziadek Nadii - Jan Szykowski postanowił wziąć sprawę we własne ręce i wystawił na aukcję charytatywną dopiero co wyremontowanego fiata 126 p. Czerwony „maluch” jest w bardzo dobrym stanie.

Kup "malucha" w szczytnym celu!

Pan Jan kupił „malucha” dwa lata temu od kolegi, który jeździł fiatem po polach paść krowy. Dziadek Nadii przeprowadził generalny remont samochodu, który kosztował go 6 tys zł. Dziś samochód wystawiony na aukcję warty jest 26 tys zł. Wszystko dzięki nagłośnieniu sprawy przez Krzysztofa Hołowczyca. Akcja trwa do 17 listopada.

Na początku odzew był niewielki, dopiero wtedy, jak zgłosiliśmy się do Krzysztofa Hołowczyca z prośbą o jej nagłośnienie, to propozycje zaczęły się pojawiać. Zgłosiliśmy się akurat do Krzysztofa, bo jest to znany rajdowiec z naszego województwa.

Krzysztof Hołowczyc, który na swoim Facebooku zamieścił post zachęcający do kupna „malucha”.

Zapraszam Was do wyjątkowej akcji! Pomóżmy chorej na białaczkę 11-letniej Nadii, która leczona jest w Dziecięcym Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie, gdzie nagraliśmy ten film. Otóż dziadek Nadii postanowił przekazać swojego ukochanego, świeżo wyremontowanego malucha na licytację charytatywną na leczenie swojej wnuczki. Cóż za piękny gest! Wszyskich fanów polskiej motoryzacji, ludzi o otwartych sercach zapraszam do wstawiania w komentarzach kwoty jaką jesteście gotowi zaoferować za kultowego Fiata 126p i tym samym na leczenie Nadii Szykowskiej.

Jednocześnie tych, którzy po prostu chcą wspomóc leczenie Nadii zachęcam do wpłat na konto Fundacji Przyszłość Dla Dzieci

21 1240 1590 1111 0010 2531 7517 z dopiskiem Nadia Szykowska

Dziękuję w imieniu Nadii, jej rodziców i dziadka!


Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
97
10
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0