Związki i seks

Jak zaskoczyć mężczyznę w łóżku? 8 skutecznych sposobów

Para w łóżku

Fot: South_agency / gettyimages.com

Związki i seks

Jak zaskoczyć mężczyznę w łóżku? 8 skutecznych sposobów

Para w łóżku

Fot: South_agency / gettyimages.com

Aby zaskoczyć faceta w łóżku, nie trzeba wymyślnych gadżetów z sex-shopu, choć i one mogą się okazać łóżkowym hitem. Wypróbuj gorącą rozmowę, wspólne oglądanie erotyki, odpowiednią bieliznę, striptiz... A może zaskoczysz chłopaka pomysłem na przebieranki? Wspólne spełnianie swoich fantazji seksualnych będzie dla was przygodą, która rozpali zmysły.

Nie wiesz, jak zaskoczyć mężczyznę w łóżku? Pamiętaj! Już samo to, że próbujesz i przejmujesz inicjatywę, podnieci twojego faceta. Nie muszą to być wielkie eksperymenty w sypialni, niepotrzebne mogą się okazać wizyty w sex-shopie. Czasem wystarczą drobne zmiany... Wypróbuj 8 najlepszych sposobów na zaskoczenie faceta w łóżku.

Jak zaskoczyć faceta w łóżku?

Najważniejszą strefą erogenną jest mózg – i to zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Najbardziej pociągające dla większości facetów są kobiety, które otwarcie mówią o swoich fantazjach i nie boją się wprowadzać ich w życie.

Rozmowa kipiąca seksem. Sposób nr 1

To nie musi być kolacja przy świecach. Kiedy jesteście razem, w intymnej atmosferze, sprowadź rozmowę na gorące tematy. Opowiedz ze szczegółami, jak chcesz, by twój facet cię pieścił. Jak chciałabyś sprawić przyjemność jemu. Jakie fantazje erotyczne chciałabyś z nim zrealizować akurat dzisiaj. A potem wysłuchaj jego pomysłów. Na pewno jakieś się pojawią!

Seksowna bielizna. Sposób nr 2

Aby jeszcze bardziej zaskoczyć mężczyznę w łóżku , możesz ubrać się zwyczajnie, a pod spodem... popuścić wodze fantazji. Piękna, koronkowa bielizna pod dżinsami czy dresem nie tylko zaskoczą, ale i rozpalą zmysły – nie tylko twojego faceta, ale i twoje. Sam dotyk ekskluzywnej, delikatnej tkaniny na skórze i świadomość tego, co masz na sobie, sprawi, że wieczór może wyglądać inaczej niż zwykle.

Szalone przebieranki. Sposób nr 3

A może rozpali was erotycznie przebranie i odgrywanie ról? Nigdy nie wiadomo, czy twój chłopak nie marzy o badaniu przez gorącą pielęgniarkę, czy seksie z kuszącą policjantką... Do gry można włączyć gadżety, takie jak kajdanki czy pejcz. Czasem wystarczy związać ręce wstążką, by poczuć się trochę jak w „50 twarzach Greya”...

Może was oboje zaskoczy, jak bardzo się wam podoba eksperymentowanie w sypialni . Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić z zaskoczeniem faceta w łóżku. Zacznij od punktu pierwszego, wypytaj o fantazje. Dawaj delikatnie do zrozumienia, że może kiedyś... I dopiero kiedy umówicie się na romantyczny wieczór, wyjdź z łazienki przeobrażona w policjantkę, pielęgniarkę, uczennicę (niepotrzebne skreślić).

Wspólne oglądanie... Sposób nr 4

Wspólnie wybierzcie film na wieczorny seans. Tym razem może to być film erotyczny lub pornograficzny. Będziecie mogli od razu wypróbować pomysły z filmu. Może odkryjecie coś, co spodoba się wam na tyle, że na stałe wejdzie do Waszego repertuaru w sypialni?

A może gadżety? Sposób nr 5

Jeśli nie wiesz, jak zaskoczyć chłopaka w łóżku , a do tego sprawić sobie przyjemność, wybierzcie się razem do sex-shopu albo poszukajcie online czegoś, co oboje was rozpali do czerwoności. Może będzie to mały wibrator, a może wystarczy dobry lubrykant. Odpowiednie nawilżenie przed i w czasie stosunku to często zapomniany sposób na udany seks .

Striptiz. Sposób nr 6

Najpierw wybierz odpowiednią muzykę do powolnego rozbierania się, potem... poćwicz przed lustrem. Chyba że wolisz iść na żywioł. Wybierz ubrania, które ściąga się łatwo, ale długo. Możesz mieć na sobie pończochy i zdejmować je powolnymi ruchami. To doprowadzi twojego mężczyznę do wrzenia! Pończochy możesz też mieć na sobie cały czas... Nie zapomnij też, żeby mieć na sobie wysokie szpilki. Jeśli czujesz się w nich swobodnie, a Twój facet je lubi, nie zdejmuj ich.

Odpowiednia pora dnia. Sposób nr 7

Dowiedziono już naukowo, kiedy seks sprawia największą przyjemność mężczyznom. Jest to poranek! Wtedy w organizmie twojego faceta buzuje testosteron. Warto to wykorzystać. Wybierz odpowiedni dzień, zbudź się nieco wcześniej niż on, napij się czegoś gorącego... Miłość francuska zamiast tradycyjnej pobudki sprawi mu ogromną przyjemność. A twoje gorące usta rozbudzą go od razu.

Oświetlenie dla odmiany. Sposób nr 8

Jeśli zwykle kochacie się przy wyłączonym świetle, spróbuj zostawić włączoną małą lampkę. Najprawdopodobniej twój mężczyzna także jest wzrokowcem, jak większość panów. Podziała na niego widok ukochanej.

Jeśli zazwyczaj macie włączone światła – zgaś wszystko i zasłoń okno. Sprawdź, jak wasze ciała zaczną reagować na delikatny dotyk, oddech na skórze. To może wbrew pozorom (skoro mężczyźni to wzrokowcy!) podnieść temperaturę w sypialni.

Zobacz film: Jakie fantazje erotyczne powinny nas zaniepokoić? Źródło: Dzień Dobry TVN.Co sądzisz o tym artykule?
56
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0