Porady stylistki

"Chcę być seksowną mamą!" Adam zmienił panią Anię nie do poznania

Wychowujesz dzieci? Nie masz czasu zadbać o siebie, ale chcesz być seksowną mamą? Zobaczcie, jakie rady dla pani Ani Dudek miał w studiu Dzień Dobry TVN Adam Chowański. Zapraszamy do kolejnego odcinka z serii "W stroju Adama".

Zobacz też: Sukienki plus size na wiosnę. Porady stylistki

Pani Ania Dudek ma 30 lat,  jest mamą trzech chłopców – Kacpra, (8 lat) Oliwiera (6 lat) i Wiktora (roczek). Obecnie nie pracuje, bo wychowuje rocznego Wiktorka. Pani Ania zawsze była pewna siebie, ale teraz nadmiar obowiązków i siedzenie w domu ją przytłoczyły. Nawet kiedy wychodzi z domu, nie zwraca uwagi na to, co zakłada. Pani Ania chciała znowu poczuć się pewnie i wyglądać elegancko – stosownie do do swojego wieku i roli matki - dlatego też zgłosiła się do cyklu "W stroju Adama".

Na co dzień pani Ania nie mm możliwości, żeby się fajnie ubierać, bo przy dzieciach najwygodniej czuje się w sportowych ubraniach. Ale zbliżają się okazje - chrzciny, komunie, wesela. Właśnie dlatego pani Ania potrzebuje rady - od Adama Chowańskiego.

Romantyzm, kwiaty i biel

Adam Chowański postanowił zupełnie zmienić panią Anię! Na początek zaproponował jej białą sukienkę maksi, a do tego białą bluzkę w różowe kwiaty. Było romantycznie i seksownie!

Stylizacja numer dwa - kwiaty i kolor

Druga stylizacja to również kwiaty - tym razem w mocniejszym wydaniu. Pani Ania założyła kwiecisty komplet - bluzkę i spodnie. Mocny kolor = mocny efekt!

W stroju Adama

Fot. Dzień Dobry TVN

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
53
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0