Porady stylistki

"Chcę być seksowną mamą!" Adam zmienił panią Anię nie do poznania

Porady stylistki

"Chcę być seksowną mamą!" Adam zmienił panią Anię nie do poznania

Wychowujesz dzieci? Nie masz czasu zadbać o siebie, ale chcesz być seksowną mamą? Zobaczcie, jakie rady dla pani Ani Dudek miał w studiu Dzień Dobry TVN Adam Chowański. Zapraszamy do kolejnego odcinka z serii "W stroju Adama".

Zobacz też: Sukienki plus size na wiosnę. Porady stylistki

Pani Ania Dudek ma 30 lat,  jest mamą trzech chłopców – Kacpra, (8 lat) Oliwiera (6 lat) i Wiktora (roczek). Obecnie nie pracuje, bo wychowuje rocznego Wiktorka. Pani Ania zawsze była pewna siebie, ale teraz nadmiar obowiązków i siedzenie w domu ją przytłoczyły. Nawet kiedy wychodzi z domu, nie zwraca uwagi na to, co zakłada. Pani Ania chciała znowu poczuć się pewnie i wyglądać elegancko – stosownie do do swojego wieku i roli matki - dlatego też zgłosiła się do cyklu "W stroju Adama".

Na co dzień pani Ania nie mm możliwości, żeby się fajnie ubierać, bo przy dzieciach najwygodniej czuje się w sportowych ubraniach. Ale zbliżają się okazje - chrzciny, komunie, wesela. Właśnie dlatego pani Ania potrzebuje rady - od Adama Chowańskiego.

Romantyzm, kwiaty i biel

Adam Chowański postanowił zupełnie zmienić panią Anię! Na początek zaproponował jej białą sukienkę maksi, a do tego białą bluzkę w różowe kwiaty. Było romantycznie i seksownie!

Stylizacja numer dwa - kwiaty i kolor

Druga stylizacja to również kwiaty - tym razem w mocniejszym wydaniu. Pani Ania założyła kwiecisty komplet - bluzkę i spodnie. Mocny kolor = mocny efekt!

W stroju Adama

Fot. Dzień Dobry TVN

Więcej:

Co sądzisz o tym artykule?
53
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0