Na profilu w mediach społecznościowych dziennikarza pojawiły się zdjęcia z cmentarza.
W studio Dzień Dobry TVN wyjątkowi goście.
Psycholog wskazuje, jak nie psuć sobie nastroju.
Co pamięta z tego eksperymentu? "Były narkotyki, seks i alkohol"
Wojciech Bojanowski wrócił niedawno z Ukrainy, gdzie na oczach całej Polski relacjonował prze wojnę. Dziennikarz przebywa teraz na urlopie, ale jak sam mówi, nie wyklucza powrotu na front. Zanim jednak to, opowiedział, jak na miejscu wygląda praca korespondenta.
"Mamy do czynienia z tym scenariuszem, którego najbardziej się baliśmy".
O kulisach akcji ratunkowej, dzięki której z zatopionej jaskini w Tajlandii uratowano młodych piłkarzy, opowiedział nam, w studiu Dzień Dobry Wakacje, Wojciech Bojanowski: "Atmosfera była taka, że to jest bez szans..." . Ile osób było zaangażowanych w tę akcję, jak wyglądało codzienne życie w obozie i jak całą sytuację znosili rodzice uwięzionych?
O ich sukcesach zawodowych i prywatnych, które odnieśli w 2017 roku, rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z lekkoatletką Anitą Włodarczyk, dziennikarzem Wojciechem Bojanowskim i aktorem Michałem Koterskim. Czy i jak sukcesy ich zmieniły? Zobaczcie, kogo musiał przeprosić Marcin Prokop.
"To co najbardziej mnie cieszy to właśnie zmiany, które zachodzą. Usłyszeliśmy, że na policyjne mundury trafią kamery. To zmiana, która ma być wprowadzona już niedługo". Za reportaż "Śmierć na komisariacie", opisujący sprawę śmierci Igora Stachowiaka we wrocławskim komisariacie w 2016 roku, Wojciech Bojanowski dostał nagrodę im. Andrzeja Woyciechowskiego. O nagrodzie śledztwie dziennikarskim i pracy nad reportażem opowiedział Dorocie i Marcinowi.
Reporterzy wojenni jadą tam skąd inni uciekają, na froncie stają się celem uzbrojonych grup, a ich bronią jest jedynie kamera. W Dzień Dobry TVN dziennikarze: Bianka Zalewska i Wojciech Bojanowski mówili o specyfice tego zawodu. W jakich niebezpiecznych sytuacjach się znaleźli? Czy obrazy, które widzieli na froncie wracają? Jak ta praca wpływa na ich życie prywatne?
Reporter TVN Wojciech Bojanowski ujawnił, że policjanci z jednej z wrocławskich komend razili paralizatorem skutego w kajdanki Igora Stachowiaka. O brutalności na komisariatach rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Rzecznikiem Praw Obywatelskich Adamem Bodnarem. Jak często dochodzi do takich sytuacji? Ilu policjantów skazano do tej pory za brutalne postępowanie wobec zatrzymanych? Czego się dopuścili?
Gościem Dzień Dobry TVN był reporter "Superwizjera" - Wojciech Bojanowski, który zajmuje się sprawą śmierci Igora Stachowiaka. "Nie chodzi o to, że paralizatory są złe, tylko chodzi o to, w jaki sposób się ich używa. Jeśli policjant użyje paralizatora, to zaraz potem, jak sytuację udaje mu się opanować, powinien wezwać lekarza, udzielić pierwszej pomocy, a nie osobie, która jest do tego paralizatora podłączona grozić, że jeszcze raz tego paralizatora użyje". Dziś wieczorem, o 22.30, w "Superwizjerze" cały reportaż Wojciecha Bojanowskiego. Zapraszamy!
Trzęsienie ziemi z 25 kwietnia br. o sile 7,9 w skali Richtera było najtragiczniejsze w historii Nepalu od ponad 80 lat. Jedną z grup ratowniczych, które poleciały do Nepalu była Ekipa Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej. Z czym ratownicy musieli się zmierzyć w Nepalu? Co było dla nich największym wyzwaniem? Jak jeszcze można pomóc mieszkańcom Nepalu? Gościem Dzień Dobry TVN byli: ratownik PCPM Wojciech Wilk oraz reporter TVN24 Wojciech Bojanowski.