suknia ślubna

  suknia ślubna

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: śpiewająca mama - Gosia Andrzejewicz po raz pierwszy po urodzeniu synka. Następnie: wielka chwila dla naszych dzieci - jak pomóc przetrwać i samemu przeżyć ich pierwszy samodzielny wyjazd na kolonie? A na koniec: ślub z charakterem - doradzamy pannom młodym, które marzą o sukni ślubnej innej niż biała beza. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają: Anna Kalczyńska i Marcin Meller.

  Ślub. W tym dniu każda kobieta chce wyglądać zachwycająco. I nawet jeśli nie ma figury modelki może wyglądać świetnie, poda warunkiem, że dobrze dobierze suknię ślubną. Stylistka Ewelina Rydzyńska podpowiada w Dzień Dobry TVN, czym kierować się przy wyborze sukni ślubnej.

  Od jakiegoś czasu prasa rozpisuje się na temat ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Według ostatnich doniesień Małgosia pójdzie do ołtarza w sukni zaprojektowanej przez Ewę Minge. Sprawę zbadała u źródła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Czy powstał już projekt kreacji? Czy będzie to klasyczna biała suknia?

  Niemalże każda panna młoda marzy o tym, aby w dniu ślubu wyglądać pięknie i modnie. Nasza ekspertka Izabela Janachowska pokazała w Dzień Dobry TVN najnowsze trendy w sukniach ślubnych. Zobaczcie jej cztery propozycje. Ile trzeba w nie zainwestować?

  Czy wokalistka przymierza się do ślubu ze swoim wieloletnim partnerem? O jakiej marzy sukni i, u którego projektanta gwiazda zamówi garnitur dla narzeczonego? Patrycję Markowską zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sezon ślubny w pełni, dlatego zapytaliśmy Klaudię Halejcio, Julię Kamińską, Katarzynę Glinkę, Katarzynę Stankiewicz, Weronikę Książkiewicz i Natalię Siwiec, jakie suknie ślubne podobają im się najbardziej. W jakim miejscu chciałby wziąć ślub Rafał Maślak?

  Czy Magdzie Schejbal i Magdzie Boczarskiej marzy się ślub? Czy kiedykolwiek myślały, jak powinny wyglądać ich suknie ślubne? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ostatnio gruchnęła wieść, że po kilku latach związku Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub. Czy suknia ślubna, którą pokazano w mediach jest tą, w której aktorka stanęła na ślubnym kobiercu? Kiedy para powiedziała sobie "TAK"? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Do ślubu Izabeli Janachowskiej pozostało już kilka dni. Agnieszka Jastrzębska towarzyszyła tancerce w dniu, w którym ta dopinała wszystko na ostatni guzik. Zobaczcie, jaką sukienkę Iza wybrała na drugi dzień uroczystość ślubnych, jakie słodkości goście będą mogli zjeść w czasie przyjęcia i jak wyglądają obrączki państwa młodych.

  Juliette Binoche i Clive Owen wystąpili w komedii romantycznej. Zagrali nauczycieli akademickich, którzy spieraj się o to , co w życiu ma większe znaczenie - słowa czy obrazy? Dziennikarce Dzień Dobry TV Annie Wendzikowskiej udało się porozmawiać ze światowej sławy aktorami. Jak czują się jako "drań" i jako"zdzira"?

  Agata Nivette szukała dla siebie sukni ślubnej, ale nie mogla znaleźć tej wymarzonej, dlatego postanowiła ją sobie zaprojektować. Stąd pomysł na biznes. Pani Agata projektuje suknie ślubne, ale realizuje także indywidualne zamówienia. Ile kosztuje taka suknia ślubna? jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z wybitnym aktorem Marianem Opanią tuż przed próbą generalną do spektaklu "Tajemnica zaniechanych spodni" Bartka Konopki. Czy to prawda, że aktor z takim doświadczeniem scenicznym stresuje się przed spektaklem? Kim chciałby być Marian Opania, gdy mógł się urodzić po raz drugi? Czy czuje się wypalony? Czy zaprosi na premierę rodzinę? Dlaczego wahał się, czy przyjąć tę rolę?

  Ona - córka byłego prezydenta RP i celebrytka, która wzięła udział w programie "Taniec z gwiazdami". On - muzyk, lider zespołu Poluzjanci, syn byłego posła SLD. Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach 22 września o godzinie 18:00 powiedzą sakramentale "tak" w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, w której ślub wzięli przed laty jej dziadkowie. Kto będzie się bawić na ich weselu w Serocku? Kto zaprojektował suknię Aleksandry Kwaśniewskiej?

  Wybór sukni ślubnej to bardzo ważna decyzja i niezwykle stresujący moment dla panny młodej. Matka, teściowa, siostra i koleżanki... każda z nich chce jej doradzić, jaką suknię powinna wybrać, by pięknie wyglądać w tym wyjątkowym dniu. Z pomocą przychodzą Wam Aleksandra Parczewska i Maja Markowska, założycielki ślubnego atelier.