przyjaźń

  przyjaźń

  Gwiazda serialu "Żony Hollywood" przyleciała ze Stanów specjalnie na pokaz Dawida Wolińskiego. Katarzyna Wołejnio przyjaźni się z polskim projektantem od lat, więc nie mogła przegapić tak ważnego wydarzenia. Jak zaznaczyła, w sukience Dawida debiutowała kilka lat temu na czerwonym dywanie w Cannes. Z tego też względu ma do marki ma ogromny sentyment. W rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Wołejnio opowiedziała o przyjaźni z amerykańską aktorką Sofią Vergarą, która wkrótce wychodzi za mąż. Czy Kasia Wołejnio na jej ślubie wystąpi w sukni od Wolińskiego?

  W ciągu tygodnia Hubert Urbański i Joanna Majstrak pokazali się drugi raz publicznie. Czy to jest przyjaźń, czy to już kochanie? ;) Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dlaczego widzowie "You Can dance" nie docenili tańca na szczudłach Pauliny? Co poszło nie tak? Czego młodzi ludzie uczą się w tego typu programach? Co udział w "You Can Dance" dał Paulinie i Włodkowi? Czy udało im się nawiązać przyjaźnie? Komu teraz kibicują? Uczestnicy tanecznego show razem z jurorem Agustinem Egurrolą odwiedzili studio Dzień Dobry TVN.

  Polska modelka przyjaźni się z Rihanną czy z Kanye Westem. Co połączyło Anję Rubik z raperem? W czym Rubik pomagała muzykowi? Czy spodobała się jej kolekcja Kanye? Co modelka sądzi o Kim Kardashian? Jaka prywatnie jest najsłynniejsza celebrytka świata? Z Anją Rubik rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka Jastrzębska przy okazji premiery filmu "Sąsiady" zapytała gwiazdy o ich prywatne relacje z sąsiadami. Jakich spotykali na swojej drodze? Jak ich stosunki z sąsiadami zmieniały się na przestrzeni lat? Czy były to relacje poprawne, oschłe, a może udało im się nawiązywać prawdziwe przyjaźnie? Czy zawsze mogli liczyć na ich pomoc? Na pytania dziennikarki Dzień Dobry TVN odpowiedziały polskie gwiazdy kina i estrady, między innymi, Katarzyna Herman, Ewa Błaszczyk i Marek Dyjak.

  Kenneth Branagh - brytyjski aktor, scenarzysta, reżyser i producent. Zagrał m.in. w filmach: "Mój tydzień z Marilyn" czy "Harry Potter". Jednak największą sławę przyniosły mu adaptacje dzieł Szekspira. Właśnie wyreżyserował najnowszą wersję bajki "Kopciuszek". Jakie zagadnienia chciał pokazać w filmie? Czy wierzy w przyjaźń w świecie filmowym? Jak definiuje sukces? Co go inspiruje? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: seksuolog Izabela Jąderek, pisarka i malarka Hanna Bakuła oraz dziennikarka Zuzanna Ziomecka. Czy ludzi może łączyć tylko sam seks? Co, gdy w końcu rodzi się między nimi miłość? Czy ustalenie reguł wystarczy, by stworzyć taki związek?

  Polska wokalistka jazzowa Urszula Dudziak i rysownik Andrzej Pągowski przyjaźnią się od wielu lat. Jak zaczęła się ich przyjaźń? Nad czym teraz pracują? Jakie brzmi motto życiowe wokalistki? W jakiej imprezie ostatnio uczestniczyli? Z Urszulą Dudziak i Andrzejem Pągowskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Panuje przekonanie, że w środowisku aktorskim jest trudno o prawdziwą przyjaźń. Czy rzeczywiście tak jest? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Renatę Dancewicz, Izabelę Kunę, Leszka Lichotę i Cezarego Żaka.

  W Dzień Dobry TVN gościliśmy: Joannę Brodzik, Darię Widawską i Małgorzatę Lipmann. Aktorki przyjaźnią się w życiu prywatnym, a ostatnio grają razem w spektaklu o przyjaźni "Di, Viv i Rose", który jest wystawiany na deskach teatru Capitol. W jakich okolicznościach aktorki się poznały? Dlaczego zdecydowały się zagrać razem? Jak przygotowywały się do ról? Czym jest "Klub księżniczek"?

  Edyta i Cezary Pazura przyjaźnią się z Joanną Brodzik i Pawłem Wilczakami. Jak się zaczęła ta przyjaźń? Rozmawiali o tym z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską.

  W naszych zabieganych czasach o prawdziwą przyjaźń jest niezwykle trudno. Czy polskie gwiazdy mają czas na pielęgnowanie przyjaźni? Zapytała je o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Projektantkę Natalię Jaroszewską i aktorkę Annę Cieślak łączy przyjaźń. Kiedy się poznały? Co się wydarzyło, kiedy pojechały razem na wakacje? Zapytała o to aktorkę reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Punktem wspólnym i najważniejszym działalności artystycznej Johna Jamesa, Marcina Sicka Sucharskiego i Jacka Winkiela jest przede wszystkim przyjaźń. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Sick Live wykonał utwór „Never Loved Like This Before”.

  Przyjaźń między Turkiem i Izraelczykiem jest możliwa. Udowodnili to: Guy Hilkevicz i Mithat Arkadas. W jakim języku się porozumiewają? Czy kłócą się z powodu religii i polityki?

  Specjalista od wojska i policji oraz autor najzabawniejszych felietonów. Studiowali dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, a dziś wspólnie pracują nad najchętniej oglądanym serwisem informacyjnym w Polsce. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: przyjaciele i sąsiedzi– Maciej Mazur i Dariusz Prosiecki. Jak wspominają studenckie czasy?

  Pochodząca z Włocławka wokalistka awansowała do kolejnego etapu "X-Factor". Anna Hnatowicz, na scenie Dzień Dobry TVN, wykonała utwór Glory Box. Wiecie, kto w oryginale wykonuje tę piosenkę?

  "Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Takiej biedy doznała Katarzyna Montgomery. Ale też spotkała kogoś, kto w tej biedzie wyciągnął do niej rękę. W Dzień Dobry TVN gośćmi były: psycholog dr Katarzyna Korpolewska oraz dziennikarka Katarzyna Montgomery. Co jest najważniejsze w przyjaźni? Jak wielka jest siła kobiecej przyjaźni? Czym różni się przyjaźń męska od kobiecej?

  Przyjaźnią się od ponad 10 lat. Niedawno postanowiły założyć wspólną firmę. Kto jest szefem, a kto podwładnym? A może nie ma takiej polaryzacji? Ile wyłożyły pieniędzy na swój biznes? Jakie spotkały ich niepowodzenia, a jakie sukcesy? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Patrycja Krzywda oraz Zuzanna Juszczak.

  Czy przyjaźń, po dwóch stronach barykady, jest możliwa? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała: Sylwię Gliwę, Łukasza Garlickiego, Tomasza Ossolińskiego oraz Mikołaja Komara. Kto robi najlepsze imprezy w mieście i kto, na jednej z nich, stracił obcas?

  Na początku marca przedstawialiśmy w Dzień Dobry TVN historię niezwykłej przyjaźni psa Perełki z kotem Wojtusiem. Teraz wracamy do tej historii, bo zwierzęta znalazły nowy dom i wreszcie zamieszkały razem.

  Perełkę i Wojtusia łączy niezwykła więź... są przyjaciółmi. I nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że Perełka jest psem, a Wojtuś kotem. Dzięki nim przysłowie "żyć jak pies z kotem" nabiera nowego znaczenia! Poznajcie historię niezwykłej przyjaźni psa z kotem.

  Czy w showbiznesie jest miejsce na przyjaźń, czy aktorki wbijają sobie nóż w plecy? O kobiecej przyjaźni rozmawialiśmy z Martą Żmudą -Trzebiatowską i Anną Cieślak. Jak jest ich recepta na przyjaźń idealną? Czy panie, wolą wyjść na randkę, czy spotkać się z przyjaciółką i co w takiej sytuacji zrobiłby Bartek Węglarczyk? :)

  O nienawiści, miłości, przyjaźni, wrogości i polaryzacji uczuć, w studiu Dzień Dobry TVN, Jolanta Pieńkowska rozmawiała z socjologiem Tomaszem Sobierajskim. Ile kroków dzieli przyjaźń od nienawiści?

  Kiedy Twój przyjaciel nagle staje się Twoim szefem, wasze stosunki muszą ulec zmianie. Czy w dalszym ciągu możecie pozostać przyjaciółmi? O tym w Dzień Dobry TVN: Stanisław Trzciński, Dominika Białek-Kraśko oraz socjolog Tomasz Sobierajski.

  Czy na planie serialu można się zaprzyjaźnić? Z kim przyjaźni się Agnieszka Więdłocha, która w serialu "Lekarze" gra lekarza anestezjologa Beatę Jasieńską? Czy starsi koledzy na planie traktują ją protekcjonalnie? Czy Więdłocha boi się zastrzyków?

  Przyjaźnie z dzieciństwa często pozostają nimi na całe życie. Dyrektor jednej z brytyjskich szkół podstawowych stwierdził, że małe dzieci nie powinny mieć „najlepszych przyjaciół”, bo może to rodzić konflikty. Co na ten temat sądzą goście Dzień Dobry TVN: psycholog Anna Kędzierska oraz Edyta Poncyljusz. Czy można zabronić dziecku posiadania najlepszego przyjaciela?

  Jeden z najsłynniejszych projektantów mody w Indiach, Narendra Kumar, był gościem Jolanty Pieńkowskiej w Dzień Dobry TVN. W jego pokazie w Indiach wzięły udział uczestniczki tej edycji programu "Top model - zostań modelką". Która z dziewczyn "Top model" jest jego faworytką?

  Od lat pisarze, poeci i filozofowie spierają się, czy przyjaźń miedzy kobietą a mężczyzną jest możliwa. Astronomowie - czy mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus? ;)Co o przyjaźni miedzy chromosomem X a Y sądzą tancerze - Stefano Terrazzino i Paulina Biernat?