przyjaźń

  przyjaźń

  O przyjaźni Joanny Przetakiewicz i Dawida Wolińskiego możemy przekonać się śledząc ich profile na Instagramie. Co ich do siebie zbliżyło? Co jest sekretem ich przyjaźni? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  W poznańskim Ogrodzie Zoologicznym nawiązała si przyjaźń, która wykracza poza wszelkie schematy :) Niedźwiadek Cisna zaprzyjaźnił się z... psem Barim! Zwierzaki spędzają ze sobą 24 h. Razem śpią, razem się bawią. Jak doszło do tej przyjaźni? O potrzebie bliskości niedźwiadka i psa z dyrektor Zoo Ewą Zgrabczyńską rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  Byli piłkarze nożni: Radosław Majdan, Piotr Świerczewski i Tomasz Iwan przyjaźnią od wielu lat. Czy kiedykolwiek kłócili się na boisku? Ile razy policja kończyła ich imprezy? Razem oglądają mecze obecnej reprezentacji Polski w piłce nożnej? Radka i Piotra gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Na spotkanie z Bartłomiejem Topą i Szymonem Bobrowskim do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie wybrała się Kinga Burzyńska. Jak przygotowują się do spektaklu, czego sobie zazdroszczą i co jest, zdaniem Szymona, największą siłą współczesnego aktorstwa? Obu panów gościliśmy też w studiu Dzień Dobry TVN. Jak myślicie, który z nich jest wybitnym ekspertem ds. hot-dogów na stacjach benzynowych, a który lubi wypoczywać ... "na fakira"? :)

  Siedem lat temu, w lipcową noc, w jacht Malay Girl uderzył potężny sztorm. Do rana trwała trudna akcja ratunkowa i walka o dwóch rozbitków. To co się wtedy wydarzyło sprawiło, że dotychczas obcy sobie ludzie z różnych krajów do dzisiaj trzymają się razem. Co pamiętają z tej akcji?

  Staszek Karpiel-Bułecka i Szymon Chyc-Magdzin grają razem w zespole Future Folk. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli nam o swojej przyjaźni i udziale w Azja Express. Czy podczas nagrywania programu zweryfikowali swoją przyjaźń? Co ich najbardziej stresowało i zdziwiło, kiedy byli w Azji? Czy chcieliby tam wrócić?

  Ewelina Ziółkowska i Magdalena Wółkiewicz przyjaźnią się od czasów gimnazjum. Razem przeżyły te najlepsze i najgorsze chwile w życiu, jak przeszczep serca Magdy. Później Ewelina wyjechała z rodzinnego Płocka do Warszawy, by tam studiować i pracować. Przyjaciółki w trudnych momentach pociesza jedno: smak czekolady. Najlepiej w postaci sufletu. A ten najlepiej smakuje w wykonaniu Magdy. Między innymi z powodu tego sufletu Ewelina zgłosiła ją jako swojego Mistrza Smaku w kategorii Lubię.

  Może się zdarzyć, że dowiemy się o romansie partnera naszej przyjaciółki. Co wtedy zrobić? Powiedzieć jej o tym czy nie? A jeśli powiedzieć, to w jaki sposób? O tym w Dzień Dobry TVN mówiły: publicystka Agata Passent, aktorka Katarzyna Walter i kierowca rajdowy Klaudia Podkalicka.

  Katarzyna Bujakiewicz była jedną z najbliższych przyjaciółek Ani Przybylskiej. Spędzały ze sobą sporo czasu. Jak Kasia wspomina te chwile? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Dowiedzieliśmy się również, jak Jarek Bieniuk reagował na przyjaźń dziewczyn.

  W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że jest chory na białaczkę. Dla niektórych chorych jedyną nadzieją na wyzdrowienie jest przeszczep. Aż 75 proc. z nich musi szukać bliźniaka genetycznego wśród dawców niespokrewnionych. Do tej grupy należała Bogusława Gajda. Dawcą szpiku dla niej była Beata Łanowy. Obie Panie zaprosiliśmy Dzień Dobry TVN, aby powiedziały o szczególnej więzi, jaka je połączyła. Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie? Obok nich usiadł Wojciech Niewinowski z Fundacji DKMS. Po jakim czasie biorca i dawca mogą się spotkać?

  "Nie sądziłam, że to będzie taki bal" - przyznała Magdalena Różczka. Po 10 latach od premiery kultowego już filmu "Lejdis" znów spotykają się na Sylwestrze w środku lata. Tym razem nie na planie filmowym, ale w prawdziwym życiu i w szczytnym celu. Na miejscu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, która rozmawiała z czterema przyjaciółkami nie tylko na planie, ale i w życiu.

  6 września o 21.30 w TVN startuje druga część programu Azja Express. W naszym studiu, o wyjątkowej przygodzie jakim był dla nich udział w programie, opowiedziały nam uczestniczki pierwszej edycji: Agnieszka Włodarczyk i Maria Konarowska oraz Zuzanna i Julia Bijoch, które zobaczymy w nowych odcinkach. Czy siostry Bijoch przygotowywały się do programu oglądając poprzednią edycję "Azja Express TVN"?

  Tomasz Kozłowski w 48 urodziny postanowił skoczyć ze spadochronem 48 razy. Każdy skok był dedykowany potrzebującej osobie. W realizacji największego projektu wspierał go przyjaciel Bartek Węglarczyk. Obu Panów zaprosiliśmy do Dzień Dobry Wakacje, aby powiedzieli o tym niezwykłym przedsięwzięciu, swojej przyjaźni i wspólnej podróży po Stanach Zjednoczonych.

  Mało kto wie, że Magda Gessler i Rafał Sonik przyjaźnią się od ponad 30 lat. O swojej relacji powiedzieli dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Kiedy spotkali się pierwszy raz? Za co się cenią? Czy są wobec siebie zupełnie szczerzy?

  Z okazji Dnia Matki zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN modelkę Ewę Pacułę i jej córkę Nicole Saletę, by zapytać o łączącą je więź. Jak udało im się stworzyć przyjacielską relację? Co w sobie cenią? Co najbardziej je do siebie zbliżyło? Czy Nicole była zazdrosna o swoje młodsze siostry? Zobaczcie!

  Anna Kmieć: "Jaś urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową, rozszczepem kręgosłupa, wodogłowiem wewnętrznym i wiotkością krtani. W swoim krótkim życiu przeszedł już 18 operacji. Pomimo tych swoich chorób (...) jest bardzo uśmiechnięty, ten jego uśmiech, ta jego iskierka w oczach wszystko wynagradza". Jaś Kmieć i Łukasz Malaczewski poznali się podczas rehabilitacji. Dziś są przyjaciółmi i wspólnie przygotowują się do triathlonu.

  ...przyjaźń. Gwiazdy spotkały się w Kalifornii i natychmiast zostały sfotografowane przez paparazzi. Kobiety publikowały również wspólne zdjęcia na swoich profilach społecznościowych. A co poza tym dzieje się w ich życiu? Edyta Górniak razem z synem wzięła udział w sesji zdjęciowej dla popularnego magazynu, a w wywiadzie piosenkarka przyznała, że rozważa adopcję kolejnego dziecka. A Joanna Krupa przez cały miesiąc obchodzi swoje 38. urodziny, nago nad basenem. Skąd to wiemy? Od dziennikarki Dzień Dobry TVN Barbary Pasek.

  Przyjaźnią się od 2011 roku. Jeździli razem na wakacje, występowali w programach i przeżyli niejedną imprezę. Jakim przyjacielem jest Michał Szpak? Jak razem z tancerką Pauliną Biernat spędzają wspólny czas? Czy zawsze mogą na siebie liczyć?

  W Dzień Dobry TVN Bartłomiej Topa i Magdalena Różczka, grający we wspólnym wątku filmu "Po prostu przyjaźń", powiedzieli o odgrywanych przez sobie postaciach i podzielili się swoimi przemyśleniami na temat przywiązania do drugiej osoby. Kim są ich przyjaciele? Czy można nawiązać przyjaźń w ich branży?

  Ta historia ukraińskich psów obiegła cały świat. Pies przez dwa dni ogrzewał własnym ciałem ranną sukę, swoją siostrę, która leżała na torach. Kiedy nadjeżdżał pociąg, kładł się obok niej. W Dzień Dobry TVN wolontariusze, którzy zostali poinformowani o zwierzętach przez maszynistę, Wiera Romanowa i Denis Małafiejew opowiedzieli o przeprowadzonej akcji ratunkowej. Jak zwierzęta znalazły się na torach? Czy wróciły do swoich właścicieli? Czy suczka Luci jest już zdrowa?

  Przyjaźń łączy pokolenia. Udowadniają to na co dzień goście Dzień Dobry TVN: dziennikarz Bartosz Węglarczyk i jego przyjaciel aktor Antek Królikowski oraz aktorki: Małgorzata Bogdańska i jej przyjaciółka Edyta Herbuś. Zaprosiliśmy ich do studia, aby powiedzieli o początkach swoich znajomości. O czym rozmawiają najczęściej? Jak często się spotykają? Wiedzą coś o sobie, czego nie wiedzą inni? Dowiedzieliśmy się również, dlaczego Marcin Prokop nie wspomina dobrze pierwszego spotkania z Dorotą Wellman.

  Dziś ludzie zazwyczaj chcą się z nimi przyjaźnić, bo są sławni. Co ze znajomościami z dawnych lat? Czy polskie gwiazdy cenią sobie przyjaźń? Na te pytania, dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, odpowiedzieli: Maciej Zakościelny, Agnieszka Więdłocha, Piotr Stramowski, Grażyna Torbicka, Bartłomiej Topa i Marcin Perchuć.

  Czy znały i lubiły się już przed programem Azja Express? Czego dowiedziały się tam o sobie i co je połączyło? O przyjaźniach, które nawiązały się podczas azjatyckiej przygody opowiedziały nam Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Rozenek-Majdan i Hanna Lis. Czy konkurują ze sobą w showbiznesie czy raczej wzajemnie się wspierają?

  Marcin Meller nie do końca potrafi uwierzyć w przyjaźń od pierwszego wejrzenia, a zwłaszcza taką między kobietą i mężczyzną. O tym, że jest to możliwe przekonywała go, na swoim przykładzie, Magda Różczka. Przy okazji dowiedzieliśmy się też o czym będzie opowiadała nowa komedia autorów „Listów do M.” - "Po prostu przyjaźń", w której Magda zagrała jedną z głównych ról.

  Projektanci oraz styliści na co dzień towarzyszą gwiazdom i pomagają im przy podejmowaniu najtrudniejszych decyzji dotyczących wizerunku. O relacjach gwiazd ze swoimi projektantami, dziennikarka Dzień Dobry TVN, Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Małgorzatą Rozenek-Majdan, Anną Oberc i Katarzyną Sowińską.

  Ruszył nowy sezon Kobiety na krańcu świata. Tym razem Martyna Wojciechowska zabrała nas do USA, na Florydę. Tam mieszka niepełnosprawna Bośniaczka Maja, której przyjacielem jest, niemający ogona, delfin Winter. Jakiś czas temu oboje dostali nowe życie - dzięki lekarzom, którzy stworzyli protezę ogona dla delfina i nogi - dla dziewczyny. W Dzień Dobry TVN Martyna powiedziała o miejscu, w którym mieszka Winter - czym się różni od zwykłego delfinarium? Dowiedzieliśmy się również, jaką niezwykłą drogę przeszła Maja. Dlaczego to spotkanie było wyjątkowe dla polskiej podróżniczki?