przyjaźń

    przyjaźń

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska udała się na konferencję prasową serialu „Lekarze”. Z kim przyjaźni się Katarzyna Bujakiewicz i do kogo zwraca się z prośbą o radę? Rozmawiała także z Robertem Lewandowskim i jego narzeczoną, o tym jak znoszą związek na odległość.

    Marta Żmuda- Trzebiatowska i Anna Cieślak - dwie piękne i uzdolnione kobiety. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zapytała aktorki, ile trwa ich przyjaźń, co o sobie wiedziały przed pierwszym spotkaniem, jak się poznały oraz czy naprawdę kąpały się nago w rzece?

    Kiedy świat wali się na głowe i gasną wszystkie światła, kiedy człowiekowi wydaje sie, że dalsze życie nie ma sensu, wtedy właśnie majbardziej potrzebny jest przyjaciel. O sile przyjaźni, Anna Maruszeczko, rozmawiała z Irkiem Bieleninikiem i Leszkiem Sadowskim.

    "Gej i kobieta to wyższa i najlepsza forma przyjaźni? Bardzo często jest to dobra przyjaźń, która się sprawdza i jest satysfakcjonująca dla obu stron, pod warunkiem, że kobieta jest w stałym związku..." - to fragment najnowszej książki "O miłości" seksuologa prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza. Ten fragment książki stał się przyczynkiem do naszej rozmowy na temat przyjaźni pmiędzy gejami a kobietami. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy pisarza Marcina Szczygielskiego, aktorkę Magdalenę Wójcik, felietonistkę Agatę Passent i seksuologa Michała Lwa-Starowicza.

    Rozstania bywają burzliwe i trudne. Są chciane i niechciane. Te z ukochanym i te z przyjaciółką. O tym, jak z klasą zakończyć znajomość, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z aktorką i piosenkarką Olgą Bończyk, psychologiem Anną Kędzierską, aktorką Edytą Herbuś oraz z hokeistą Mariuszem Czerkawskim.

    Czy możliwa jest przyjaźń między kobietą i mężczyzną? Czy dwie osoby płci przeciwnej mogą stworzyć związek bez erotyzmu? O to w studiu Dzień Dobry Wakacje zapytaliśmy pływaczkę Otylię Jędrzejczak oraz aktorkę Magdalenę Schejbal.

    Zaczyna się Euro 2012 - piłkarskie święto i czas, w którym wszyscy kibice narażeni są na spore stresy związane z sukcesami i porażkami swoich drużyny. Z Andrzejem Nejmanem, Marią Rotkiel, Marcinem Mellerem i Radosławem Majdanem zastanawialiśmy się w Dzień Dobry TVN, jak postępować z kibicem w czasie mistrzostw.

    Siostry mogą być najlepszymi przyjaciółkami lub rywalkami. Dziś w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o siostrzanej miłości. Jakie relacje ma diwa operowa Małgorzata Walewska ze swoją młodszą siostrą Justyną, którą gościliśmy w Dzień Dobry TVN? Czy siostry bywają o siebie zazdrosne? Czy Jagna Marczułajtis często kłóci się ze swoją siostrą? O komentarz poprosiliśmy psycholog Katarzynę Miller.

    Pisarka Małgorzata Kalicińska nie wybaczyłaby prawdziwemu przyjacielowi zdrady. A czego nie wybaczyłby przyjacielowi aktor Andrzej Deskur lub felietonistka Agata Passent? Jakie są granice przyjaźni? Co może zniszczyć wieloletnią przyjaźń? Gościem Dzień Dobry TVN był także Krzysztof "Diablo" Włodarczyk.

    Piękna, mądra i utalentowana. Jej nazwisko nie schodzi z afiszy największych oper na całym świecie. W kuchni Dzień dobry TVN do listy swoich uzdolnień dodała nową: gotowanie. Sopranistkę gościliśmy w towarzystwie przyjaciółki Małgorzaty Stachowiak.

    Ekstrawertyka ciągnie do introwertyka. Skłonnego do nałogów - do ludzi tego samego pokroju. Najwierniejszy z przyjaciół to ten z przedszkola, szkoły, a może ten ze studiów? Jak wybieramy przyjaciół i dlaczego geny pełnią w tym wyborze jedną z ważniejszych funkcji? W studiu Dzień Dobry TVN naszymi gośćmi byli: sędzia sądu okręgowego Warszawa- Praga Barbara Piwnik,reżyserka Renata Gabryjelska oraz psycholog Marta Żysko- Pałuba. Czy możliwa jest przyjaźń do przysłowiowej grobowej deski?

    Czy szczera, bezinteresowna kobieca przyjaźń jest możliwa? Co kobiety sądzą i mówią o innych kobietach? Jakie kobiety drażnią dziennikarkę Katarzynę Laskowską, a jakie aktorkę Alżbetę Lenską? Czy kobiety są o siebie zazdrosne i dlaczego potrzebują się porównywać? - Słowo przyjaźń jest nadużywane - uważa dziennikarka Barbara Stanisławczyk. A co Wy myślicie na ten temat?

    Od czego powinna się zacząć wielka miłość? O to zapytał Marcin Prokop w studiu Dzień Dobry TVN Dorotę Wellman. Czy może się rozpocząć od przyjaźni? Co powinni zrobić przyjaciele, którzy odkryli, że zakochują się w sobie? Przekonaj się, co o tym myśli aktor Rafał Rutkowski, aktorka Beata Tyszkiewicz, ekonomista Marek Zuber i psycholog Małgorzata Ohme.

    W serialu "Szpital Alicji", który zobaczymy jesienią tego roku na antenie telewizji TVN wystąpi gościnnie Anna Przybylska. Dlaczego zdecydowała się na tak małą rólkę? Ze względu na towarzystwo - zdradza! W filmie wystąpi m.in. jej przyjaciółka Katarzyna Bujakiewicz, która zdradziła Dzień Dobry TVN, że dzięki Ani przygotowywała się do macierzyństwa. - Dzięki Ani jestem matką, jaką jestem - mówi. Zdradza też, na kogo krzyczy Anna Przybylska i dlaczego uważa, że partnerstwo jest przereklamowane? Jak się poznały? Czy Bujakiewicz jeździła z Przybylską na wakacje jako opiekunka do dzieci?

    Czy angażując się związek, zakochując się, rezygnujemy ze swojego życia towarzyskiego i z siebie? Czy to prawda, ze inni idą wtedy w odstawkę? O kobietach, które nie potrzebują przyjaciółek, bo wystarcza im ukochany mężczyzna rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Edytą Poncyljusz, Małgorzatą Ohme, Zuzanną Ziomecką i Dominiką Figurską. Co na ten temat powiedziała nam Angelina Jolie?

    Dlaczego tak trudno znaleźć przyjaciółkę w dzisiejszych czasach? Czy zawarta w wirtualnej rzeczywistości znajomość może być trwała? Czy współczesne kobiety czują się osamotnione? O komentarz poprosiliśmy psycholog Małgorzatę Ohme, Annę Zajdler-Ibisz i Agatę Passent.

    Czy przyjaźń między mężczyzną a kobieta jest w ogóle możliwa? Jak nie pomylić przyjacielskiej bliskości z erotyczną fascynacją? Co zrobić, by partner nie był zazdrosny o innego mężczyznę w Twoim życiu? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Katarzyną Montgomery, Izabelą Janachowską i Jackiem Santorskim. Jakie relacje łączą Dorotę Wellman i Marcina Prokopa? Przekonajcie się sami!