Patrycja Markowska

  Patrycja Markowska

  Podczas FUNtastyczneg sylwestra zorganizowanego przez TVN w Krakowie wzięło udział ponad 20 tys. osób. Bawiły się przy muzyce wielu gwiazd, wśród których byli: Afromental, Agnieszka Chylińska, Future Folk, Edyta Górniak, Natalia Kukulska, Patrycja Markowska, Justyna Steczkowska i Ania Wyszkoni. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zajrzał za kulisy, aby pokazać naszym widzom, co się tam działo w trakcie imprezy. A działo się :) Zobaczcie, kto tego wieczoru chciał być kanarkiem i czego wymagały gwiazdy od organizatorów koncertu.

  Patrycja Markowska pozowała do Kalendarza Dżentelmeni razem ze swoim ojcem. Jaka łączy ich relacja? Dlaczego jest trudna? I o co zdarza im się kłócić? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Doczekaliśmy się premiery 10. wydania Kalendarza Dżentelmeni 2016. O wyjątkowości jubileuszowej edycji dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z Olivierem Janiakiem, Antonim Pawlickim i Patrycją Markowską, która wsparła kalendarz swoją piosenką. Utwór nie ma jeszcze tytułu, dlatego możecie go zaproponować. Swoje pomysły zamieszczajcie na fanpage'u Dzień Dobry TVN. Czekamy!

  Czy wokalistka przymierza się do ślubu ze swoim wieloletnim partnerem? O jakiej marzy sukni i, u którego projektanta gwiazda zamówi garnitur dla narzeczonego? Patrycję Markowską zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Robią kariery i realizują się zawodowo, mimo że na co dzień są w cieniu nazwisk swoich drugich połówek. O kim mowa? O członku zespołu Audiofeels Patryku Ignaczaku, partnerze życiowym dziennikarki Dzień Dobry TVN Anny Wendzikowskiej, i aktorze Jacku Kopczyńskim, który jest mężem wokalistki Patrycji Markowskej. Powiedzieli nam o swoich planach i relacjach z partnerkami.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, co uważają za swój znak firmowy. Agnieszkę Maciejak wyróżniają legginsy, które nosi sama Sharon Stone. Dla Michała Żebrowskiego znakiem firmowym jest piękna żona czy jednak teatr? I dlaczego Kasia Sokołowska otwarcie przyznaje, że słuchawka wrosła już w jej ucho?

  Czy Patrycji Markowskiej czas się nie ima? Jak wokalistka dba o urodę? Dlaczego postanowiła zostać blondynką i czy korzysta z porad stylistów? Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Swoją szósta płytą pt. "Alter Ego" Patrycja Markowska świętuje 15-lecie swojej działalności scenicznej! Z tej okazji postanowiliśmy artystkę nieco wzruszyć ... i chyba nam się udało ;-). Odwdzięczyła nam się, na scenie, utworem- "Nanana (Wszystko gra)".

  Czy Patrycja Markowska zostanie aktorką, jak ocenia, z perspektywy, swoją karierę i czuje się już królową polskiej sceny muzycznej? Zobaczcie o czym, znana polska aktorka, rozmawiała z Magdą, Marcinem i naszymi widzami. Na scenie Dzień Dobry TVN programu mogliśmy też posłuchać utworu Patrycji "Piąte: nie odchodź"!

  Patrycja Markowska i Artur Gadowski. Ten rockandrollowy duet spotkał się na scenie nie po raz pierwszy. Co ich tak naprawdę połączyło? Czym teraz zaskoczą fanów? Kamera Dzień Dobry TVN towarzyszyła im podczas rejestracji koncertu w czasie wspólnej trasy.

  Jak przebiega trasa koncertowa, ile czasu zajmuje jej napisanie jednej piosenki, jak wspomina swój pierwszy występ.... na te i wiele innych pytań odpowiedziała, Wam na czacie, a Magdzie Mołek w naszej kawiarence - Patrycja Markowska. Oczywiście, nie mogło się też obejść bez występu!

  Anja Rubik wzbudza ostatnio spore kontrowersje. W sieci wrze z powodu jej występu w teledysku Doroty Masłowskiej, czyli "Mister D". A do tego, w programie Project Runway, wygłosiła dyskusyjną tezę na temat mody, a dokładnie tego, jaka moda powinna być. Czy rzeczywiście przekroczyła granice? Dlaczego zgodziła się wystąpić w teledysku Masłowskiej?

  Jej klubowa trasa koncertowa zakończyła się sukcesem, a płyta zdobyła status złotej. Teraz w przerwie między koncertami wydaje swój kolejny singiel, nagrany w duecie z Arturem Gadowskim. Na scenie Dzień Dobry TVN Patrycja Markowska w duecie z Arturem Gadowskim wykonała utwór "Ocean".

  Rockowa mama - Patrycja Markowska w studiu Dzień Dobry TVN mówiła o tym co w życiu jest najważniejsze czyli o rodzinie! Oczywiście nie mogło się też obyć bez występu na naszej scenie :)

  Tylko na scenie Dzień Dobry TVN premiera singla promującego nową płytę Patrycji Markowskiej. Płyta ukaże się już wiosną.

  Reedycja płyty „Patrycja Markowska” to już piąty album w dorobku artystycznym wokalistki. Krążek zawiera pięć nowych utworów. Na scenie Dzień Dobry TVN Patrycja wykonała utwór „Tylko mnie nie strasz” , a w kawiarence, na czacie odpowiedziała na pytania internautów.