partner

  partner

  Wiele mam singielek obawia się, że nie znajdą już nowej miłości, a jeśli już ją znajdą, to czy partnerzy zaakceptują ich dzieci lub dzieci - partnerów. Czy rzeczywiście jest się czego obawiać? Jak sobie to wszystko poukładać? W Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to: psychologa Marzenę Mawricz oraz panie, które mają doświadczenie w tym temacie: Katarzynę Krawczyk - partnerkę Piotra Zelta i Agatę Kościkiewicz.

  W środę w Dzień Dobry TVN: Przemek Kossakowski w poszukiwaniu zaskakujących miejsc. W programie także Polka, która zawstydzi niejednego mężczyznę - w naszym studiu, tuż po powrocie z Ameryki, jedna z najsilniejszych kobiet świata. Ponadto: nie lubisz partnera swojego dziecka? Co zrobić? Zaakceptować czy się odseparować? Zaczynamy jutro o 8.00! Program poprowadzą: Dorota Wellman i Marcin Prokop.

  Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Czy aktor Mateusz Banasiuk zakochał się kiedykolwiek na zabój? Czy Maja Bohosiewicz znalazła swój ideał? Jak rozpoznać, że jest się w kimś zakochanym? Zobaczcie, co na temat miłości powiedziały jej: Sławomira Łodzińska, Edyta Olszówka i Sonia Bohosiewicz.

  Zwyciężczynią 3. edycji "You Can Dance" została Wiola Fiuk. Dlaczego wzięła udział w programie? Jak potoczyło się jej życie zawodowe po zakończeniu YCD? Kim jest jej partner? Sprawdził to reporter Dzień Dobry TVN.

  Natalia Przybysz wspólnie z partnerem Wojciechem Zagórskim założyła salon urody. Uduchowili branżę kosmetyczną. Natalia po koncertach wpada tam też, by odpocząć. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich pasjach, spełnionych marzeniach i tych... do spełnienia.

  Przyleciał do Polski specjalnie dla Jolanty Pieńkowskiej. Gościem Dzień Dobry TVN był Antonio D'Amico, życiowy partner zamordowanego projektanta Gianniego Versace. Antonio i Gianni byli ze sobą 15 lat, do tragicznej śmierci Versace w 1997 roku. Razem urządzali i mieszkali w pięknej willi Casa Casuarina w Miami, którą niedawno odwiedziała Jolanta Pieńkowska i ekipa Dzień Dobry TVN. Jakie realcje Antonio D'Amico ma z Donatellą - siostrą Gianniego Versace?

  On chce jechać na wakacje z kolegami, a ona mu nie pozwala, bo obawia się, że może ją zdradzić. Czy słusznie? Dlaczego w każdy związek potrzebuje wolnej przestrzeni? Czy powinnyśmy pozwolić ukochanemu na wakacje z kolegami? Z naszymi gośćmi - dziennikarką Katarzyną Dowbor, scenarzystą Domanem Nowakowskim i trenerką umiejętności psychologicznych Katarzyną Zygmunt - rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o tym, jak odpocząć od siebie w związku nie raniąc partnera?

  Kiedy 17-latka wiąże się z dużo starszym od siebie mężczyzną środowisko i rodzina nie są jej przychylni. Często dezawuują jej decyzję. Dlaczego młode dziewczyny wybierają starszych od siebie partnerów? Czy są sposoby, aby przekonać nastolatkę do porzucenia takiego mężczyzny? W studiu Dzień Dobry gośćmi byli: socjolog z SGGW prof. Mariusz Jędrzejko oraz psychoterapeutka i seksuolożka Katarzyna Klimko-Damska.

  Skąd wiesz, że mężczyzna, który Ci się podoba, to ten jedyny, z którym chcesz spędzić resztę życia? O to zapyliśmy w Dzień Dobry TVN prezenterkę pogody Agnieszkę Cegielską, dziennikarkę Katarzynę Laskowską, dziennikarkę Magdalenę Żakowską i psycholog Marię Rotkiel. O czym pomyślały, gdy spotkały swoich przyszłych mężów? - Życzyłabym sobie tego, by zestarzeć się u boku tego Pana - mówiła w Dzień Dobry TVN. Ile razy "spadł grom z jasnego nieba" na Magdę Żakowską?

  Czy nowy związek, który tworzymy po rozstaniu z dotychczasowym partnerem, jest z góry skazany na porażkę? Czy taki związek, to związek na chwilę, dzięki któremu próbujemy się wyleczyć z poprzedniego nieudanego związku? Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy: aktorkę Monikę Dryl, pisarkę i malarkę Katarzynę Lengren, aktora Dariusza Kordka oraz psycholog Małgorzatę Ohme. Czy zgodzicie się z Katarzyną Lengren, że nic nam tak nie poprawia humoru jak nowy romans?

  Aż 1/3 par poznaje się w pracy. Jak biurowy romans wpływa na nasze życie zawodowe? Czy przeszkadza w wykonywaniu obowiązków zawodowych czy raczej pomaga? Jak patrzą pracodawcy na związki miłosne w miejscu pracy? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy bizneswoman Iwonę Kossman oraz psychologa Jacka Santorskiego.

  Jak wygląda samoocena polskich matek? Dlaczego kobiety po porodzie przestają dbać o siebie i skupiają się tylko i wyłącznie na dziecku? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Skrzynecką i Marcina Łopuckiego, którzy niedawno zostali rodzicami. Jakim ojcem jest Marcin i jak wspiera Katarzynę?

  Zaufanie i szczerość są gwarantem harmonii w związku. Co robić, kiedy ta idylla zaczyna się rozsypywać? Jak się zachować, gdy podejrzewamy, że partner nie jest z nami całkowicie szczery? Jakich granic nie przekraczać, by związek się nie rozpadł? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: aktorkę Magdalenę Zawadzką, bizneswoman Bognę Sworowską oraz felietonistkę Agatę Passent.

  Niektóre kobiety naiwnie uważają, że po ślubie wady mężczyzny znikną. Czy rzeczywiście przysięga małżeńska gwarantuje, że mężczyzna się zmieni? A jeśli już, to na lepsze, czy gorsze? Na ten temat rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Beatą Tyszkiewicz, Leszkiem Talko, Magdaleną Żakowską i Piotrem Mosakiem.

  Dlaczego tak bardzo jesteśmy zazdrośni o przeszłość partnera lub partnerki? Czy chodzi o to, że obawiamy się, iż nasi poprzednicy byli lepsi od nas? Czy warto utrzymywać kontakt ze swoimi „byłymi”? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN prof. Zbigniewa Lwa-Starowicz, Beatę Tyszkiewicz, Lidię Popiel i Annę Zejdler-Ibisz. Czy zazdrość może przerodzić się w obsesję?

  Partner bez wad? Czy to możliwe? Czy warto podejmować walkę z denerwującymi nawykami partnera? Czy można polubić czyjeś wady? Badania pokazują, że 85 proc. kobiet nie potrafi pogodzić się z wadami partnera. W studiu Dzień Dobry TVN gościmy psychoterapeutkę par Marię Rotkiel, aktorkę Jolantę Fraszyńską, dziennikarkę Barbarę Stanisławczyk oraz Radosława Majdana. Czy kiedykolwiek próbowali walczyć z wadami swoich partnerów? Czego nie zniósłby w partnerce Radosław Majdan?

  Jedni twierdzą, że zazdrość to nieodzowny element w każdym związku. Inni, że jest konsekwencją braku zaufania do partnera. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Monikę Gawlińską, dziennikarza Leszka Talko, Agnieszkę Stelmachowską oraz psychologa Tatianę Ostaszewską-Mosak. Czy trudno jest żonie rockmana, wokół którego kręcą się atrakcyjne kobiety? Kto z naszych gości korzystał z usług agencji detektywistycznej, a kto prowadził śledztwo na własną rękę?