modeling

  modeling

  10-letnia Kristina Pimenova, która uchodzi za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie, podpisała kontrakt z dwiema profesjonalnymi agencjami modelek. Czy to nie za wcześnie? Jak rodzice mogą kierować zainteresowaniami swojego dziecka? Jak uchronić dziecko przed przykrościami, porażkami czy zagrożeniami w show-biznesie? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Agnieszką Jastrzębską, Małgorzatą Rozenek i Aleksandrą Piotrowską, psychologiem dziecięcym.

  Monika Dorota podczas czteromiesięcznego pobytu w Stanach zjednoczonych przytyła 15 kg. Po powrocie do Polski postanowiła zrzucić niechciane kilogramy. Udało się dzięki sztukom walki. Oprócz tego Monika zajmuje się także modelingiem. Co jej to daje? Czy nie krępuje się pokazywać w samej bieliźnie?

  W środę w Dzień Dobry TVN: jak skłonić pracoholika do częstszego zajmowania się rodziną, a przeładowaną obowiązkami żonę do zadbania o siebie - o tym w kolejnej odsłonie "Pary do poprawy". Następnie: nie tylko Polski są najpiękniejsze - poznajcie Adama Kaszewskiego, który jest w czołówce światowych modeli. A na koniec: Wiesiek i sąsiedzka przysługa, czyli jak wyczyścić filtr od pralki? Startujemy o 8.00.

  Cindy Crawford ogłosiła, że przechodzi na emeryturę! O tym, czy jest to koniec pewnej epoki w modelingu, rozmawialiśmy z modelkami: Katarzyną Butowtt i Bogną Sworowską oraz ze znawczynią świata mody Ewą Wojciechowską! Jak wyglądała praca modelki w latach 80-tych i 90-tych w Polsce? Czy rzeczywiście czasy supermodelek odchodzą w niepamięć?

  Czym charakteryzuje się androgyniczny typ urody? Czy jest to chwilowy trend? Dlaczego tak inna uroda jest pożądana w modelingu? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Radka Pestkę, zwycięzcę 5. edycji Top Model, Mateusza Magę, uczestnika programu Top model oraz Macieja Lisowskiego, właściciela agencji modelek. Czy Radek i Mateusz w pełni siebie akceptują? Czy w przeszłości ze względu na swoją oryginalność doświadczyli dyskryminacji?

  Karolina Gilon była finalistką ostatniej edycji "Top Model". Dziewczyna nie wiąże jednak swojej przyszłości tylko z modelingiem. Karolina od zawsze chciała pracować w telewizji. Czy uda jej się w końcu spełnić marzenia? Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Według jurorki Top Model Kasi Sokołowskiej Samuel Kowalski - ze względu na swoje warunki fizyczne - mógł dojść do finału programu. Niestety odpadł w ostatnim odcinku. Co się stało? Czy Samuel zamierza pracować w modelingu? Czy dla kariery zmieni swoje zasady, których nie ukrywał podczas programu? Kasię i Samuela gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Modelowi towarzyszyła siostra Estera. Czy w telewizji był tym samym człowiekiem co w domu?

  Monika Jagaciak to polska modelka, która jako pierwsza dołączyła do grona oficjalnych aniołków Victoria's Secret. Ma dwadzieścia jeden lat, a ze światem mody jest związana od ośmiu. Pracuje tylko dla największych: Diora, Chanel, czy Calvina Kleina. Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu powiedziała, co oznacza być aniołkiem Victoria's Secret i jak wyglądają przygotowania do sławnego pokazu. Modelka pokazała nam również swojego pupila :)

  Anja Rubik została kuratorem wydarzenia Art&Fashion Forum By Grażyna Kulczyk. Z modelką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska. Jak wieloletnia praca w świecie mody zmieniła Anję Rubik? Jak na doniesienia prasy reaguje rodzina modelki? I czy to prawda, że Anja rozwodzi się z mężem?

  Kolejną osobą, która odpadła z Top Model jest Michael Mikołajczyk. W programie wyróżniał się pewnością siebie. Joanna Krupa nazwała go nawet arogantem. Czy brak skromności ostatecznie go pogrążył? Pogodził się już z decyzją jury? Czego mu zabrakło, by pozostać w programie? Czy zamierza kontynuować pracę w modelingu? Do Dzień Dobry TVN Michael przyszedł ze swoją mamą. Zapytaliśmy ją, czy podziela ona zdanie jurorów.

  Ola Ławnik-Sadkowska i Sebastian Zawiliński pożegnali się z Top Model. Jakie mają plany na przyszłość? Co mają zamiar zrobić z rozpoznawalnością i popularnością, które zyskali biorąc udział w programie? Co podoba im się w modelingu? Czy dostali już propozycje z agencji modelek i modeli? Olę i Sebastiana gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Piąta edycja Top Model już na półmetku. A co słychać u finalistów 4. edycji programu Michała Baryzy i Mateusza "Górala" Jarzębiaka? Jak potoczyły się ich kariery? Pracują tylko w modelingu? Czy krytyka, którą słyszeli w Top Model była dla nich budująca? Jak potoczyły się losy związku Mateusza i Olgi? Z modelami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jagoda Judzińska zgłosiła się do programu "Top Model", by przezwyciężyć swoje kompleksy. Dziewczyna choruje na bielactwo. Czy zaakceptowała siebie? Wczoraj modelka odpadła z programu. Czy była zaskoczona decyzją jury? I czy wiąże swoją przyszłość z modelingiem?

  Lou Doillon jest córką reżysera Jacques'a Doillona i aktorki i piosenkarki Jane Birkin. Do Polski artystka przyjechała promować swoją drugą płytę „Lay Low”. Lou była modelką, wykonywała też zawód aktorki. obecnie skupia się na muzyce. Jak długo szukała swojej drogi? Czy przez to, że pochodzi z artystycznej rodziny było jej trudniej osiągnąć sukces? W studiu Dzień Dobry TVN wokalistka opowiedziała, jak udało jej się wyjść z cienia sławnych rodziców i siostry.

  Gościem Dzień Dobry TVN był Łukasz Pietraszkiewicz. Polak kilkanaście lat temu wyjechał do Londynu do pracy na zmywak. Tam skończył studia i został wykładowcą języka angielskiego. Obecnie Łukasz jest finalistą brytyjskiej edycji programu „Top Model”. Dlaczego zgłosił się do programu? Kto go do tego namówił? I jak zmieniło się jego życie?

  Okazuje się, że do najnowszej edycji Top Model zgłosiło się mnóstwo mężczyzn. Skąd to wzmożone zainteresowanie modelingiem wśród panów? Jakich cech u kandydatów poszukują jurorzy programu? I kto ma szansę na zrobienie kariery? Na pytania prowadzących Dzień Dobry TVN odpowiedział juror programu Dawid Woliński.

  Młodsza córka Kingi Rusin podpisała niedawno kontrakt ze znaną agencją modelek. Czy dziennikarce odpowiada droga, jaką obrała jej pociecha? Jakie warunki stawia Kinga, by Iga mogła spełniać marzenia o karierze w modelingu? Czy Kinga Rusin jest wymagającą mamą? Z prowadzącą Dzień Dobry TVN rozmawiała dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy piękną Zosię Nowak. Zo, bo pod takim pseudonimem Polka obraca się w branży mody, naprawdę ma się czym pochwalić. Modelka zrobiła między innymi kampanię dla Calvina Kleina, a jej zdjęcia zdobiły międzynarodowe magazyny! Jak wyglądały jej początki? Dlaczego tata nie od razu pozwolił jej na pracę w modelingu? Jak wspomina współpracę z Victoria's Secret.

  Polska top modelka z okazji 21. urodzin zorganizowała w Warszawie huczną imprezę. Kogo na nią zaprosiła? I co tam się działo? O kulisach przyjęcia Zuza opowiedziała w studiu Dzień Dobry Wakacje. Gwiazda zdradziła też słów kilka na temat swoich planów zawodowych. Co czeka ją w najbliższych kilku miesiącach?

  Nathalie Crquet to francuska stylistka i dziennikarka, która postanowiła zadrwić ze świata mody. Zainspirowała ją do tego polska modelka. Na czym polega jej projekt? Dlaczego to robi? Jaki jest jej cel? Z Francuzką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Joanna Krupa od zawsze marzyła o pracy modelki. Była jednak za niska, dlatego ciężko jej było przebić się do biznesu. W końcu się udało. Jak? Swoim sekretem gwazda postanonowiła podzielić się z młodymi dziewczynami, które planują rozpocząć przygodę z modelingiem. Co im radzi? Czego powinny się wystrzegać? Czy sama dostała kiedyś niemoralną propozycję? Czy to prawda, że weźmie udział w drugiej edycji programu "Żony Hollywood"? Czy gwiazda myśli juz o macierzyństwie? Z Joanną porozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Polska top modelka osiągnęła w branży mody bardzo wiele. Współpracować z nią chcą najważniejsi twórcy jak np. projektant Tom Ford. Ania jako jedna z niewielu dziewczyn mogła sobie też pozwolić aż na dwuletnią przerwę w modelingu. Czy kiedy postanowiła wrócić na piedestał, hermetyczny rynek przyjął ją z powrotem?

  Magazyn Forbes opublikował ranking najbardziej dochodowych modelek świata. Anja Rubik przegoniła w nim m.in. rozchwytywaną brytyjską gwiazdę modelingu Carę Delevingne. Czy polska modelka czuje satysfakcję i wyróżnienie? Które wydarzenie było dla niej ważniejsze, bardziej prestiżowe i dlaczego? Z Anją rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Bela zaczęła pracę w modelingu dość późno, bo w wieku 21 lat. W ciągu 4 lat zrobiła wielką karierę. Kiedy była na szczycie, pożegnała się na chwilę z zawodem modelki. Dlaczego? Czy przed rozpoczęciem kariery dużo wiedziała o pracy modelki? Czy kiedykolwiek poczuła się nieatrakcyjnie? Dlaczego uważa siebie za antygwiazdę? Co jest jej pasją? Z Małgosią Belą rozmawiała prowadząca Dzień Dobry TVN Kinga Rusin.

  Rynek dla dzieci rośnie z każdym rokiem i nic dziwnego, że odgrywają one na nim coraz większą rolę. Efektem tego jest angażowanie maluchów do filmów, reklam i pokazów mody. Czy kariera może zniszczyć dzieciństwo? A może przeciwnie - jest trampoliną do dalszego sukcesu? O tym goście Dzień Dobry TVN: psycholog dziecięca Aleksandra Piotrowska, właścicielka agencji aktorskiej dla dzieci Kamila Matuszewska oraz piosenkarz i tata dwóch córek Mariusz Totoszko.

  Nie zawsze trzeba zdobyć pierwsze miejsce, aby potem osiągnąć sukces. Przykładem tego jest gość Dzień Dobry TVN Adam Boguta, który nie doszedł do finału Top Model, a mimo to jest obecnie rozchwytywanym modelem. Czy po odpadnięciu z programu zwątpił w siebie? Jak to się stało, że jego zdjęcie trafiło na okładkę Elegant Magazine? Jak się czuje z rosnącą popularnością? Czy oprócz modelingu robi coś jeszcze? Jak dba o ciało?

  Goście Dzień Dobry TVN: Lena Jasłowska, Natalia Napieralska i Dominika Robak to nastolatki, które bardzo wcześnie rozpoczęły pracę w modelingu. Kiedy ich koleżanki piszą klasówki, one chodzą po wybiegach i prezentują kolekcje znanych projektantów mody. Jak zaczęła się ich przygoda z modelingiem? Czy pierwsze wyjazdy bez rodziców były trudne? Jak udaje im się łączyć obowiązki szkolne z pracą modelki? Czy szkolni koledzy są zazdrośni o sukcesy naszych gości? Czy zdały krótki test przygotowany przez Marcina Prokopa?

  W TVN Cafe gościliśmy dziś najbardziej kontrowersyjnego uczestnika programu Top Model - Mateusza Magę. Jak rozwija się jego kariera w modelingu czy udaje mu się połączyć naukę z pracą i czy rzeczywiście planuje wkrótce otworzyć szkołę tańca?

  Tydzień temu poznaliśmy zwyciężczynię 4. edycji programu Top Model. Została nią Osi Ugonoh. Drugie miejsce zajął Michał Baryza. Gościliśmy go w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy go o kulisy programu Top Model. Jak go wspomina? Czy program go czegoś nauczył? Jak jego dziewczyna znosi fanki Michała? Czy ma plany związane z modelingiem?

  Celina Szwinta mogła podróżować po świecie, prezentować piękne ubrania znanych projektantów, dużo zarabiać. Kariera modelki stała przed nią otworem. Postanowiła jednak wywrócić swoje życie do góry nogami. Nadal jeździ po świecie, ale jej życie przepełnione jest miłością i wielkimi emocjami. Dlaczego rzuciła modeling na rzecz pracy położnej? Jak to się stało, że zaczęła odbierać porody w Azji i Afryce? Jak odnajduje się w tamtejszej rzeczywistości? Czym są porody lotosowe? Dlaczego propaguje porody naturalne? Celinę Szwintę i jej partnera Radka Młodzianowskiego gościliśmy w Dzień Dobry TVN.