modeling

  modeling

  Trwają castingi i eliminacje do kolejnej edycji program,u "Top model". O co dziewczyny będą walczyć w tym programie? Katarzyna Smolińska i Emila Pietras, uczestniczki pierwszej edycji "Top model" oraz Michał Piróg byli gośćmi w studiu Dzień Dobry TVN, a z Renatą Kurczab i Magdalena Roman, uczestniczkami trzeciej i drugiej edycji show, które teraz są w Dubaju, połączyliśmy się za pośrednictwem Skype'a. Jak program odmienił ich życie?

  O nich walkę toczą najwięksi światowi projektanci mody. Dior, Valentino, Prada, Calvin Klein - tych projektantów ciuchy noszą, kiedy pracują. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Maks Behr, Dominik Sadoch, Anatol Modzelewski, Jan Purski i Jakub Kulesza. Czy do rozpoczęcia kariery w świecie mody potrzebna jest zgoda rodziców? Kiedy zaczęli swoją przygodę z modelingiem i jakich wyrzeczeń wymaga praca modela?

  Jakiś czas temu znana modelka Kamila Szczawińska przyznała, że jej tryb życia zaczyna ją męczyć. Nawet postanowiła porzucić swoją karierę. Ale to już przeszłość. Aby jej życie wróciło na normalne tory, musiała zrezygnować z kilku rzeczy. Jakich? Zapewne wiele osób z jej pozycją nie potrafiłoby tego zrobić.

  Agencje modelek i modeli poszukują nie tylko pięknych ludzi, ale również oryginalnych, mających "to coś". Jedna z agencji w Londynie poszła o krok dalej - poszukuje osób charakterystycznych. Na czym polega nowy trend w modelingu? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawiali właścicielka agencji modelek Lucyna Szymańska oraz Łukasz Stępień.

  Świat mody opanowany jest przez bardzo szczupłe modelki. Jednak od jakiegoś czasu w modelingu poszukiwane są już nie tylko modelki S, ale modelki XL, a nawet XXL. Czy kończy się era chudych modelek? Na te pytanie odpowiedziały - zaproszone do Dzień Dobry TVN - właścicielka agencji plus size Agnieszka Czerwińska i modelki XXL: Monika Łukaszuk i Katarzyna Orsini. A Marcin Prokop wyznał co jest dla niego dobrem narodowym. Domyślacie się?

  Od jakiegoś czasu w świecie mody jest miejsce dla modelek seniorek. Jedną z nich jest 85-letnia brytyjska topmodelka Daphne Selfe. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki zapytał ją o jej zdanie na temat operacji plastycznych. Jak czuje się, gdy ludzie pytają ją o wiek? Czy często korzysta ze skype'a? Jakie ma rady dla młodszych kolegów z wybiegów? Co na przestrzeni lat zmieniło się w świecie mody?

  Emilia Szabłowska to wicemistrzyni świata w kick-boxingu. Założyła szkołę kick-boxingu dla dzieci. Jak sport może zmienić osobowość dziecka? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, Emilia opowiedziała o swej największej pasji. Dlaczego zrezygnowała z modelingu na rzecz kick-boxingu?

  Kiedy w czasie remontu znalazła swoje zdjęcie z czasie młodości - rozpłakała się. W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Anna Patrycy, która w latach 90. reklamowała podpaski. Opowiedziała o męczącej diecie, o reakcji na słynną reklamę podpasek oraz o świecie modelingu, śmierci rodziców i o tym, że zbierała butelki po piwie.

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były kobiety sukcesu, które zaczynały od modelingu: właścicielka agencji modelek Monika Smolicz, pomysłodawczyni projektu aktywizującego zawodowo kobiety Zofia Ragankiewicz oraz reżyserka pokazy mody Katarzyna Sokołowska. Czy uroda pomaga kobiecie w życiu zawodowym?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Adriana Włodarskiego, Grzegorza Nawrata oraz Tomka Szczukieckiego. Jak to się stało, że zostali modelami? Czy wszystko w tym zawodzie musi być konsultowane z menadżerami? Zawód modela wiąże się z częstymi podróżami, czy w związku z tym odczuwają czasem samotność? Jakie mają plany na najbliższą przyszłość?

  Do zespołu "Top Model" dołączyła Zuzanna Bijoch. Pracowała już dla takich znanych domów mody jak: Prada, Dolce & Gabbana, Louis Vuitton. W tym roku przygotowuje się do matury. Kiedy zaczęła swoją przygodę z modelingiem? Czy wyemigruje do Nowego Yorku? Czym się zajmie w "Top Model"? Ile ma wzrostu? Czy Marcin Prokop poprowadzi ją do poloneza?

  Pochodzi z wielodzietnej rodziny afrykańskich emigrantów. Była modelką w Nowym Jorku, ale porzuciwszy modeling zajęła się tym, co naprawdę kocha. Zaczęła śpiewać. Na scenie Dzień Dobry Wakacje Imany wykonała utwór "You Will Never Know".

  Dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej przy okazji castingu do kolejnej edycji "Top Model" Joanna Krupa opowiedziała o nowym realisty show ze swoim udziałem, za kim tęskni, co robiła przez ostatnie pół roku, czy ma kontakt z dziewczynami z poprzedniej edycji programu oraz czy to prawda, że nie życzyła sobie, by Anja Rubik występowała w "Top Model".

  Najpierw fryzjer, potem stylista, następnie spacer po Piątej Alei. Wieczorem ekskluzywna restauracja. Zobacz, jak wygląda nowojorski dzień Anji Rubik, jak pracuje nad swoim, nowym magazynem oraz, co robi jej mąż Sasha. Zobacz reportaż Anny Puśleckiej, dziennikarki Dzień Dobry TVN.

  Anna Bałon to jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek programu "Top model". Nie była lubiana przez koleżanki z programu i podejrzewana była o bulimię, jednak zajęła drugie miejsce. Czy to drugie miejsce to sukces, czy może porażka? Czy mogła zrobić, by wygrać drugą edycję "Top model"? Kto ją wspiera, a kto jest o nią zazdrosny? Jakie ma plany na 2012 rok?