anna lewandowska

  anna lewandowska

  W ciągu historii mody torebki niejednokrotnie stawały się przedmiotem pożądania fashionistek. Mimo upływu lat nic się nie zmieniło, a kolejne modele podbijają wybiegi i miejskie ulice. W tym sezonie szczególnie jedna jest prawdziwym must have wśród dodatków. Mają ją już m.in. Hailey Bieber, Anna Lewandowska, Chiara Ferragni i Julia Wieniawa. Czym się wyróżnia? Sprawdziła to redaktor mody serwisu dziendobry.tvn.pl, Sabina Zięba.

  Anna Lewandowska to jedna z najbardziej znanych polskich trenerek. Autorka wielu książek i propagatorka zdrowego trybu życia w tym roku wygłosiła swoje przemówienie podczas wiosennej edycji Impact’21, czyli biznesowej konferencji skupiającej polskich i zagranicznych przedsiębiorców, polityków i ekspertów z różnych dziedzin życia gospodarczego i społecznego. Nam opowiedziała nieco więcej o biznesie w branży sportowej.

  W dniach 12-13 maja w Hotelu Crown Plaza - The HUB w Warszawie odbywa się konferencja IMPACT'21. Wśród prelegentów, którzy dyskutują o tym, jak stawiać czoła wyzwaniom rzeczywistości, wypracować nowe rozwiązania oraz redefiniować stare pojęcia są m.in. Kasia Kieli - prezes i dyrektor zarządzająca Discovery EMEA oraz Anna Lewandowska - sportsmanka, trenerka, autorka książek i propagatorka zdrowego trybu życia.

  Lewandowscy chętnie dzielą się z fanami informacjami ze swojego życia. Choć dbają o prywatność swoich dzieci i nie publikują ich wizerunku, to co jakiś czas pojawiają się jednak zdjęcia, na których można dostrzec twarze dziewczynek. Z okazji urodzin Laury rodzice na Instagramie pokazali urocze fotografie. Jakie życzenia złożyli?

  Motywuje, edukuje, dopinguje - Anna Lewandowska to chyba jedna z najbardziej "fit" polskich gwiazd. Od jakiegoś czasu trenerka prowadzi w mediach społecznościowych akcję, w której zachęca do podejmowania małych kroków w drodze ku dużej zmianie i zdrowszemu stylowi życia. Wiele osób z chęcią stosuje się do jej rad i widzi efekty - czy podobnie będzie w przypadku jedzenia jajek na śniadanie?

  Czy wyobrażacie sobie Wielkanoc bez pysznych deserów? My też nie! Dlatego wybraliśmy dla Was kilka przepisów spośród świątecznych słodkości proponowanych przez Annę Starmach i Annę Lewandowską. Zobacz, jak zrobić paschę z bakaliami, sernik, babkę cytrynowo-pomarańczową, tiramisu, makowiec i mazurek daktylowo-czekoladowy.

  Święta to czas, kiedy wszelkie diety i zdrowe nawyki żywieniowe u większości z nas idą w odstawkę. Niestety, już chwilę później, stając na wadze rozgrywa się dramat, bo okazuje się, że błogie lenistwo i ucztowanie nie pozostały bezkarne. Anna Lewandowska podzieliła się ze swoimi czytelnikami pomysłami na to, jak choć trochę złagodzić skutki świątecznej dyspensy.

  Anna Lewandowska coraz częściej decyduje się pokazywać w sieci swoje dwie małe córeczki. W mediach społecznościowych dumna mama relacjonuje poczynania swoich pociech. Niedanowo trenerka opublikowała na Instagramie rodzinny kard z Klarą i Laurą. Fani z zachwytem podziwiali piękne dziewczynki. "Bycie mamą to najpiękniejszy dar od życia" – komentowali.

  Ania Lewandowska to dziś jedna z ważniejszych postaci w polskim świecie fitnessu. Przez lata udało jej się zaktywizować swoje rodaczki zachęcając je nie tylko do codziennego wysiłku, ale i dbania o swoją dietę. Ponoć każdy z nas jest tym, co je. W takim razie jak powinna wyglądać nasza kolacja, byśmy czuli się silni i energiczni? Trenerka ma na to prosty sposób, którym podzieliła się z internautami. Sprawdź, jak przyspieszyć metabolizm.