Anna Kalczyńska-Maciejowska

  "Nie można się dać wciągnąć w ten szał".

  Sting to niezaprzeczalna ikona muzyki. Jego utwory podbijają światowe listy przebojów od kilku dekad. W rozmowie z Anną Kalczyńską dla Dzień Dobry TVN opowiedział o swoim życiu prywatnym i nowej płycie pt. "The Bridge".

  Lata 90. to wyjątkowy czas zarówno w popkulturze, jak i w modzie. Wielu współczesnych projektantów inspiruje się ówczesnym stylem, a fashioniści kochają projekty z tamtych czasów. Co jest w nich wyjątkowego? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała stylistka Agnieszka Krajewska.

  Znalezienie w sobie motywacji do tego, aby wyjść z domu i trochę się poruszać nie jest łatwe. Większość z nas chce wolny czas spędzić na kanapie przed telewizorem. Tymczasem, jest sposób, aby połączyć przyjemne z pożytecznym. Jak ćwiczyć i jednocześnie oglądać film lub serial? Dowiecie się tego z naszego materiału.

  Większość kobiet ma za sobą bolesne rozstanie. Niektóre z nich spowodowane są zdradami, po których szczególnie ciężko jest na nowo zaufać mężczyznom. Jak się przełamać? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała life coach, Katarzyna Malinowska.

  Kredyty stają się codziennością, a mimo tego wciąż nie potrafimy sobie radzić z ich spłacaniem oraz odpowiednim gospodarowaniem środkami finansowymi. Maciej Samcik, dziennikarz ekonomiczny i bloger śpieszy z pomocą wszystkim kredytobiorcom, dając cenne wskazówki.

  Pandemia sprawiła, że czas pracy wielu osób mocno się wydłużył. Część z nas odbiera telefony i maile od szefa już po godzinach pracy. Portugalia postanowiła walczyć z takimi praktykami. Zgodnie z nowym prawem przełożony, który skontaktuje się ze swoim podwładnym, gdy ten już zakończył pracę, zostanie ukarany. Czy to właściwy kierunek? Na ten temat w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Sebastianem Grzywaczem, radcą prawnym i Miłoszem Brzezińskim, trenerem rozwoju osobistego.

  Sezon jesienno-zimowy przynosi wiele zmian, które wyraźnie odczuwamy w życiu codziennym. Pochmurna aura często przyczynia się do pogorszenia samopoczucia, ale wpływa także na wygląd naszej skóry. Brak słońca sprawia, że twarz i ciało stają się bledsze, przez co nie prezentują się już tak atrakcyjnie, jak w trakcie cieplejszych miesięcy. Czy można temu jakoś zaradzić?

  Światowej sławy gwiazdy pojawiły się na wielkiej gali InStyle Awards. Impreza powróciła po roku przerwy spowodowanej pandemią. Już szósty raz uhonorowano największe ikony w dziedzinie mody, urody i popkultury. Na czerwonym dywanie pojawiła się plejada znanych nazwisk z Hollywood.

  "Mówimy o pacjentach z otyłością olbrzymią"

  "Pojawiła się jako gość, ale skradła show".

  Wątroba jest jednym z najważniejszych organów w ludzkim organizmie. Szacuje się jednak, że w Polsce obecnie na przewlekłe choroby tego narządu choruje ponad 400-500 tys. osób. Jak zatem w prawidłowy sposób o niego dbać? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziała specjalista gastroenterologii, dr hab. n. med. Anna Wiechowska-Kozłowska.

  Zima zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym wiele osób zastanawia się, jak będzie wyglądała. Czy będzie mroźna, a śnieg rozpieści nas w święta? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział klimatolog z TVN Meteo, Tomasz Wasilewski.

  Nowy teledysk Mariny Łuczenko-Szczęsnej do piosenki "Lip Gloss" ujrzał światło dzienne. Co sądzą na jego temat fani wokalistki? O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

  Łamigłówki to świetny sposób na rozpoczęcie dnia. Ćwiczenia na koncentrację i spostrzegawczość pozwalają pobudzić umysł do działania, zapewniają poczucie odprężenia, a nawet gwarantują poprawę nastroju. Przekonali się o tym prowadzący Dzień Dobry TVN, którzy zmierzyli się z zadaniami przygotowanymi przez animatorkę, Patrycję Lipińską.

  O historii polskiej mafii rozmawialiśmy z dziennikarzem Piotrem Najsztubem.

  Jak pomóc najmłodszym?

  "Nie byłam pewna, czy ten kraj jest dla mnie".

  Paryż przełomu XIX i XX wieku stał się prawdziwą ziemią obiecaną dla wielu polskich artystek. Pech chciał jednak, że do panteonu największych malarskich gwiazd przeszło ledwie kilka nazwisk. W Dzień Dobry TVN o najciekawszych z nich opowiedziała autorka książki "Polki na Montparnassie", Sylwia Zientek.

  Na ten album fani Natalii Szroeder wyczekiwali z niecierpliwością kilka lat. 5 listopada ukazała się najnowsza płyta "Pogłos". Artysta zaprezentowała na naszej scenie jeden z premierowych singli, a także opowiedziała o swojej muzycznej metamorfozie.

  "Podchodzili do mnie stereotypowo: "'Co Barbie robi w górach?'"

  O swoich umiejętnościach finaliści opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

  "Wszystkie zdobione są 24-karatowym złotem".

  Okulary to takie akcesoria, które momentalnie rzucają się w oczy. Nic dziwnego, że zarówno mężczyźni, jak i kobiety pragną mieć je dobrane w odpowiedni sposób. Jak tego dokonać i czym się kierować przy wyborze? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział okularowy stylista, Radek Wiktorowicz.

  Filip Lato zawitał do studia z nowym singlem, który zaprezentował na koniec odcinka. Przy okazji opowiedział o podróży do Stanów oraz zagranicznych inspiracjach. - To jest prawdziwa Ameryka - powiedział w rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem.

  Filmowe projekty Marvela cieszą się uznaniem wszystkich miłośników epickich historii i kunsztownej gry aktorskiej. Premiera produkcji "Eternals" to nie lada gratka dla widzów z całego świata. Czym zaskoczy nas najnowsza opowieść o superbohaterach? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła Ania Wendzikowska.

  Sportowiec w rozmowie z telewizją CBS wrócił do momentów, gdy odkrył, że jest zakażony.

  "W przyszłości chciałabym tańczyć w teatrze"

  "Trzeba stawiać granice"

  "Babka od histy" o efekcie Matyldy