Pogoda w niedzielę. W niektórych miejscach zagrzmi

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
TVN Meteo/IMGW
Prognoza pogody na 18, 19, 20 marca 2023
Prognoza pogody na 18, 19, 20 marca 2023x-news/TVN Meteo
wideo 2/11

W niedzielę w niemal całej Polsce będzie pogodnie, a aura będzie pozytywnie nastrajać. Możliwe jednak, że w drugiej części dnia zagrzmi. Gdzie będzie padać deszcz? Sprawdź prognozę pogody na niedzielę 19 marca 2023 r.

Prognoza pogody na niedzielę 19 marca 2023 r.

W niedzielę wciąż wiosenna aura i w całej Polsce będzie dużo słońca. Tylko na zachodzie kraju w drugiej części dnia może się zachmurzyć i mogą pojawić się pojedyncze burze z przelotnymi opadami deszczu. Termometry wskażą od 10 st. C na Suwalszczyźnie, 13 st. C na Podkarpaciu, 14 st. C w centrum, 15 st. C na Nizinie Szczecińskiej i najcieplej na Dolnym Śląsku - do 16 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, powieje z kierunków południowych. 

Pogoda w niedzielę 19 marca 2023 r.

W Warszawie w niedzielę będzie dużo słońca z niewielkim zachmurzeniem. Termometry w dzień wskażą do 13 st. C, w nocy chłodniej i więcej chmur - maksymalnie do 2 st. C. Wiatr umiarkowany będzie wiał z prędkością do 12 km/h.

Prognoza alertów IMGW na niedzielę 19 marca 2023 r.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej nie przewiduje wydania alertów na niedzielę 19 marca w swojej prognozie zagrożeń meteo. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN Meteo

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: TVN Meteo/IMGW

Źródło zdjęcia głównego: Tunatura/Getty Images

Pozostałe wiadomości