Pogoda

  Pogoda

  Jaka będzie pogoda w środę, 16 marca 2022 roku? Synoptycy nie przewidują wysokich temperatur w ciągu dnia, na termometrach zobaczymy maksymalnie 10 st. C. Możliwe są przelotne opady. Zachmurzenie będzie umiarkowane, miejscami wzrastające do dużego.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 14 marca 2022 r.? W pierwszej części dnia w całej Polsce będzie pogodnie, popołudniu nieco się zachmurzy na zachodzie kraju. Temperatura wyniesie od 7 do 12 st. C. Wiatr ma być słaby i umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda na weekend? Zdaniem synoptyków w Polsce czeka nas słoneczna aura. Termometry wskażą w niektórych częściach kraju nawet 10 stopni C. Sprawdź prognozę pogody na sobotę i niedzielę 12-13 marca.

  Jaka będzie pogoda w piątek, 11 marca 2022 r.? Aura pozwoli nam poczuć, że choć wiosna na dobre jeszcze się nie rozpoczęła, to zimę mamy już za sobą. Poza podgórskim rejonem Karpat słupki rtęci nie spadną poniżej zera.

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 8 marca 2022 r.? W zachodniej Polsce zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, w pozostałych częściach kraju - duże, ale z większymi przejaśnieniami. Temperatura od 2 do 8 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 7 marca 2022 r.? Zdaniem synoptyków IMGW w Polsce będzie zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 1 do 6 st. C. Wiatr ma być słaby i umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w niedzielę 6 marca? Dzień upłynie pod znakiem dużego i umiarkowanego zachmurzenia. Nigdzie nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy od 2 do 4 st. C. Wiatr będzie słaby, tylko na wybrzeżu umiarkowany.

  Jaka będzie pogoda w piątek? W południowo-wschodniej części Polski zrobi się pochmurno. Miejscami należy spodziewać się słabych i przelotnych opadów śniegu. Na termometrach od 1 st. do 5 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. IMGW ostrzega mieszkańców dwóch województw.

  W ostatnich dniach pogoda nas rozpieszcza: w wielu regionach kraju świeci piękne słońce. Czy taka aura utrzyma się także w środę? Synoptycy nie pozostawiają złudzeń, jednak nie wszystkie rejony będą cieszyły się sprzyjającymi warunkami. Gdzie pojawi się zachmurzenie? Jaka pogoda będzie w czwartek?

  Jaka będzie pogoda w piątek? W całej Polsce pojawią się chmury. Wrócą opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą od 5 do 8 st. C. Wiatr będzie umiarkowany, okresami dość silny wiatr. Sprawdź prognozę pogody na 25 lutego.

  Prognoza pogody na środę, 23.02.22 r. powinna skłaniać nas do wyciągnięcia z szaf parasolek. Meteorolodzy zapowiadają opady deszczu, śniegu z deszczem, a w górach samego śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C do 8 st. C.

  Od kilku dni mieszkańcy Polski zmagają się z bardzo silnym wiatrem. Wichury łamią drzewa i zrywają dachy. Kiedy aura zmieni się na spokojniejszą? Od środy znajdziemy się pod wpływem niżu BIBI. Sprawdź prognozę pogody na najbliższe dni i weekend.

  Jaka będzie pogoda we wtorek, 22 lutego 2022 r.? Zdaniem synoptyków dzień będzie pochmurny, a miejscami będą występowały silne porywy wiatru wywołujące zamiecie śnieżne. Na jaką temperaturę możemy liczyć? Gdzie będzie najcieplej?