Trasa koncertowa, wystawa sztuki, oryginalne kostiumy sceniczne i plany wakacyjne. To tematy kolejnego wakacyjnego live’a, którego poprowadziła Gabi Drzewiecka. Jej gościem była Bovska, która odpowiedziała na wszystkie nurtujące Was pytania.
Wpływ planet na nasze samopoczucie, jak odnaleźć w sobie spokój, codziennie rytuały. To tematy wczorajszego live’a, którego na naszym Instagramie poprowadził Piotr Wojtasik. Gościem dziennikarza była Agnieszka Maciąg, która odpowiedziała na wszystkie nurtujące Was pytania.
Wczoraj obchodziliśmy 75. Rocznicę Powstania Warszawskiego. Marcin Sawicki spotkał się z historykiem Tomaszem Leszkowiczem, z którym rozmawiał o nieznanych lub zapomnianych faktach z czasów Powstania. Ilu Powstańców miało broń w czasie walk? Czy Niemcy byli przygotowani na atak Polaków?
Warszawska Praga, miłość do zwierząt, premiera nowego filmu. To tematy wczorajszego live’a, którego na naszym Instagramie poprowadziła Katarzyna Jaroszyńska. Gościem dziennikarki była Paulina Gałązka, która odpowiedziała na wszystkie nurtujące Was pytania.
Nowy film „1800 gramów”, wakacyjne plany, zdrowe nawyki, Sylwester z „Lejdis”, macierzyństwo. To tematy wczorajszego live’a, którego na naszym Facebooku poprowadziła Kinga Burzyńska. Gościem dziennikarki była Magdalena Różczka, która odpowiedziała na wszystkie nurtujące Was pytania.
Nowa edycja „Top Model”, kulisy programu, plany na wakacje, ulubione rytuały. To tematy wakacyjnego live’a, którego poprowadziła dla nas Basia Pasek. Jej gościem był Dawid Woliński, który odpowiedział na wszystkie nurtujące Was pytania.
W ciągu najbliższego tygodnia Łukasz Kazek wraz z całą swoją ekipą rozpoczną poszukiwania skarbu w tunelach Jeleniej Góry. Wiele wskazuje na to, że w podziemiach znajduje się zamurowany tunel. Co się w nim znajduje? Na te oraz inne pytania odpowiedział historyk i odkrywca Łukasz Kazek. Live’a Dzień Dobry TVN poprowadził Marcin Sawicki.
Motywacja, walka z hejtem, marzenia o aktorstwie i książka. To tematy wakacyjnego live’a, którego poprowadziła dla nas Basia Pasek. Jej gościem był Qczaj, który odpowiedział na wszystkie nurtujące Was pytania.
Fakty i mity na temat orientacji seksualnej. Czy można ją zmienić? Co ją zmienia? Czy rodzimy się z orientacją seksualną? To tematy kolejnego wakacyjnego live’a, którego poprowadził Marcin Sawicki. Jego gościem był dr hab. Wojciech Dragan, biolog i psycholog, który odpowiedział na wszystkie nurtujące Was pytania.
Agnieszka Dygant była gościem naszego wakacyjnego live’a poprowadzonego przez Kingę Burzyńską. O jakiej roli marzy Agniesza Dygant? Czy wróci serial „Niania”? Jak Dygant wspomina początki swojej kariery? I co aktorka myśli o medycynie estetycznej? Agnieszka odpowiedziała na te wszystkie pytania.
Nowa płyta. Co to jest „zioming”? I dlaczego śpiewanie po polsku jest trudne? To tematy kolejnego wakacyjnego live’a, którego poprowadziła Gabi Drzewiecka. Jej gościem była Margaret, która odpowiedziała na wszystkie nurtujące Was pytania.
Jak słońce działa na naszą skórę? Jakiej regeneracji potrzebuje nasza cera i ciało po lecie? Co to znaczy dobrze wykonany zabieg z zakresu medycyny estetycznej? To główne tematy wakacyjnego live’a Ani Senkary. Jej gościem był dermatolog dr Łukasz Preibisz.
Gościem kolejnego wakacyjnego live’a Dzień Dobry TVN był Igor Jakubowski, uczestnik ostatniej edycji „Big Brothera”. Jak zmieniło się jego życie po programie? Czy potwierdza krążące w mediach plotki, jakoby był związany z Angeliką Głaczkowską? Z Igorem rozmawiał Mateusz Hładki.
Jakie są główne grzechy polskich hotelarzy i turystów? To temat dzisiejszego, wakacyjnego live’a DDTVN, który poprowadził dla nas Mateusz Hładki. Gościem dziennikarza była Violetta Hamerska. Jeśli chcecie wiedzieć, na co przygotować się wyjeżdżając na wakacje do hotelu, zobaczcie naszego wakacyjnego live’a z ekspertką od rynku hotelarskiego.
Gościem kolejnego wakacyjnego live'a DDTVN był Antoni Królikowski. Aktor w rozmowie z Robertem Stockingerem opowiedział o swoich planach zawodowych, wakacjach w Polsce oraz zdradził swój przepis na sukces.
Gościem kolejnego wakacyjnego live’a był Bartłomiej Topa. W rozmowie z Kingą Burzyńską aktor opowiedział nam o swojej pasji do śpiewania, ale nie tylko.
Joanna Przetakiewicz, dyrektor kreatywna marki modowej, postanowiła przeprowadzić w Polsce rewolucję. Od jakiegoś czasu podróżuje po całym kraju ze swoim programem "Era nowych kobiet", który ma na celu rewolucję szczęścia. Joanna chciałaby, by kobiety bardziej się wspierały i po prostu bardziej się lubiły. W rozmowie z Mateuszem Hładkim Przetakiewicz opowiedziała również o swoich ikonach - kobietach, które ją inspirują, a także o swoich najbliższych planach. Nie tylko wakacyjnych, bo Joanna szykuje kolejny duży projekt, który dedykuje kobietom!
Majową "Pozytywkę Dzień Dobry TVN " otrzymuje Anna Pięta za swoją proekologiczną działalność i promowanie życia zgodnego z zasadami "Zero Waste". W DDTVN gościliśmy laureatkę wraz z jej przyjacielem Michałem Rakowskim.
Mateusz Kusznierewicz 22 czerwca ponownie został Mistrzem Świata w żeglarstwie. Po 11 latach przerwy Mateusz ponownie wraca do gry. W miniony piątek Kusznierewicz był gościem Kasi Olubińskiej, która prosto z Sopotu poprowadziła wakacyjnego live’a DDTVN. Tematem ich rozmowy były ostatnie mistrzostwa świata, ale nie tylko!
Daniel Ciupryk - laureat "Pozytywki Dzień Dobry TVN" zmaga się z bardzo poważną chorobą. W Dzień Dobry TVN opowiedział o życiu z ZZSK czyli zesztywniającym zapaleniem stawów kręgosłupa. "Trzeba docenić pozostałe nominowane osoby, bo ja pomagam tylko sobie"
Krzysztof Skórzyński prywatnie jest ojcem trójki dzieci. Bycie ojcem bardzo zmieniło jego podejście do życia. Prywatne przeżycia i przemyślenia skłoniły go do napisania książki - "Świat na głowie. Rozmowy z ojcami o największym wyzwaniu życia".
Aniridia to choroba oczu polegająca na braku tęczówki. Światło, które wpada do oka oślepia, powoduje brak ostrości widzenia i nie pozwala na funkcjonowanie. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Katarzynę Richert i Zuzannę Richert - matkę i córkę, które zmagają się z aniridią.
Magdalena Gorzkowska przez lata triumfowała na bieżni, musiała jednak zmienić plany i bieżnię zamieniła na... wspinaczkę górską! Jako najmłodsza Polka zdobyła Mount Everest, potem weszła na Makalu. Jej najbliższy plan to Sziszapangma.
Wraz z Barbarą Doniecką i Urszulą Koperską, które jako dzieci trafiły do obozu koncentracyjnego, wybraliśmy się do Mueum Auschwitz-Birkenau. Jak wspominają tamte straszne czasy? Co najbardziej utkwiło im w pamięci? Gościem w studiu Dzień Dobry TVN była Sylwia Winnik, która jest autorką książki - "Dziewczęta z Auschwitz". To zbiór wspomnień kobiet, które przeżyły niemiecki obóz zagłady Auschwitz. Jak autorce udało się dotrzeć do bohaterek?
W ramach kontynuacji materiału o Tamarze Łempickiej zaprosiliśmy dziś do studia Panią Marię Nowotarską i Panią Agatę Pilitowską. To matka i córka, które w Toronto założyły polski teatr. Aktualnie w swoim repertuarze ich teatr ma spektakl o Łempickiej.
Pisanie prac dyplomowych na zlecenie to zjawisko coraz bardziej powszechne. Ogłoszenia osób i firm, które oferują takie usługi można znaleźć w internecie, prasie, a nawet na tablicach ogłoszeń wiszących w akademikach i na uczelniach. Na prace dyplomowe napisane na zlecenie decydują się głównie studenci niemający "lekkiego pióra" lub tacy, którzy nie potrafią pogodzić nauki z obowiązkami zawodowymi. Okazuje się jednak, że decydowanie się na taki krok jest ryzykowne. Co zatem grozi studentowi, który posłuży się pracą dyplomową napisaną na zlecenie? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN mec. Jacka Kosińskiego. Dowiedzieliśmy się również, co grozi osobie, która pisze prace dyplomowe na zlecenie.
Halina Birenbaum i jej syn Yakov Birenbaum to bohaterowie reportażu Dzień Dobry TVN. Helena Birenbaum swoją młodość przeżyła w getcie warszawskim, następnie w obozach koncentracyjnych. Jaki wpływ na nią i założoną przez nią później rodzinę miały wspomnienia z tych trudnych dla niej chwil? Opowiedziała o tym sama Helena Birenbaum, oraz jej syn Yakov.
Tomasz Konieczny - światowej sławy śpiewak operowy bas-baryton - był gościem w studiu Dzień Dobry TVN. Tomasz Konieczny jest uważany przede wszystkim za specjalistę od dramatów Richarda Wagnera. Jak wyglądała jego droga na szczyt? Czy od zawsze kochał Wagnera? Jak światowa kariera pana Tomasza wpływała na losy rodziny Koniecznych? Posłuchajcie wyjątkowego wywiadu z operowym mistrzem!
Wiktor Jerofiejew to rosyjski pisarz i publicysta. Jego ojciec był dyplomatą i tłumaczem Józefa Stalina, a wujek Wiaczesław Mołotow był jedną z ważniejszych postaci sowieckiej polityki. Z księdzem Kazimierzem Sową wybraliśmy się na spotkanie z pisarzem w jego moskiewskim mieszkaniu.