Nasze akcje

  Nasze akcje

  Zobaczcie spot wizerunkowy TVN przygotowany przez nasz dział autopromocji! Podoba się Wam? :)

  Tak, w najbliższą sobotę, 31 sierpnia, wyemitujemy 1911 odcinek Waszego ulubionego porannego programu. Kto z Was jest z nami od samego początku? :)

  Facebook wybiórczo wrzuca nasze posty na Waszą tablicę. A przecież chcecie widzieć je wszystkie:) Zastosujcie taki trik, jaki przedstawia infografika poniżej: lubisz to - ustawienia - wszystkie zdarzenia. Lubimy WAS!

  Politycy kontra gwiazdy TVN! 1 września na stadionie Legii w Warszawie staną po obu stronach boiska i po raz kolejny rozegrają Wielki Mecz. Jak myślicie, kto strzeli pierwszą bramkę? Dochód ze sprzedaży biletów i SMS-ów zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego do szpitali dziecięcych.

  Robert Kantereit porwał do tańca Kingę Rusin podczas występu Matta Duska na żywo w plenerowym studiu (na plaży) programu Dzień Dobry Wakcje. Piosenka "That Old Feeling" w wykonaniu znanego kanadyjskiego wokalisty tak na nich podziałała, że zaczęli tańczyć w trakcie programu. Zobaczcie zdjęcia! :)

  Za nami ostatni odcinek programu Dzień Dobry Wakacje, którego gospodarzami byli: Kinga Rusin i Robert Kantereit. Tym razem, w niedzielny poranek, zaprosiliśmy gości na plażę nad Wisłą w Warszawie, a nie jak zazwyczaj, do studia na ul. Marszałkowskiej 76. Zobaczcie zdjęcia naszych gości i prowadzących. A już w najbliższy weekend zapraszamy na pierwsze powakacyjne wydanie programu Dzień Dobry TVN! :)

  Uśmiechnięci i na luzie! Kinga Burzyńska i Robert Kantereit oraz ich goście... Czy podoba się Wam styl Kingi Burzyńskiej? Kto dostał kwiaty od Roberta Kantereita? A jaką kawę przygotował dla Kingi Burzyńskiej Andrzej Polan? O co najczęciej pytali Bartłomieja Topę na czacie internauci? Zobaczcie galerię naszych gosci!

  Nową pasją Kingi Burzyńskiej jest nurkowanie! Na zdjęciu Kinga Burzyńska z Kurą, najlepszym na Lanzarote nurkiem. Kto z Was nurkuje? :)

  Czasu nie da się zatrzymać, wszyscy się starzejemy, ale można się strzeć pięknie i z godnością. Starość wcale nie musi być smutna! Co pomyśleliście, gdy zobaczyliście na swojej twarzy pierwszą zmarszczkę, a na głowie pierwszego siwego włosa? :) Przesyłajcie nam Wasze zdjęcia, pokazujące jak pięknie i z godnością można się starzeć! Wysyłajcie do nas zdjęcia, na których jesteście Wy lub Wasi bliscy, przez wiadomości na naszym profilu na Facebooku. Wybrane zdjęcia pokażemy w najbliższą niedzielę w programie, a także opublikujemy na naszej stronie internetowej i na Facebooku. Czekamy!

  Wakacyjne zdjęcia to wspaniała pamiątka. Jednak nie wszystkie wychodzą tak jak byśmy chcieli. Jeśli macie "szuflady" pełne tych mniej udanych zdjęć - wysyłajcie do nas przez facebooka. Może gdzieś spotkaliście się z "mistrzem drugiego planu" albo nieoczekiwanie ręka wystaje Wam z głowy?:) Podzielcie się! https://www.facebook.com/DzienDobryTVN. Na naszym fanpage’u, za pomocą wiadomości, w załączeniu przesyłajcie zdjęcia. Najfajniejsze i najśmieszniejsze zdjęcia publikujemy na facebooku ( oczywiście oznaczmy delikwenta:), oraz na naszej stronie. Warunek: muszą to być zdjęcia z wakacji!

  Jak myślicie, do której gwiazdy należą te oryginalne buty? :) Justyny Steczkowskiej, Edyty Górniak czy może Dody? Podobają się Wam?

  Pochwaliliście się swoimi ogrodami! Wysyłaliście do nas zdjęcia swoich ogrodów i ogródków przez facebooka; tych usytuowanych na balkonach, na tarasach lub przy domach. Hodujecie warzywa, zioła i kwiaty. Zobaczcie galerię Waszych ogrodów!

  W niedzielę w Dzień Dobry Wakacje, Stefano Terrazzino będzie gotował w ogrodach Bonsai. I Wy pochwalcie się swoimi ogrodami! Wysyłajcie do nas zdjęcia swoich ogrodów i ogródków przez facebooka; tych usytuowanych na balkonach, na tarasach lub przy domach. Może hodujecie warzywa, zioła, a może kwiaty? Najpiękniej zaaranżowane ogrody pokażemy na antenie Dzień Dobry Wakacje , na facebooku oraz na stronie internetowej.

  W tym tygodniu nie tylko księżna Kate wydała na świat potomka. Nie mniej królewskie są dzieci mam, które, w tym samym czasie, co księżna Cambridge, powiły swoje pociechy! Zdjęcia Waszych Małych Książąt i Małych Księżniczek pokazaliśmy na antenie w Dzień Dobry Wakacje oraz na naszej stronie internetowej i na profilu na facebooku.

  W tym tygodniu nie tylko księżna Kate wydała na świat potomka. Nie mniej królewskie są dzieci mam, które, w tym samym czasie, co księżna Cambridge, powiły swoje pociechy! Wysyłacie do nas przez wiadomości przez facebooka (https://www.facebook.com/DzienDobryTVN) zdjęcia Waszych dzieci, które urodziły się w tym tygodniu, co mały następca brytyjskiego tronu! Wybrane zdjęcia Waszych Małych Książąt i Małych Księżniczek pokażemy na antenie w niedzielę w Dzień Dobry Wakacje oraz na naszej stronie internetowej i na profilu na facebooku.

  Wakacyjne zdjęcia to wspaniała pamiątka. Jednak nie wszystkie wychodzą tak jak byśmy chcieli. Jeśli macie "szuflady" pełne tych mniej udanych zdjęć - wysyłajcie do nas przez facebooka. Może gdzieś spotkaliście się z "mistrzem drugiego planu" albo nieoczekiwanie ręka wystaje Wam z głowy?:) Podzielcie się! https://www.facebook.com/DzienDobryTVN. Na naszym fanpage’u, za pomocą wiadomości, w załączeniu przesyłajcie zdjęcia. Najfajniejsze i najśmieszniejsze zdjęcia publikujemy na facebooku ( oczywiście oznaczmy delikwenta:), oraz na naszej stronie. Warunek: muszą to być zdjęcia z wakacji!

  Co zajadają na planie Dzień Dobry TVN w trakcie programu nasi prowadzący: Dorota Wellman, Jolanta Pieńkowska, Marcin Prokop i Robert Kantereit? Pamiętajcie, że w tygodniu, czyli od poniedziałku do piątku, budzimy Was o 8:00! Bądźcie z nami! :)

  Chcecie wiedzieć jak wygląda idealny poranek Urszuli, Roberta i Moniki Gawlińskich, Agnieszki Maciąg, Katarzyny Kolendy-Zaleskiej, Łukasza Radwana oraz Kingi Rusin i Bartosza Węglarczyka? Zobaczcie wideo :D

  Dlaczego dzieci powinny dużo pić? Ile wody powinno pić dziecko? Co dzieje się w organizmie dziecka, gdy pije za mało wody? O tym w studio Dzień Dobry TVN opowiedziała Agnieszka Piskała, dietetyk Nałęczowianki.

  Ciekawie na planie, ale poza nim także:) Zobaczcie to, czego nie widziało oko kamery, a uchwyciło sprytne oko fotografa :)

  Czyli Viola Kołakowska, Magda Gessler, Maria Seweryn, Jarosław Boberek, Kinga Rusin, Bartek Węglarczyk, Klaudia Gawor oraz Joanna Przetakiewicz wspominają dzieciństwo!

  Chcecie zobaczyć jak wyglądał Dzień Matki w studiu Dzień Dobry TVN? :) Zapraszmy w podróż po naszych kulisach! Zoabczcie kto zachwycił wszystkie panie na planie i kto dba o Bartka Węglarczyka!

  Kim jest tajemniczy "Pan Gurba"? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy organizatorki akcji "Gurba daj Pan 5!". O co chodzi w tej akcji i czy dziewczynom udało się już zebrać wymaganą liczbę zdjęć?

  Wszędobylski robot R2-D2, bohater "Gwiezdnych Wojen", odwiedził Bartka Jędrzejaka w Cafe TVN. Robot chętnie pozował do zdjęć :)