''Na tropie dzikich zwierząt''. Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody

Konkurs Zwierzęta
Konkurs Zwierzęta
Źródło: Piotr Mitelski
''Na tropie dzikich zwierząt'' to program dla miłośników przyrody. W 3. sezonie podróżnicy Dawid Andres i 11-letni Stefan przemierzali Chiny i Australię, by zobaczyć na żywo niezwykłe zwierzaki. Specjalnie z myślą o widzach tego telewizyjnego formatu powstał wyjątkowy konkurs. Jakie zadanie trzeba wykonać, by zdobyć nagrodę?

''Na tropie dzikich zwierząt''

Program ''Na tropie dzikich zwierząt'' jest kopalnią wiedzy o świecie, naturze i dzikich zwierzętach zamieszkujących różne kontynenty. Ma wartość edukacyjną i rozrywkową. Oglądając kolejne odcinki, można odkrywać nowe, nieznane dotąd miejsca, podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy, poznawać wiele ciekawostek, a także zainspirować się, by zaplanować samodzielną wyprawę i na własnej skórze przekonać się, że odległe zakątki naszego globu są naprawdę niesamowite.

Dawid Andres i Stefan w 3. sezonie programu odwiedzili Chiny i Australię. Pokazali widzom, jak różnorodne i zadziwiające może być królestwo zwierząt oraz jaką rolę powinien pełnić w nim człowiek. Z wrażliwością i szacunkiem przyglądali się światu, który wciąż ma przed nami wiele tajemnic.

Podróżnicy mieli okazję zobaczyć i lepiej poznać takie zwierzaki, jak: panda wielka, panda ruda, koza, koala, dromader, kakadu, pingwin mały, kotik nowozelandzki i uchatka australijska. Jak dużo ciekawych informacji udało Ci się zapamiętać z programu? Teraz masz niepowtarzalną okazję, by wykorzystać zgromadzoną wiedzę i wygrać atrakcyjne nagrody.

Konkurs ''Spędzaj czas z TVN''

W konkursie dla widzów show ''Na tropie dzikich zwierząt'' do wygrania jest 10 zestawów nagród. Każdy z 10 pakietów zawiera:

 • lornetkę,
  • trzy pluszaki,
   • trzy książeczki z grami i maskami zwierząt,
    • zestaw 24 jajek KINDER Niespodzianka.

     Sponsorem nagród jest Ferrero Polska.

     Zadanie konkursowe:

     W 700 znakach opisz: Które ze zwierząt przedstawianych w programie podoba Ci się najbardziej i dlaczego?

     Wypełnij formularz zgłoszeniowy, zapoznaj się z regulaminem konkursu i klauzulą informacyjną.

     Spośród uczestników konkursu jury wyłoni 10 zwycięzców zestawów nagród. Będą to osoby, których odpowiedzi na pytanie okażą się najciekawsze, najbardziej oryginalnie i kreatywne.

     Zwycięzcy konkursu ''Na tropie dzikich zwierząt''

     Nagrody w konkursie wygrali: Ewelina z Krakowa, Zofia z Wolicy, Zofia ze Strzyżowic, Katarzyna z Rawicza, Marcel z Chojnowa, Oliwia z Legionowa, Tomasz z Kańczugi, Urszula z Łodzi, Szymon z Ostrowa Wielkopolskiego, Izabela z Gliwic. Gratulujemy!

     Regulamin konkursu ''Spędzaj czas z TVN''

     ''Na tropie dzikich zwierząt'': pobierz darmowy e-book
     ''Na tropie dzikich zwierząt'': pobierz darmowy e-book

     Źródło zdjęcia głównego: Piotr Mitelski

     podziel się:

     Pozostałe wiadomości