wybory miss

    wybory miss

    Jedna z nich pojedzie na Miss World do Indonezji. Bedzie to konkurs wyjątkowy - pretendentki do Miss World nie pokażą swoich wdzięków - nie wystąpią w bikini. Dlaczego? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Miss Polski 2012 Katarzyna Krzeszowska, która będzie walczyć o koronę dla Polski, II wice miss Polski 2011 i dietetyczka Marta Kownierowicz oraz aktualna wice - miss Polski - Ewa Będzia.

    Kiedy podczas grudniowych wyborów Miss Universe nasza kandydatka weszła do ścisłej finałowej 16-tki, cała Polska wstrzymała oddech. Tak blisko wygranej nie była żadna Polka od 23 lat. Niestety Marcelina Zawadzka nie przywiozła z Las Vegas korony. Ale zabrała ze sobą wspomnienia, piękne zdjęcia i przyjaciół. W kuchni Dzień Dobry TVN, ze swoją niemniej piękną siostrą Karoliną. Podobnież obie panny na wydaniu...

    Jolanta Pieńkowska zawsze marzyła, żeby zdobyć taką koronę, jaką dziś przez chwilę miała na głowie. Koronę pożyczyła od naszego gościa, Bogny Sworowskiej, drugiej Wicemiss Polonia 1987. W Dzień Dobry TVN gościliśmy także Karinę Wojciechowską, Miss Polonia 1991 i autorkę książki „Niebo usłane grzechami”, Joannę Michalską, Miss Polonia 1990 oraz Agnieszkę Zielińską, Miss Polonia 1996. Czy korona miss może być ciężarem? Czy o niej marzy każda dziewczynka?