siostry

  siostry

  Siostry postanowiły połączyć siły i od niedawna prowadzą videobloga "Fitdevangel". Dziewczyny na swoim kanale publikują nagrania z kuchni oraz z siłowni. Która z nich gotuje, a która pokazuje jak ćwiczyć? Dziewczyny pretendują do miana nowych gwiazd Internetu, ale nie tylko. Myślą także o tym, by zaistnieć w show-biznesie. Jaki mają na siebie pomysł? Czy zobaczymy je niedługo na czerwonych dywanach? Blogerki o swoich planach na przyszłość opowiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  W Staniątkach znajduje się Klasztor Sióstr Benedyktynek. Mieszka w nim 15 sióstr. Klasztor jest wielki i żeby go utrzymać zakonnice muszą pracować jak mróweczki. Kiedy byliśmy tu rok temu, siostry marzyły o traktorze do prac ogrodowych. Po naszej prognozie pogody znaleźli się ofiarodawcy, którzy podarowali siostrom traktor. Czy korzystają z niego?

  Siostry Magda i Asia Zwierzyńskie były uczestniczkami 7. edycji You Can Dance. Jak zmieniło się ich życie po programie? Czy mają wspólne projekty? Czy przeprowadzka jednej z sióstr do Niemiec sprawiła, że ich kontakty są mniej intensywne? Magdę i Asię gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Pochodzą ze Śląska. Magdalena, aktorka Tearu Nowego, znana jest z seriali "Usta, usta" i "Przepis na życie" oraz filmu "Dziewczyna z szafy". Aleksandra jest aktorką i reżyserem teatralnym, zagrała, między innymi, w "Na Wspólnej" i filmie "Zero". Razem spotkały się na planie nowego serialu "Wataha"(Pierwszy odcinek już dziś!). Z siostrami Popławskimi spotkała się Kinga Burzyńska.

  Agnieszka Jastrzębska spotkała się z Natalią Siwiec i jej siostrą Malwiną, która przyleciała na kilka dni do Polski z Londynu. Czym zajmuje się siostra Natalii Siwiec? Czego Natalia zazdrości swojej siostrze?

  Kasia i Gosia to siostrzany duet z Poznania. Oprócz więzów krwi łączy je także miłość do muzyki. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonały utwór "Zaplątani w sieci". Podoba Wam się?

  Co wspólnego ma dietetyka i filmoznawstwo? Marta Stąpor i Anna Stąpor połączyły te kropki. Jakie są plusy, a jakie minusy pracy z rodziną? Skąd pomysł na siostrzany biznes? O tym opowiedziały w studiu Dzień Dobry TVN.

  Na naszej scenie uczestniczki 3. edycji programu "X-Factor" - bliźniaczki - siostry Goławskie z piosenką "Wiem to". Podoba się Wam?

  Dwie siostry z Krakowa założyły własną manufakturę torebek. Patrycja i Marcelina Pabian opowiedziały, w studiu Dzień Dobry TVN, skąd pomysł na różnorodne i modne torebki nie tylko dla pań.

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę serialu "Na Wspólnej" Martę Wierzbicką i jej starszą, urodziwą siostrę Katarzynę, którą Marta niedawno się pochwaliła. Czy siostry od zawsze łączyła silna więź? Czy sobie dokuczają i rywalizują ze sobą? Czym zajmuje się siostra Marty Wierzbickiej?

  Gdy zobaczyła je prowadząca Dzień Dobry TVN Jolanta Pieńkowska, była nieco skonfundowana. Siostry bliźniaczki Zuzanna i Tamara Kołodziejczyk odwiedziły studio Dzień Dobry TVN i naprawdę trudno było nam je odrożnić. Zobaczcie, jak wygląda siostra zwyciężczyni 3. edycji "Top model". Dlaczego siostry nie potrafią bez siebie żyć? Czy rywalizują ze sobą? Do kogo wzdychają siostry Kołodziejczyk? Czy Tamarę nie kusiło, by wziąć udział w programie "Top model"?

  Kolejnymi bohaterkami naszego cyklu Metamorfozy były: Barbara Długokęcka i Wiesława Drozdowska, 54-letnie bliźniaczki z Olsztyna. Zobacz efekty ich przemiany! W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestniczki metamorfozy, którym towarzyszyli: dr Marcin Ambroziak i dr Dżulietta Kiworkowa.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z głównymi bohaterkami filmu "Oszukane". Kinowa premiera tej produkcji odbędzie się 10 maja. Aktorka Katarzyna Herman opowiedziała Kindze o swojej roli w filmie "Oszukane". Zapraszamy do kin!

  Zespół Sistars pracuje nad nową płytą i wybiera się w trasę. Natalia i Paulina Przybysz są równie niesamowite tak solo jak w duecie. Czy to oznacza, że powracają na scenę muzyczną na stałe? W kawiarence TVN Cafe siostry były naszymi gośćmi.

  Podstawę ich produktów stanowi karmel. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były właścicielki sklepu z ręcznie robionymi słodyczami - Magda Worska i Aneta Stenzel-Mazur. Jak projektują i wytwarzają swoje słodycze?