Siostra Joanny Krupy wspomina wspólne dzieciństwo. "Czasami Asia za dużo mi matkowała, to nadal trwa"

Marta Krupa

Marta Andretti to młodsza o sześć lat siostra Joanny Krupy. Nie ukrywa, że dużo jej zawdzięcza. - Tak naprawdę wychowywała mnie Asia - przyznaje. Jak dodaje, matczyne uwagi dostaje od niej do tej pory.

Marta Krupa Andretti - siostra Joanny Krupy

Marta dała się poznać jako modelka, piosenkarka i aktorka. Razem ze swoją starszą siostrą zagrała w filmie dokumentalnym "Lauren Hildebrandt: Live from Hollywood". Największą popularność zyskała dzięki udziałowi w 13. edycji tanecznego show TVN "Taniec z gwiazdami".
Jej mężem jest amerykański kierowca wyścigowy Marco Andretti. Para pobrała się 23 września 2017 roku w Stanach Zjednoczonych. Małżonkowie mieszkają razem w Pennsylvanii.
Podobnie jak Joanna, Marta aktywnie działa na rzecz ochrony zwierząt. Jest też bardzo aktywna w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 80 tysięcy użytkowników. Ostatnio pojawiła się na festiwalu w Cannes. Tam otworzyła się na temat relacji z mamą oraz sławną siostrą Joanną Krupą , prowadzącą "Top Model".

Marta Andretti wspomina dzieciństwo z Joanną Krupą

Marta Andretti wyznała, że ciężka praca Wendy Krupy zapewniła im w Ameryce piękne życie i możliwość spełnienia marzeń. Ze względu na pracę mamy w fabryce, opieka nad Martą przypadła Joannie.
- Mama ciężko pracowała w fabryce. Ojciec był w Polsce, później przyleciał do Chicago i też ciężko pracował. Było ciężko na początku, byłyśmy często same w domu. Mama zawsze była dla nas. Dała nam wspaniałe życie w Ameryce. Jestem dumna, że jesteśmy tak blisko ze sobą - mówiła w rozmowie z "Pudelkiem".
Starsza siostra miała ogromny wpływ na życie Marty. Jak wspominała ze śmiechem, Joanna za dużo jej matkowała i dziś czasem też wysyła w jej kierunku matczyne uwagi.
- To normalne, że starsza siostra chce cię przypilnować (...). Tak naprawdę wychowywała mnie Asia, jest sześć lat starsza. Czasami za dużo mi matkowała, to nadal trwa - przyznała Marta Andretti.
Zobacz wideo: Marta Krupa o swoim bajkowym ślubie
Zobacz także:
Autor: Luiza Bebłot
Źródło: Pudelek

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości