Radosław Majdan

  Radosław Majdan

  Program "Iron Majdan" będzie mieć - jak zapewnia Agnieszka Jastrzębska - swoją kontynuację. O tym, co znajdzie się w nowych odcinkach opowiedzieli jej bohaterowie programu: Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan.

  - Po całym świecie rzucało nimi jak przyczepą na autostradzie. Wszędzie czekały na nich jakieś niesamowite zadania i wyzwania, niektóre z nich mrożące krew w żyłach - tak o małżeństwie Majdanów, bohaterach programu "Iron Majdan", mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop. Małgorzatę Rozenek-Majdan i Radosława Majdana gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czego dowiedzieli się o sobie podczas realizacji programu "Iron Majdan"? Czy po tym programie są sobą zmęczeni? Jakie słabości ma Radek? Co zobaczymy w dzisiejszym odcinku? I dlaczego ten odcinek jest ulubionym odcinkiem Małgosi? Czy będzie kolejna seria?

  W ramach Iron Majdan Małgosia i Radek musieli wykonać wiele wymagających zadań. Trudności, które napotykali w czasie ich realizacji miały wpływ na relacje małżonków. W jakich okolicznościach doszło do pierwszego kryzysu między nimi? Zapytała o to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zorganizowali konkurs dla młodych małżeństw zainspirowany programem "Iron Majdan". Zakochani musieli pokonywać swoje słabości i mierzyć się z trudnymi zadaniami np z pożarem. Co według Małgosi daje małżonkom siłę? I czy to prawda, że Radosław jest pantoflarzem? Z Majdanami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Małgorzatę i Radosława Majdanów. Małżeństwo w kolejnym odcinku "Iron Majdan" spędzi czas na amerykańskim ranczu. Dlaczego był to dla Małgosi najtrudniejszy mentalnie, a dla Radosława sentymentalny odcinek? Jakie zadanie dostali do wykonania?

  Byli piłkarze nożni: Radosław Majdan, Piotr Świerczewski i Tomasz Iwan przyjaźnią od wielu lat. Czy kiedykolwiek kłócili się na boisku? Ile razy policja kończyła ich imprezy? Razem oglądają mecze obecnej reprezentacji Polski w piłce nożnej? Radka i Piotra gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Hitem w Internecie są obecnie memy z udziałem Małgosi i Radosława Majdanów i tajemniczym "Rodżerem". Kim jest Rodżer? Małżeństwo postanowiła zapytać o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już jutro o 22.30 na antenie TVN kolejny odcinek programu "Iron Majdan". Przed jakim zadaniem stanęło małżeństwo? Co takiego się wydarzyło, że chcieli przerwać zdjęcia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z małżeństwem na torze gokartowym. Czy dali się namówić na mały wyścig? :)

  W drugim odcinku programu Iron Majdan Małgorzata i Radosław Majdanowie odwiedzili Islandię. Jakie zadanie musieli tam wykonać? Podobno ta wyprawa była jedną z trudniejszych. Dlaczego? Czego nauczyli się na Islandii? O swojej przygodzie małżeństwo opowiedziało w Dzień Dobry TVN.

  Już jutro zobaczymy pierwszy odcinek reality show, którego bohaterami są Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Parę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby powiedzieli o szczegółach programu. Gdzie ich zabrano w pierwszym odcinku? Jakie zadanie musieli wykonać? Jak się do niego przygotowywali? Podobał im się pierwszy odcinek programu? Czy o coś się kłócili podczas nagrywania show?

  Już 5 marca na antenie TVN zobaczymy pierwszy odcinek "Iron Majdan". Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan pierwszy odcinek obejrzeli razem z dziennikarzami podczas ramówki programu. Czy czuli w związku z tym presję? Dlaczego nie byli obecni podczas montażu programu? Dlaczego Instagram uratował im życie w Singapurze? I jakie mają plany na najbliższy czas? Z małżeństwem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Rozenek - Majdan i Radosław Majdan wzięli udział w sesji walentynkowej do jednego z magazynów. Na planie spotkała się z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Małgosia i Radosław przyznali, jako para są o wiele silniejsi niż osobno. Co to oznacza? Czy zdarza się kalkulować w uczuciach? Już za chwilę na antenie TVN zobaczymy nowy program z udziałem małżeństwa "Iron Majdan". Czy emocje jakie towarzyszą im przed emisją programu są podobne do tego, co przeżywali przed "Azją Express"?

  Już niedługo w TVN ruszy program "Iron Majdan", którego bohaterami są Małgorzata i Radosław Majdanowie. Czy para miała wpływ na tytuł reality show? Co się będzie w nim działo? Czy przez program doszło do jakiegoś kryzysu w ich związku? Z małżeństwem Majdanów rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak co roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy chętnie wspierały gwiazdy. Co na licytację przeznaczyła Monika Olejnik? Dlaczego Piotr Kraśko i jego żona Karolina zdecydowali się na dwie oddzielne aukcje? I od kiedy rodzina Rozenek-Majdan bierze udział w kwestach? Centrum dowodzenia odwiedziła reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gdybyśmy mieli wytypować najgorętszą parę roku, to wybór byłby jeden - Małgorzata Roznek-Majdan i Radosław Majdan. Jak oni to robią, że nieustannie się o nich mówi? Co jest tajemnicą ich relacji? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoim programie "Iron Majdan", który pojawi się na antenie TVN 5 marca 2018 roku. - Ten program jest kopalnią cytatów. (...) Nikt się nad nami nie roztkliwiał i dzięki temu ten program jest autentycznie szczery, i dużo jest w nim emocji - mówiła w Dzień Dobry TVN Małgorzata Rozenek-Majdan. Jakie są plusy i minusy takiego medialnego życia? Czy czasami Majdanowie mają przesyt bycia razem?

  Szlachetna Paczka to ewenement na skalę światową. Tu nie ma przypadków. Akcja gromadzi wokół siebie aż 12 tys. wolontariuszy w 800 lokalizacjach. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubiśka spotkała się z ambasadorami akcji Małgorzatą Rozenek-Majdan i Radosławem Majdanem, którzy powiedzieli więcej o inicjatywie. Święta to tradycyjnie czas obdarowywania się wzajemnie prezentami, ale warto pamiętać, że, jak powiedział Radosław Majdan, "Są tacy, którzy nie mają od kogo tych prezentów dostać". Dlatego tak ważna jest pomoc. Wesprzyj akcję i wywołaj uśmiech na ustach kogoś, kto naprawdę potrzebuje pomocy!

  "Moje życie zawsze toczyło się przy piłce i było związane z piłką" - powiedział Maciej Karczyński. Od dziecka chciała zostać piłkarzem. Drogę do kariery sportowej zrujnowała kontuzja. Wstąpił więc do policji, gdzie został rzecznikiem prasowym Komendy Głównej Policji, a następnie ABW. "Wyróżniał się wolą walki" - powiedział o nim Radosław Majdan. Jak wyglądała jego praca w policji? Czy kiedykolwiek musiał aresztować kolegę? Dlaczego po przejściu na emeryturę postanowił zająć się futsalem? I czym ta dyscyplina różni się od klasycznej piłki nożnej?

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan znają się już 5 lat, ale małżeństwem są dopiero od roku. Jak zmienił się ich związek po ślubie? Co pamiętają ze swojego wesela? Prawdopodobnie wiosną zobaczymy efekty ich pracy nad nowym sekretnym projektem. W Dzień Dobry TVN zdradzili, że będzie on dotyczył podróży. Ale czego konkretnie? Dlaczego Małgorzata przy nagrywaniu każdego kolejnego odcinka przechodzi załamanie nerwowe?

  Pierwszą rocznicę ślubu obchodzili w tym roku Agnieszka i Piotr Woźniak-Starak oraz Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Jak ją obchodziła pierwsza z par, a jak planuje uczcić rocznicę druga? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Anna Lewandowska nie rozstaje się ze swoją najlepszą przyjaciółką - córką Klarą. Ostatnio nawet zabrała ją na prowadzony przez siebie obóz. Jak udaje się jej godzić macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi? Jednak to nie gwiazda na Balu Nocy Letniej, której w głowie pieluchy i śpioszki. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała również z Filipem Chajzerem, który lada dzień zostanie tatą. Jak przygotowuje się na narodziny Jerzego? A co z plotkami na temat ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan, które wywołała suknia prowadzącej "Projekt Lady"? Radosław zostanie w końcu ojcem, czy to tylko myląca dodatkowa falbana?

  Wielki Mecz między Fundacją WOŚP a gwiazdami TVN odbędzie się już dziś o 16.00 na Stadionie Legii. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy zawodników z obu drużyn: Macieja Orłosia (zawodnik drużyny WOŚP), Jerzego Owsiaka (kapitan drużyny WOŚP), Jarosława Bieniuka (zawodnik drużyny TVN) i Radosława Majdana (trener drużyny TVN). Kto wygra Mecz? Czy odbędzie się tradycyjna wymiana koszulek? Jak gwiazdy radziły sobie na treningach? I co najważniejsze: na jaki cel zbierane będą pieniądze?

  Kolejny Wielki Mecz już, 3 września na stadionie Legii Warszawa. Tym razem zmierzą się ze sobą drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. Gwiazdy spotkają się, aby wesprzeć Instytut ”Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka”. Jak do tej ciężkiej acz szlachetnej rywalizacji przygotowują się: Radosław Majdan, Mateusz Gessler, Kuba Wesołowski, Piotr Kędzierski, Stanisław Karpiel-Bułecka, Jerzy Owsiak, Tomasz Jachimek? Zobaczcie.

  Kolejny Wielki Mecz odbędzie się 3 września na stadionie Miejskim Legii Warszawa. Tym razem zmierzą się ze sobą drużyny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i TVN. Gwiazdy spotkają się, by wesprzeć Instytut "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka". Dochód ze sprzedaży biletów oraz wysłanych przez widzów SMS-ów zostanie przekazany na zakup wielofunkcyjnej karetki dla Izby Przyjęć Instytutu "Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka" o wartości około 500 tys. PLN.

  Arkadiusz Milik: "Upadłem, poczułem, ze coś jest z tym kolanem nie tak. (...) Nie dałem rady kontynuować gry". O kontuzji, rehabilitacji, wsparciu rodziny i przyjaciół i powrocie na boisko, z Arkadiuszem Milikiem rozmawiała dziennikarka Ula Chincz. O tym, jak sportowcy radzą sobie z regeneracją i przerwą w karierze rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Radosławem Majdanem i Pauliną Czarnotą Bojarską.

  Do tej pory Małgorzata Rozenek-Majdan organizowała Radosławowi Majdanowi urodziny, na których chciał być nawet Marcin Prokop. Czy tak było i w tym roku? Z Perfekcyjną Panią Domu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się na Wyspy Owcze by poznać Łukasza Cieślewicza - polskiego piłkarza grającego na Wyspach Owczych i syna pierwszego Polaka, który występował w tamtejszych klubach piłkarskich. A w studiu gościliśmy fanów piłki nożnej: Zofię Noceti - Klepacką, Radosława Majdana i Władysława Kosiniaka-Kamysza. Zobaczcie komu kibicują nasi goście i jak zaczęła się ich przygoda z kibicowaniem.

  Zygmunt Chajzer, Filip Chajzer, Piotr Kraśko, Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan pojawią się w wielkanocnych odcinkach Milionerów. Gwiazdy przeznaczą swoje wygrane na Fundację TVN Nie Jesteś Sam. Czy przed programem zjadł ich stres? Jak przygotowywali się do zadawanych przez Huberta Urbańskiego pytań? Na planie Milionerów była dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Przemysław Majdan uważani są za największych wygranych 1. edycji Azja Express. Jakie mają rady dla uczestników 2. edycji, którzy właśnie wyruszyli do Indii? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Rozenek-Majdan przyznała się dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, że kiedy widzi swoje zdjęcia z okresu ciąży, zastanawia się: "Kim była ta kobieta"? A co na to wszystko Radosław? Czy Perfekcyjna Pani Domu cieszy się, że ominął ją ciążowy szum medialny?