rachunki

    rachunki

    Zbliżający się rok 2021 przyniesie podwyżki cen prądu. Prezes URE zatwierdził taryfy trzem z czterech sprzedawców. Więcej zapłacą gospodarstwa domowe korzystające z usług Enei, PGE Obrót oraz Taurona. Sprawdź, o ile wzrosną rachunki.

    Koszty życia w naszym kraju są wysokie lub bardzo wysokie. Tak uważa ponad 70% Polaków. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Mateusza Walczaka, dziennikarza TVN 24 Bis, z którym porozmawialiśmy dlaczego przez ostatnie trzy lata rachunki wzrosły aż o 60%. Ile zostaje w portfelu Polaka po opłaceniu wszystkich rachunków?

    Urząd Skarbowy w Ostrowcu Świętokrzyskim poprosił pary, które brały ślub w 2016 roku, o przedstawienie kosztów organizacji wesela. W jakim celu to zrobił? Chciał skontrolować nowożeńców? A może podmioty organizujące ich wesela? O wyjaśnienie poprosiliśmy gościa Dzień Dobry TVN dyrektor Departamentu Poboru Podatków w Ministerstwie Finansów Elżbietę Duszyc. Zapytaliśmy również, czy rodzice organizujący dziecku przyjęcie komunijne muszą zbierać rachunki.