player.pl

  player.pl

  Wyłączny dostęp do produkcji własnych Discovery oraz popularnych polskich i zagranicznych serii otrzymają użytkownicy Playera - łącznie 2 tys. godzin najlepszych programów. To kolekcja discovery+, która 8 grudnia rusza na platformie Player. Po raz pierwszy w historii programy Discovery będą dostępne na taką skalę w serwisie online na życzenie. O szczegółach opowiadali nam Martyna Wojciechowska, podróżniczka i dziennikarka oraz Bartłomiej Główczyński, dyrektor programowy player.pl.

  Ta wiadomość z całą pewnością ucieszy fanów przygód mecenas Chyłki. Będą oni mogli wcześniej obejrzeć pierwszy odcinek trzeciej serii popularnego serialu z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Specjalny, przedpremierowy i darmowy pokaz "Chyłki-Rewizja" odbędzie się w sobotę 3 października na Player.pl. Wystarczy mieć tylko specjalny kod. Zobacz, jak go uzyskać.

  Na antenie TVN zadebiutował "Kosmiczny Wykop" - animacja, której głównym bohaterem jest Robert Lewandowski, nasza gwiazda piłki nożnej. To film przeznaczony zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Piłkarz obejrzał go razem ze swoją starszą córeczką Klarą. Rodzinny moment uchwyciła na fotografii Anna Lewandowska. To naprawdę rozczulający widok!

  Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy korzystają z Apple TV. Od 31 sierpnia dostępny jest tam Player, który umożliwia oglądanie kanałów grupy Discovery TVN z "Dzień Dobry TVN" na czele.

  Spektakl wyprodukowany w warunkach całkowitej izolacji aktorów. Artyści sami filmowali poszczególne ujęcia i porozumiewali się między sobą za pomocą telefonów komórkowych. „Balladyna” w reżyserii Oskara Sadowskiego to wyjątkowe przedstawienie teatralno-filmowe. Premiera 28 maja o godzinie 21:00 w Playerze.

  Ich produkcje szturmem zdobyły serca internautów. Przepisem na sukces są w ich przypadku - nietuzinkowe poczucie humoru i ciekawe, inteligentne skecze. Na naszych kanapach gościliśmy Marka Hucza i Jana Jurkowskiego, czyli twórców "Wielkich teorii Darwina". Premierowe odcinki zobaczycie na player.pl w każdy wtorek.